• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Čekų kalbos receptas

Methamphetamine

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Sveiki, prašau ekspertų parašyti čia tikslią "Čekijos kelio" procedūrą Manau, kad ji bus įdomi daugiau žmonių 😉
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
😅 Mapy.cz arba SimpleX pokalbis 😄
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ók tak simplex chat by šel
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Taip, supratau tai su žemėlapiais... Bet simpleksas yra šifruotas pokalbis. Taigi suprantu, kad minėtas asmuo bijo....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Bijote rašyti anoniminiame forume, kur tikriausiai vis tiek vėliau jį paskelbsite? Bet gal aš klystu, bet kokiu atveju pasidalykite, pageidautina viešai.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Taigi kodėl jis rašė apie simpleksą? No žiūrėkite....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Spėju, kad esate teisus, nesu daug apie tai galvojęs. Laikau pirštus ir tikiuosi, kad vėliau jį čia paskelbsite.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
"Receptų yra tiek, kiek yra virėjų, ir tik nedaugelis virėjų tą patį daro du kartus", - sako erowid
 

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
o ką tiksliai reiškia ceska cesta? Nežinau, o žmonės, kurie yra naujokai, taip pat nežinos.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Toks recepto pavadinimas vartojamas Čekijoje. Tai reakcija, kuriai naudojamas raudonasis fosforas, fosforo rūgštis ir palaipsniui pridedamas jodas. Tai labai greita reakcija, kuri Vakaruose tikriausiai mažai naudojama, o čia chemikai jos nemini. Ji taip pat vadinama 2x20minučių.
Kažkur čia užsieniečiai diskutavo, kodėl čekiškas metas veikia daug geriau ir kitaip nei jų.
Kažkas ten minėjo, kad taip yra dėl šios procedūros, bet ši procedūra, jei nežinai tikslių žingsnių, kas ir kaip, nesibaigia gerai.

Ir, žinoma, nors čia yra keli žmonės, kurie žino, jie nenori dalytis, nes tiesiog čekiškumo nepaneigsi net šioje bendruomenėje....
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
žinoma, niekas juo nesidalins... tarpusavyje, taip... tai mūsų nacionalinis paveldas, patinka jums tai ar ne... tie, kurie jį patiekia likusiai Europai, mano knygoje yra šūdini
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
🤣🤣 Jėzau, koks palikimas.
Prašom, likusi Europa eina saugios gamybos link. "Mūsų" procesas yra gana pavojingas, todėl jo nenaudoja.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
ir todėl jie visur 80 proc. šūdas... suprask, kaip nori... užaugau su kolba kaip smirdžius, man ji artimesnė už bet ką kitą, man rūpi... man nerūpi... man nerūpi
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
:) Tačiau jei kas nors sumokės atitinkamą kainą, pasidalysiu receptais ir padėsiu su pirmaisiais žiedais.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Pasidalysiu dar viena smagia istorija. Mano draugas kiekvieną savaitę iš kelių mokytojų perka apie 100 gramų, kad parduotų. Jis sako, kad jis verdamas garais čekišku metodu ir kad jis (cituoju) "filtruojasi per sidabrą ar kažką panašaus".
Įdomu, pagalvojau. Ir tik vėliau man viskas paaiškėjo: nitroetanas per sidabro nitratą (jei nesuprantate, studijuokite toliau, gal vieną dieną suprasite)...
"Čekiškas garas" yra absoliutus mitas, kurį palaiko tokie šauliai kaip čia ponas Saytamas. Bet kol jie nori mokėti tiek, kiek moka, man nerūpi, tegul tiki kuo nori.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Aš niekam nieko nemokėsiu... Nežinau, kas jums trukdo. Tu esi tik Redžpalas. Tiesiog norėjau pradėti diskusiją apie čekiškų meduolių kepimą. Apie tai buvo diskutuojama čia, vokiečių ir vakariečių forume.... Tinklalapyje
tu teisus, tokio dalyko kaip čekiškas parno nėra. Bet chemikai čia eina ilgas, švarias, saugias procedūras, kurių pas mus nedaug. Ir dažnai Europoje jie naudoja raceminį metamfetaminą. Mūsų šalyje jie gamina, liaudiškai tariant, joduotą d-metą, kuris kvepia toulenu. Kuris psichologiškai veikia visiškai kitaip.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tik kad jūs, kaip snarglėtas vaikas, akivaizdžiai to nesuprantate...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Nesu ekspertas, bet esu išbandęs čekišką piko, pirktą gatvėje, ir kristalą, pirktą iš darkneto, ir galiu pats pasakyti, kad tai dangus ir žemė, ir iš esmės šiuos du dalykus laikau dviem skirtingais produktais, nes jų poveikis ir savybės visiškai skiriasi. Terminą "Ceske parno" suprantu kaip gryną d-metamfetaminą, gaminamą daugiausia iš pseudoefedrino arba efedrino santykinai mažesniais kiekiais, konkretaus metodo primygtinai nenurodinėju, nes apie tai mažai žinau. To, ką karteliai ruošia dešimtimis ir šimtais kilogramų, tikrai neapibūdinčiau kaip čekiško parko, net jei jį ruošė kaimynas, nes gaunamas 50:50 raceminis mišinys, kuris su grynu čekišku prieskoniu turi mažai ką bendro.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Būtent apie tai ir kalbu. Čekiškai parno stridave 12 metų. Per tą laiką taip pat paragavau debesų metamfetamino iš darkweb.... Niekada negalėjo prilygti čekiškam meduoliui, išskyrus kartą prieš daugelį metų, kai kažkokie vaikinai iš Libereco pardavinėjo kristalus darkweb'e , buvo geras.....
 
Top