Pre-Silkroad

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ar kas nors atsimenate tuos forumus, kuriuose vyko atvira prekyba narkotikais, o jūs mokėjote paypal / WU prieš darkneto laikus? opreview, ratethesource (bleh) ir t. t.?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ar "The Farmers Market" nebuvo vienas pirmųjų? Manau, kad jis buvo dar prieš kriptovaliutų
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Ūkininkų turgus, knygnešių(-ių) klubas(-as?). Tais laikais man prireikė daug laiko, kad galėčiau patekti į šiuos turgus. Niekur nebuvo taip lengva kaip šiandien. Surasti šias paslėptas vietas buvo tikras nuotykis.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ar knygų kirminas buvo narkotikų rinka
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Tikrai tiksliai neprisimenu. Žinau, kad prieigą prie jo gavau užduodamas tam tikrus klausimus per svetainės kontaktinę formą, tada su manimi susisiekė administratorius, turėjęs dar šiek tiek smalltalk, ir galiausiai gavau kvietimo nuorodą. Tai buvo tarsi paslėptas forumas su plačiu pardavėjų spektru ir aukščiausio lygio kainomis. Prisimenu didelę narkotikų ir (neaiškių) RC įvairovę. Manau, kad forumas užsidarė 2010 m., o aš jo nariu buvau tik kelis mėnesius.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Šaunu, manau, kad šios originalios rinkos buvo labai svarbios tam, ką turime šiandien
 
Top