Kokosų lapų įsigijimas

RoxxyHeart

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Neieškote nuorodos / šaltinio, nebent tai leidžiama? (nesu tikras, kokios čia taisyklės dėl to).
Ar tai įmanoma iš JAV teritorijos? Žinau, kad išeiga yra maždaug 0,5 % džiovintų lapų masės, bet mane intriguoja perspektyva turėti tokį gryną produktą. Ar kas nors bandė (kelis) sintetinius būdus? Kokia buvo jūsų išeiga? Kaina?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Roxxy, man įdomu. Ar galite legaliai auginti kokakolos augalus valstijose? Mes čia galime legaliai auginti afganų aguonas. Tik negalime pjauti svogūnėlių, kad išgautume dervą. Juokavau, nes priekiniame kieme jų auga keletas, o visai šalia jų - labai graži ir nuodinga datura. Dievinu gražiai žydintį gražų augalą, kuris keičia protą ar kūną.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jei žaliavų problemos yra kitos, panašios į poveikį ir visiškai sintetinės medžiagos, su paprasta sinteze. Pavyzdžiui, 4-metilmetkatinonas
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Apie tai svajojau daugelį metų! Jau beveik 20 metų nevykdau dūrių, nes tai tiesiog bjauru, palyginti su senais laikais! Turbūt todėl, kad pasikeitė jam gaminti naudojamos cheminės medžiagos. Nežinau, ar kas nors prisimena senus laikus, kai darydavai liniją ir ji turėdavo beveik vaistų skonį. Tuomet sėdėdavai ir kalbėdavai valandų valandas LOL. Prisimenu, kaip visi bandydavo kalbėti vienu metu Hahaha, oi, kaip smagu. Bet paskui tarsi jie perėjo nuo eterio prie dyzelino ar kažko panašaus. Šlykštu. Taigi daug vaikinų tiesiog perėjo prie rūkymo. Aš tiesiog nustojau. Dėl kažkokios išprotėjusios kalės patekau į labai sunkią avariją ir buvau supažindintas su oksikontino pasauliu. Blogas blogas pasaulis!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Hi yra lengviau bandyti išgryninti produktą. Kai kurie žmonės nustoja naudoti, nes pastaruoju metu bloga kokybė yra geresnė, bet ne puré dažniausia klastotė yra levamizolas ir fenacetinas levamizolą sunkiau ekstrahuoti .pabandykite su 96%+ alkoholiu, nes levamizolas yra mažiau tirpus nei kokainas, prarandate produktą, bet įgyjate kokybę .fenacetinas yra lengvesnis, tiesiog naudokite puré acetoną kokainas netirpsta acetone .ir kokaino lapai ir augalai yra nelegalūs valstybėse .aguonų žiedai taip pat
 
Top