Psilocibino ir psilocino išgavimas iš grybų

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
puikus paaiškinimas! sveikinu, pasinaudosiu tuo, kai netrukus užaugs mano grybai.
Turiu klausimą, ar yra koks nors skirtumas tarp ekstrakcijos su ledine acto rūgštimi ir ekstrakcijos alkoholiu? Mano atveju šiek tiek sunku gauti ledinės acto rūgšties. ačiū iš anksto!
 

autodidact6

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
neturiu jokio supratimo, apie ką jūs kalbate, išskyrus alkoholio ekstrakciją ....i nesu chemikas, esu tik dar vienas hipis, bandantis išsiaiškinti dalykus. ačiū iš anksto!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Taip, ekstrakcija su GAA, kaip aš darau prielaidą, paverčia jį į 4-aco- dmt, dar vadinamą 4-ho-dmt acetatu. Ekstrakcijos alkoholiu metu jis lieka alkoholiu (kuris natūraliai ir yra).
Jei vidutinė psilocino/psilocibino dozė yra ...20 mg, nesuprantu, kaip tai galima gauti ant lsd tabletės dydžio gabalėlio.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Aš nesu chemikas. Vietoj to jis galėtų gaminti 4-ho-dimetiltriptamidą. Matau, kad yra nuorodų į karboksolines rūgštis, sukuriančias N,n-dimetiltriptamidą, ir karboksolinės rūgšties reakciją su aminu - amidą
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Turiu porą klausimų, susijusių su šiais techniniais.

1. Pirma, taikant rūgšties ir bazės technologiją gaunamas psilocinas. Mano klausimas - grybai vaisiuose gamina ir šį, ir psilociną, jei ekstrakcija atliekama naudojant A-B metodą, ar jame nebūtų triptaminų spektro Inc beatosicino?

Antra, pasiliekant prie A-B technologijos. Ar sintezė nėra produktyvesnė, pavyzdžiui, naudojant Shulkino TIHKAL technologiją iš grybų išgaunamam junginiui gaminti, tiesa, tam reikia daugiau įgūdžių ir (arba) gebėjimų. Vis dėlto išeiga būtų didesnė nei ištraukimo, o sintezatorius gamins tik pasirinktą junginį!

Trečia, tai susiję su alkoholio ekstrakcija. Esu įsitikinęs, kad daugelis čia esančių žmonių žino tą nesąmonę "Crystals Of The Gods" alkoholio ekstrakciją, kurioje teigiama, kad išgaunami psilocino kristalai!
Noriu pasakyti, kad alkoholio tinktūros naudojimas želė šūduose - tai puikus būdas tą ekstrakciją paversti tinkamu naudoti produktu. Kai prieš kurį laiką pradėjau domėtis mikologija ir chemija, buvau labai susierzinęs, kad mano brangūs grybai yra švaistomi, nes iš jų galima gauti kristalinį produktą.

Ačiū už vadovą, nors generalinis! Aiškiai ir glaustai išaiškina visus tuos dalykus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Aš nesu chemikas. Vietoj to jis galėtų gaminti 4-ho-dimetiltriptamidą. Matau, kad yra nuorodų į karboksolines rūgštis, sukuriančias N,n-dimetiltriptamidą, ir karboksolinės rūgšties reakciją su aminu - amidą. . Parašiau tai vakar ir tai neatsiuntė
@Mr Gonzo, manau, kad A/B de'fosporlintų psilocibiną ir baocistiną, jei jūsų skrandis tai daro, tai A/B tikrai tai darytų. Baocistinas psilocibino grybuose dažnai neaptinkamas. Niekada nesu girdėjęs, kad jis būtų buvęs tikrai kubietiškame. P. Baocystis ir azurescens taip, bet šie miško mylėtojai filogenetiniame medyje nėra niekur šalia cubensis. Dabartine Psilocybe prasme jie yra taip toli vienas nuo kito, kaip tik gali būti
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Aš esu kvailys, haha, ir aš taip pat nesu chemikas Fritas Buchneris. Esu antrame chemijos studijų kurse ir šią vasarą neišlaikiau egzamino ir turiu laikyti visus metus iš naujo, vis dėlto akivaizdu, kad gerai mokeisi. Prisiekiu, kad tai dalykai, kurie man sutrukdys baigti universitetą padoriu pažymiu.
Žiūrint į tai, ką sakiau, fosfato krūvis bus išskaidytas ekstrakcijos metu. Vertinu tai, kad klaida tapo akivaizdi, nes taip kartais mokomės, verčiau taip, o ne taip, kad laboratorija sprogtų ant manęs!

