Metamfetamino perkristalizavimas

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Sveiki, neseniai išbandžiau metamfetamino rekristalizavimo metodą, kuris, matyt, veikia gana gerai.

Jį radau viename forume.

Procedūra:

Įdėkite metamfetamino į indą ir maždaug 1 -2 cm virš metamfetamino lygio įpilkite acetono (jei įmanoma, bevandenio).

Kaitinkite, kol užvirs, tada įpilkite alkoholio (aš naudojau IPA), kol metamfetaminas visiškai (arba beveik) ištirps.

Nuimkite nuo šilumos šaltinio, uždenkite aliuminio folijos sluoksniu, tada maistinės plėvelės sluoksniu ir 1 val. atvėsinkite vėsioje vandens vonelėje.
Dar 1 val. indą įdėkite į šaldytuvą, o po to 24 val. į šaldiklį.

Asmeniškai aš sustoju ties šaldytuvu, nes naudoju nedidelius metamfetamino kiekius ir nepastebėjau jokių papildomų rezultatų po 24 val. šaldiklyje...

Štai ir viskas, baigę turėtumėte rasti mažų kristalinio metamfetamino adatėlių!

Išversta su www.DeepL.com/Translator (nemokama versija)
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Štai mano rezultato nuotraukos
 

Attachments

  • SNzuQC9LKq.jpg
    SNzuQC9LKq.jpg
    2.1 MB · Views: 361
  • sD9Om4Gwc8.jpg
    sD9Om4Gwc8.jpg
    2.1 MB · Views: 367

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ištirpinu jį verdančioje IPA ir pridedu acetono, kol jis tik pradeda drumstis. Tačiau rezultatai yra lygiai tokie patys. Po 2 valandų, praleistų šaldiklyje ar kitur, išgarinkite jį iki 50 % ir vėl atvėsinkite
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Įdomu. Kokios apytikslės jūsų proporcijos pagal svorį ir tūrį - meth : ipa : acetonas ?
ir koks apytikslis yeldas po pirmosios perkristalizavimo procedūros?
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Pavyzdžiui, 40 g metamfetamino ir 1 dgl acetono, įkaitinto iki 52-54°, ištirpinti visumai vidutiniškai pakanka 9,5 ml vandens. Tada palieku atvėsti maždaug 3 val. kambario temperatūroje, nuo 1 val. 30 min. iki 2 val. šaldytuve ir galiausiai kelias valandas šaldiklyje. Rezultatas, gautas po rekristalizacijos, yra apie 95 % (vidutiniškai 2-3 g nuostolis).

Traduit avec DeepL https://www.deepl.com/app/?utm_source=android&utm_medium=app&utm_campaign=share-translation
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Dėkojame. Įdomu. Man taip pat patinka šis perkristalizavimas 10 % vandens ir acetono tirpale. Šimtus kartų jį naudojau mdma hcl perkristalizavimui, bet šiuo atveju per 12 valandų yla siekia apie 80-90 %. Norėdami atgauti likusią dalį, turite išgarinti didžiąją dalį skysčio ir pakartoti dar kartą.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
paprastas: 10 % H2O + 90 % acetono. šiame tirpale ištirpinamas hidrochloridas, tada perkeliamas į šaldiklį.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Dėl nedidelio kiekio taip. Jei kalbame apie 20-50 gr, galima per pusę paros perkristalizuoti vandenyje / acetone.
Tačiau didesniam kiekiui reikia daugiau laiko.
Šiuo metu rekristalizuojama apie 500 gr mdma hcl vandenyje ir acetone. Po 24 valandų yeldas yra 83 %. Vis dar ištirpę apie 85 gr. Spėju, kad jiems pašalinti prireiks dar 72 valandų.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Labas rytas, pone.
Ar jūsų minėtas rekristalizacijos metodas taikomas metamfetamino hidrochloridui?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Labas rytas, pone.
Ar jūsų minėtas rekristalizacijos metodas taikomas metamfetamino hidrochloridui?
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Taip
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Gerbiamasis Mr.

Esu pradedančioji chemikė ir eksperimentuoju. Man daug kartų nepavyko, kai kalbama apie kristalizaciją.

Ar galėtumėte man atsakyti į keletą klausimų?

