• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Čekų kalbos receptas

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Pasidalysiu dar viena smagia istorija. Mano draugas kiekvieną savaitę iš kelių mokytojų perka apie 100 gramų, kad parduotų. Jis sako, kad jis verdamas garais čekišku metodu ir kad jis (cituoju) "filtruojasi per sidabrą ar kažką panašaus".
Įdomu, pagalvojau. Ir tik vėliau man viskas paaiškėjo: nitroetanas per sidabro nitratą (jei nesuprantate, studijuokite toliau, gal vieną dieną suprasite)...
"Čekiškas garas" yra absoliutus mitas, kurį palaiko tokie šauliai kaip čia ponas Saytamas. Bet kol jie nori mokėti tiek, kiek moka, man nerūpi, tegul tiki kuo nori.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tik kad jūs, kaip snarglėtas vaikas, akivaizdžiai to nesuprantate...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
Nesu ekspertas, bet esu išbandęs čekišką piko, pirktą gatvėje, ir kristalą, pirktą iš darkneto, ir galiu pats pasakyti, kad tai dangus ir žemė, ir iš esmės šiuos du dalykus laikau dviem skirtingais produktais, nes jų poveikis ir savybės visiškai skiriasi. Terminą "Ceske parno" suprantu kaip gryną d-metamfetaminą, gaminamą daugiausia iš pseudoefedrino arba efedrino santykinai mažesniais kiekiais, konkretaus metodo primygtinai nenurodinėju, nes apie tai mažai žinau. To, ką karteliai ruošia dešimtimis ir šimtais kilogramų, tikrai neapibūdinčiau kaip čekiško parko, net jei jį ruošė kaimynas, nes gaunamas 50:50 raceminis mišinys, kuris su grynu čekišku prieskoniu turi mažai ką bendro.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Būtent apie tai ir kalbu. Čekiškai parno stridave 12 metų. Per tą laiką taip pat paragavau debesų metamfetamino iš darkweb.... Niekada negalėjo prilygti čekiškam meduoliui, išskyrus kartą prieš daugelį metų, kai kažkokie vaikinai iš Libereco pardavinėjo kristalus darkweb'e , buvo geras.....
 
Top