Kaip ir daugumoje klausimų ir atsakymų, atsakymai sukelia daugiau klausimų, ypač kai klausimas iš pradžių buvo neteisingas. Kaip psilocibinas būtų išgaunamas iš biologinės masės, ar tai būtų tiesioginė ekstrakcija?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Žinote, niekada net nesvarsčiau ekstrakcijos mechanikos idėjos, bet matau, kad psilocinas labai gerai tirpsta etanolyje ir vos tirpsta vandenyje, taigi tai yra bazinė ekstrakcija, naudojant alkoholį ir akivaizdu, kad tai būtų prastas ekstrakcijos tirpiklio pasirinkimas (bazei), tada yra psilocinas fosfatinis esteris, jis tirpsta vandenyje, vos tirpsta etanolyje ir yra stabilus ir, remiantis keliais patikimais aprašymais, sudaro kristalus. 🤔 Manau, kad fumerato ar kitos rūgšties druska taip pat būtų tirpi vandenyje ir taip pat sudarytų kristalus, o tai būtų ekstrakcija "tiesiai į rūgštį". Tai verčia susimąstyti. Akivaizdu, kad atlikus 2 ištraukimus su etanoliu, norėtumėte arba neutralizuoti fosfatą, arba atlikti ekstrakciją vandeniu. Visada atlikdavau vandens ekstrakciją 3 kartus, o kai jis patekdavo į alkoholį, kai juos sujungdavau, pasidarydavo drumstas, neskanus purvo kokteilis.
TĄ PAT SENĄ kartą man teko susidurti su didžiųjų juokdarių (tuo metu tai buvo Gymnopilus spectacles, bet neseniai buvo atlikta daug genetinių darbų apie šią gentį, kurių neskaičiau), kurie yra aktyvūs JAV ir mėlynuoja žaliai, bet europinis atitikmuo Gymnopilus junonius nėra aktyvus. Šiaip ar taip, tuo metu buvau neturtingas, bet Gymnopilus yra žinomi kaip kartūs, todėl išdžiovinau juos dehidratoriuje ir atlikau vandens ekstrakciją iš 45 gramų sausų (atitinka 1 svarą šviežių), nes pranešama, kad jie nėra labai stiprūs. Pirmą valandą gulėjau ant sofos ir jaučiausi taip, tarsi mane po visą kūną badytų karštais pagaliukais, kol iš tiesų turėjau sąžiningą kelionę, prilygstančią 3-4 gramams cubensis. Tai buvo sunkūs laikai. NESUPRANTU, apie psilocibino grybus turiu daugiau neigiamų nei teigiamų istorijų. Per daug jais piktnaudžiavau. Išgėręs jų antradienį sėdėdavau namuose, gerdavau alų ir žiūrėdavau televizorių. Pirmaisiais metais, kai sėkmingai auginau grybus, suklupau tikriausiai 75 kartus. Siūlau grybus pasilikti ypatingoms progoms, daugiausiai kelis kartus per metus.
Ekstrakcija yra neabejotinai tinkamas būdas. Ateina per 20 minučių, užuot laukus valandą. Grybuose yra daug chitozano, omarų šarvų. Kuriuos sunku virškinti ir dėl kurių gali skaudėti pilvą arba viduriuoti, o tai yra labai blogai, kai keliaujate. Nevalgyti vaisiakūnių kūnelių (kai kas sako, kad sporokarpų) yra puikus planas. Daug žmonių išbandė P.cubensis atmainas, kurias lengva auginti, bet thr stipresnės medieną mėgstančios rūšys yra daug kietesnės ir baisaus skonio. Tarsi valgytumėt katės šlapimu sudrėkintas šakeles. Reikia labai norėti, kad suvalgytum kelis gramus šių produktų.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Peršokus ištraukos komentaro renginį, nors jis labai įdomus ir glaustas, įdomiausi yra komentarai, susiję su neigiamu poveikiu, kurį gali sukelti grybų valgymas. Kaip minėjau, valgyti grybus yra būdas, norėdami gryno junginio, manau, kad sintezatorius yra kelias ten.

Aš valgiau tiek daug shrooms mintis net kaip rašyti daro mane šleikštulys ir pykina, mano būdas aplink yra džiovinti vaisiai milteliai smulkūs ir supakuoti į dvigubo nulio dangteliai, kiekvienas turi nuo gramo iki 0,7 g. ne tiesioginis skonis iš jų ir smulkių miltelių reaguoja greitai, net tai ateina su grybų skonį, yra serga visi manor diskomforto nenorite triptiko kamuoliukus.

Mano grybai yra liberty kepurėlės, kurios yra žinomos kaip stipriai veikiančios, ir P.cyans banguotoji kepurėlė - dar vienas stiprus grybas. Liberty caps gali sukelti skrandžio veiklos sutrikimų, bet wood lovers paralyžius yra dažnas ir gali išgąsdinti labiausiai patyrusį psichokontroliautoją, bet double zero gel caps yra būdas, jie atrodo kaip arklio tabletės, bet gerai atlieka savo darbą.

