Vakuumo užtikrinimas ir taikymas laboratorijoje

Bhuro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 7, 2022
Messages
9
Reaction score
11
Points
3
Vakuuminei acetono ir DCM distiliacijai
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
kam dar galėtumėte jį naudoti? jei nustatysite šaltąją gaudyklę, ar galėtumėte jį naudoti vakuuminei distiliacijai? Galbūt tirpikliams iki sieros rūgšties?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ką naudoti? Vakuuminį siurblį? Sieros rūgštis nėra tirpiklis. Tam reikia daug dėmesio, nerekomenduoju jums atlikti sieros rūgšties distiliavimo namuose neturint geros patirties.
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Atsiprašau, iš tikrųjų klausiau, ar galėčiau naudoti vakuumą, kurio nuotrauką parodė "Asheschem". (tai mėlynas vakuuminis siurblys) Man įdomu, ar tą vakuuminį siurblį būtų galima naudoti vakuuminei distiliacijai. O jei taip, tai kam jį būtų galima naudoti? Ar jis galėtų atlikti tirpiklių vakuuminę distiliaciją? arba jei norėtumėte išgryninti sieros rūgštį. Ar tai būtų gerai, jei įrengčiau šaltąją gaudyklę ir pan.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Sveiki, perskaičiau daugelį jūsų su aparatais susijusių straipsnių. tai tikrai geras dalykas. jame yra daug "mėsos"; jei mane suprantate. gal galėtumėte rekomenduoti vakuuminio siurblio gamintoją ar modelį, kuris tiktų žmogui, norinčiam susintetinti nedidelį kiekį a-pvp, kaip pirmąjį cheminį eksperimentą?.galbūt ekonomiškas pradžios metodas..ačiū už jūsų turinį....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Bet koks vandens srovės vakuuminis siurblys. Negaliu jums patarti. Jei perskaitysite pranešimą, suprasite, kad viskas priklauso nuo jūsų apribojimų ir pinigų.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, Pattonai, jūsų atsakymas mane nustebino, nes maniau, kad rekomenduosite diafragminį siurblį, tačiau jis taip pat priminė problemą, dėl kurios palikau idėją naudoti vandens srovės siurblius. Bandžiau sukurti kelis skirtingus variantus pagal Nilo Raudonojo vaizdo įrašą, bet kai siurblys buvo tikrai stiprus, gaudavau grįžtamąjį siurblį, nes `venturi adapteris` (nežinau tinkamo pavadinimo) negalėjo nukreipti vandens ir jis pamažu kaupėsi adapterio viduje, o paskui patekdavo į kolbą. Tikriausiai galiu tai išspręsti naudodamas vienkryptį adapterį, bet kai pabandžiau, siurblys nustojo kurti vakuumą (vienkryptis vožtuvas padėjo tik dėl to, kad į kolbą nepateko vandens). Galbūt žinote gerą interneto svetainę, kurioje būtų paaiškintos šios kliūtys? Arba tiesiog papasakokite, kodėl tai geriau nei diafragminiai siurbliai, kad paskatintumėte mane pabandyti dar kartą :).

Didžiausia problema, su kuria susiduriu dėl daugumos siurblių, yra triukšmas, dėl kurio ribojamas laikas, kai galiu juos naudoti. Kuris tipas šiuo požiūriu yra geriausias? (Žinau, kad tyliausia būtų tiesiog pritvirtinti adapterį prie čiaupo, bet tai būtų gana brangu, o ir aplinkai nekenksminga.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, sakiau, kad negaliu kažko tiksliai rekomenduoti, nes nežinau jo laboratorijos sąlygų. Kai kuriose laboratorijose nėra jokių apribojimų, susijusių su vandeniu. Jei jūsų laboratorija yra palėpėje, verta naudoti diafragminį siurblį arba sukamąjį mentelinį siurblį. Naudokite atbulinį vožtuvą, kad išvengtumėte atgalinio siurbimo.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Gerai, taip, supratau, kad tai nebuvo paprastas ir sausas klausimas, nes nepateikiau tau nieko, kuo galėtum remtis, bet kai ką sužinojau iš tavo atsakymo ir kitų atsakymų į jį, todėl ir esu čia. man reikia šiek tiek mokytis, lol, ačiū už išsilavinimą!
 
Top