Metamfetamino perkristalizavimas

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Manau, kad tai D-metilas. Nesu chemikas ir niekada nedariau jo analizės, bet tai turėtų būti šis.

2. Naudodamas acetoną ir vandenį, apie 20 g metamfetamino, aš naudoju 1 dl acetono ir kaitinu jį prieš pat virimo temperatūrą. Tada vidutiniškai naudoju 8-9,5 ml vandens ir gerai išmaišau, kol beveik visas metas ištirpsta.
Tada uždengiu aliuminio folija ir maistine plėvele ir apvynioju indą 1 virtuviniu rankšluosčiu, kad sulėtėtų aušinimo procesas.

3. Šiuo metu, priklausomai nuo kiekio (10-20 g), palieku atvėsti 4-6 valandas atvirame ore.
Tada arba renku skeveldras prieš tęsdama šaldymo procesą šaldytuve (mano nustatyta 3 °C temperatūra), o paskui šaldiklyje, arba viską dedu tiesiai į šaldytuvą, o paskui į šaldiklį...
Jei leisite atšaldyti tik kambario temperatūroje, prarasite daug produkto.
Tęskite vėsinimą, kaip aprašyta, kad atgautumėte kuo daugiau produkto.
Kai nebesusidaro kristalų, išgarinkite skystį, kad atgautumėte kuo daugiau produkto.

Paprastai prieš dėdamas į šaldytuvą surenku kambario temperatūroje susidariusius kristalus, nes šaldytuve jie atvėsta greičiau ir tampa mažesni.

Voila, tikiuosi, kad atsakiau į jūsų klausimą.
Priešingu atveju pasakykite man.

Sveiki
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, pone,


Aš vis susiduriu su ta pačia problema, labai tikiuosi, kad galėtumėte man padėti.

Aš taip pat turiu d-meth ir naudoju jūsų metodą ir vieną kartą man pavyko. Pakartojus procesą su tuo pačiu metamfetaminu, vis iš naujo susiduriu su ta pačia problema. Jei galėtumėte man patarti, būčiau labai dėkingas !

Kristalizuojantis kristalai prilimpa prie ąsočio šono, o baigus kristalizaciją atrodo panašūs į mdma. Nesuprantu, kodėl taip nutinka, ir noriu sužinoti, ar kada nors turėjote tą pačią problemą. Jei taip, ką darėte, kad ją išspręstumėte? Procesą kartojau daug kartų, bet vis gaunu tuos pačius rezultatus. Laukiame bet kokio patarimo !
 
View previous replies…

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Taip, aš naudojau bevandenį acetoną, bet naudoju paprastą vandentiekio vandenį.

(naudoju visus jūsų nurodytus santykius)
1 žingsnis. Ištirpinu metamfetaminą verdančiame vandenyje ir maišau, kol jis visas ištirpsta. (Taip, visą vandenį įpilu per vieną kartą)

2 žingsnis. Atskiroje keptuvėje pašildau acetoną iki maždaug 50 laipsnių Celsijaus ir supilu į meto ir vandens mišinį.

3 žingsnis. Maišykite ir leiskite temperatūrai pakilti iki 52-55, kol pradės burbuliuoti.

4 žingsnis. Viską perkošiu per filtrą, uždengiu aliuminiu ir maistine plėvele ir palieku 4-6 valandas kambario temperatūroje (apie 20 laipsnių Celsijaus).

5 žingsnis. Visą ąsotėlį dedu į šaldytuvą maždaug 12 valandų ir dar 12 valandų užšaldau.

Ačiū už greitą atsakymą ! Tikiuosi, kad mums pavyks tai išspręsti
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Jūs tirpinate metamfetaminą verdančiame vandenyje? Kodėl?
Niekada to nebandžiau, todėl negaliu pasakyti, ar tai yra klaida.
Pirmiausia turėtumėte pabandyti sudėti savo produktą ir acetoną į recipientą, pavyzdžiui, ąsotį ar dubenėlį (pagalvokite, kad metą susmulkintumėte kuo smulkiau, kad procesas vyktų greičiau), ir kaitinkite meto ir acetono tirpalą šiek tiek aukščiau acetono virimo temperatūros, kuri turėtų būti 55-56 °C.
Tuomet įpilkite vandens (reikėtų naudoti distiliuotą vandenį, nes mes nieko kito nedarysime, tik valysime perrinkimo būdu).
Tačiau pirmiausia įpilkite vandens, pavyzdžiui, 7-8 ml, tada išmaišykite ir palaukite, kol temperatūra vėl pasieks 53-55 °C, kad galėtumėte lašinti vandenį tol, kol beveik visas kristalmetalas bus ištirpintas.
Jei vandens įpilsite daugiau nei reikia, produktas bus prarastas.
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kai pradėjau, tiksliai laikiausi recepto, bet man sunkiai sekėsi ištirpinti metamfetaminą, kol jis buvo sumaišytas su acetonu.