Kitas mano laisvalaikis - 7 g cianų su 2 ar 3 geromis tabletėmis, tai išmuš iš vėžių. Šito niekada niekam nerekomenduoju bandyti, net jei jaučiatės stiprus. Asmeniškai man tai yra pati aukščiausia vartojimo riba, ir tam aš net ruošiuosi kelis mėnesius į priekį. Dabar man net kepurės mushies yra per daug, kad galėčiau galvoti apie jų vartojimą dėl minėtos reakcijos į šleikštulį, myliu rūgštį, gal ir reikia kvailių kiekių ir ilgesnio vartojimo, bet myliu tripą, jei galėčiau turėti tripą nuo geros rūgšties kaip savo realybę, tai taip ir padaryčiau!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Taip, tai beprotiškos sumos. Esu netekęs sąmonės dėl mažesnių kiekių. Man keista, kad magiškieji grybai turi specifinį kvapą. Jis yra nesupainiojamas. Geriausiai jį galiu apibūdinti kaip ką tik nupjauto lauko ir kačių šlapimo. Jau maždaug 12 metų esu prisiekęs nevartoti haliucinogeninių narkotikų. Net nebesirenku grybų, kai juos pamatau. Esu "Shroomery.org" TI, bet į tą svetainę užsuku retai.
 

lilscum90

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ar kada nors bandėte citrinų arbatos? Ji neabejotinai padeda nuo kai kurių neigiamų šalutinių jų valgymo poveikių, taip pat daug greičiau užklumpa
 

itsead

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ką tik radau šį puslapį ir labai dėkoju už šį vadovą!

Hm, taigi, mano žiniomis, didžioji dalis / daug psilocino džiovinimo metu jau turėtų būti paversta psilocinu.
Prašau pataisykite mane, jei klystu.
https://www.oregon.gov/oha/PH/PREVENTIONWELLNESS/Documents/Stability%20of%20Psilocybin%20and%20Analogs.pdf

Turiu draugą, kuris dirba su gryno vandens ekstrakcija įvairiais metodais (pigiais) ultragarso ir t. t. citrinų-teko vakuuminės distiliacijos stiliumi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Žinau, kad psilocino defosforlatavimas į psilociną yra labai paprastas ir vyksta skrandyje, kai valgote grybus, taip pat žinau, kad psilocinas blogai tirpsta vandenyje, bet labai gerai tirpsta alkoholyje. Grybų ekstrahavimas į vandenį man niekada nepadėjo. Vienintelis metodas, kuris man pasirodė labai veiksmingas, buvo ekstrahavimas į stipriausią etanolį, kokį tik galėjau gauti, taip pat reikėjo švelnaus karščio, o paskui koncentravimas garinant. Galima koncentruoti iki stipraus eliksyro, bet tada, jei įdėdavau į šaldiklį ir kristalizuodavau, kristalai atvirame ore ilgai neišsilaikydavo.
 

itsead

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ei, Fritai, ačiū už atsakymą. Netrukus reikėtų pabandyti 90 % etanolį. Ar taip pat keičiate PH (manau, kad esant maždaug 3,5 melsvėjimas sustoja) ir ar naudojate kokį nors kratytuvą / maišytuvą / homogenizatorių? aaand ar bandėte plauti ir acetonu ?

ps. Mano žiniomis, psilocinas taip pat yra labai(!) jautrus šviesai (ir deguoniui). Taigi, atsižvelgiant į apdorojimo laiką, galbūt reikėtų naudoti infraraudonųjų spindulių apšviestą laboratoriją ir brownglass ir net džiovinti visiškoje tamsoje.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Visada buvau susidaręs įspūdį, kad tai yra bloga idėja ir nelabai praktiška dėl psilocibino / psilocino subtilios prigimties. Mano bėda buvo ta, kad visada norėdavau suvalgyti gerą kiekį grybų, bet negalėdavau gerai suvaldyti skrandžio apkrovos - bandyti patekti į kelionę su sutrikusiu skrandžiu, kuris tarsi verda, nelabai smagu. Paprastai tai man sugadindavo patirtį.

Vienas iš geriausių patarimų, kurį man net davė apie grybų valgymą. Žinoma, tai padeda būti tuščiu skrandžiu. Bet kokiu atveju, grybus turėkite sausus su kaulais, kad kotelis lūžinėtų kaip vištos kaulas. Sumalkite grybus į smulkius miltelius kavos malūnėliu / trintuvu. Sumaišykite grybų miltelius su gera porcija apelsinų sulčių ir išgerkite. Kol pradės veikti, praeis maždaug 30 minučių, o pakilimas bus greitas, kas, manau, yra gerai, nes pakilimas paprastai būna blogiausias ir vienintelis nemalonus ir nerimą keliantis laikotarpis. Nėra skrandžio apkrovos, gera švari kelionė ... užklumpa iš karto. Nuo to laiko tikrai neturėjau jokios blogos ar nemalonios patirties, kurią tikrai galiu prisiminti. Taigi, tikiuosi, kad kam nors šis patarimas bus toks pat naudingas kaip ir man.

Saugokitės - laimingo tripo o7
 
Top