1. Ar kristalizavote raceminį, ar D-metilą?

2. Koks metilo/acetono/izopropilo alkoholio santykis?

3. Jūsų minėta aušinimo problema. Pirmiausia leiskite atvėsti iki kambario temperatūros. Tada 1 valandą atvėsinkite šaldytuve. Atvėsinkite šaldytuve 24 valandas. Nelabai suprantu. Šaldytuvo temperatūrų skirtumo. Kokia yra šaldytuvo temperatūra 1 valandos vėsinimo metu? Kokia šaldytuvo temperatūra per šį 24 valandų laikotarpį?

ponai. Labai ačiū!
linkiu jums laimingo gyvenimo.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Manau, kad tai D-metilas. Nesu chemikas ir niekada nedariau jo analizės, bet tai turėtų būti šis.

2. Naudodamas acetoną ir vandenį, apie 20 g metamfetamino, aš naudoju 1 dl acetono ir kaitinu jį prieš pat virimo temperatūrą. Tada vidutiniškai naudoju 8-9,5 ml vandens ir gerai išmaišau, kol beveik visas metas ištirpsta.
Tada uždengiu aliuminio folija ir maistine plėvele ir apvynioju indą 1 virtuviniu rankšluosčiu, kad sulėtėtų aušinimo procesas.

3. Šiuo metu, priklausomai nuo kiekio (10-20 g), palieku atvėsti 4-6 valandas atvirame ore.
Tada arba renku skeveldras prieš tęsdama šaldymo procesą šaldytuve (mano nustatyta 3 °C temperatūra), o paskui šaldiklyje, arba viską dedu tiesiai į šaldytuvą, o paskui į šaldiklį...
Jei leisite atšaldyti tik kambario temperatūroje, prarasite daug produkto.
Tęskite vėsinimą, kaip aprašyta, kad atgautumėte kuo daugiau produkto.
Kai nebesusidaro kristalų, išgarinkite skystį, kad atgautumėte kuo daugiau produkto.

Paprastai prieš dėdamas į šaldytuvą surenku kambario temperatūroje susidariusius kristalus, nes šaldytuve jie atvėsta greičiau ir tampa mažesni.

Voila, tikiuosi, kad atsakiau į jūsų klausimą.
Priešingu atveju pasakykite man.

Sveiki
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, pone,


Aš vis susiduriu su ta pačia problema, labai tikiuosi, kad galėtumėte man padėti.

Aš taip pat turiu d-meth ir naudoju jūsų metodą ir vieną kartą man pavyko. Pakartojus procesą su tuo pačiu metamfetaminu, vis iš naujo susiduriu su ta pačia problema. Jei galėtumėte man patarti, būčiau labai dėkingas !

Kristalizuojantis kristalai prilimpa prie ąsočio šono, o baigus kristalizaciją atrodo panašūs į mdma. Nesuprantu, kodėl taip nutinka, ir noriu sužinoti, ar kada nors turėjote tą pačią problemą. Jei taip, ką darėte, kad ją išspręstumėte? Procesą kartojau daug kartų, bet vis gaunu tuos pačius rezultatus. Laukiame bet kokio patarimo !
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Ar naudojate bevandenį acetoną ir distiliuotą vandenį ?
Jei taip, ar vandenį įpylėte visą iš karto, ar po truputį ir net po lašą, kol beveik viską teko skiesti?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ką turite omenyje sakydami sandarinimas? Luke apvynioti folija ir lipnia juosta aplink indą be skylutės, kaip užplombuoti užplombuoti ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Nereikia būti tokiems griežtiems. Tiesiog paprastai apvyniokite jį aliuminio folija, daugiausia tam, kad į jį nepatektų dulkių ir sulėtėtų tirpalo garavimas. Kuo lėčiau garuoja, tuo didesnis kristalas. Greitai garuojant susiformuos tik kristaliniai milteliai.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Taip pat galite naudoti IPA arba degtinę t ištirpinti produktą, bet man geriausias rezultatas su distiliuotu vandeniu.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Taip, pone. Dėkoju už jūsų dosnumą. Pasistengsiu tai padaryti.

Į sveikatą ir sėkmės.
 
Top