O kai pagaliau ištirpdžiau metamfetaminą, užtrukau taip ilgai, kad daug acetono išgaravo.

Taigi, naudojau aprašytą metodą ir vieną kartą man pavyko, bet po to vis nepavykdavo, todėl grįšiu prie jūsų patarimo.

Ar jums kada nors buvo sunku ištirpinti metamfetaminą? Ką darote, jei daug acetono išgaruoja?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiki, nesuprantate, ką turi omenyje temos kūrėjas. 1. Įpilkite metamfetaminą ir acetoną į ąsotį ir kaitinkite iki 55-56 laipsnių, kad užvirtų. ( Nereikia laukti, kol metamfetaminas ištirps acetone) 2, įpilkite vandens (tai turi būti distiliuotas arba dejonizuotas vanduo, nenaudokite vandens iš čiaupo) ir vandenį pilkite lėtai (pavyzdžiui, galite naudoti lašintuvą). Įpilant vandens, palaikykite 53-55 laipsnių temperatūrą, kol visas metamfetaminas ištirps stiklinėje. ( Galite pasirinkti šiluminį filtravimą, tačiau bus nuostolių. Tuomet 4-6 valandas skystį uždarykite kambario temperatūroje ir 12 valandų padėkite į šaldytuvą. Filtravimas. Išdžiovinkite jį.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ką turite omenyje sakydami sandarinimas? Luke apvynioti folija ir lipnia juosta aplink indą be skylutės, kaip užplombuoti užplombuoti ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Nereikia būti tokiems griežtiems. Tiesiog paprastai apvyniokite jį aliuminio folija, daugiausia tam, kad į jį nepatektų dulkių ir sulėtėtų tirpalo garavimas. Kuo lėčiau garuoja, tuo didesnis kristalas. Greitai garuojant susiformuos tik kristaliniai milteliai.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
kokie nors patarimai, kaip džiovinti kristalus be džiovyklos ar eksikatoriaus kameros ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Vakuuminis filtravimas, įpilkite RM į ąsotį, įpilkite acetono arba eterio, (tirpiklis turi būti sausas ir šaltas) ir maišydami supilkite į Br'o piltuvėlį bei filtruokite. Po filtravimo viršutinę piltuvėlio angą uždenkite ranka. Sandariai uždarykite ir filtruokite 10-15 sekundžių. Jis bus beveik labai sausas. Jei jaučiamas kvapas, galite išpilstyti ant A4 formato popieriaus. Uždenkite jį A4 popieriumi ir padėkite sausoje ir šiltoje vietoje 2/3 valandoms - jis visiškai išdžius.
 
View previous replies…

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
ačiū už atsakymą, netrukus pabandysiu. Ir aš turėjau dar vieną klausimą, ar metamfetamino kristalai yra higroskopiški ?
Įdėjau savo į filtravimo popierių ir į atvirą orą, kad išdžiūtų, bet po 2 dienų jis dar net neišdžiūvo. vis dar atrodo drėgnas ir lipnus.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Jis sugeria drėgmę, tačiau be jūsų situacijos, jūsų situacijoje yra priemaišų. Ją reikia įdėti į ąsotį, įpilti šalto ir sauso acetono, kelias sekundes greitai maišyti ir filtruoti ant Burto piltuvėlio. Acetonas / eteris / izopropilo alkoholis yra geri plovikliai, tačiau juos reikia išdžiovinti)
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Taip, aš taip pat manau, kad yra tam tikrų priemaišų. Įjungiau žibintuvėlį ir atrodė, kad ant jo yra šiek tiek blizgančios vaivorykštės. ir po tam tikro tyrimo , manau, kad tai yra pvp iš tablečių rišiklio. Nes aš išgaunu pseudopvp iš piliulių, du kartus nuplautų acetonu, ir tiesiog reaguoju be tolesnės rekristalizacijos.
Kaip jo atsikratyti? nes pastebėjau, kad jo tirpumas yra toks pat kaip ir metamfetamino.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Taip, aš taip pat manau, kad yra tam tikrų priemaišų. Įjungiau žibintuvėlį ir atrodė, kad ant jo yra šiek tiek blizgančios vaivorykštės. ir po tam tikro tyrimo , manau, kad tai yra pvp iš tablečių rišiklio. Nes aš išgaunu pseudopvp iš piliulių, du kartus nuplautų acetonu, ir tiesiog reaguoju be tolesnės rekristalizacijos.
Kaip jo atsikratyti? nes pastebėjau, kad jo tirpumas yra toks pat kaip ir metamfetamino.
 
Top