Reuters žurnalistai

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
https://www.reuters.com/investigates/special-report/drugs-fentanyl-supplychain/
 
View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ką tik žiūrėkite filmo versiją ČIA
nepamirškite nepamėgti👎, jei žiūrėsite.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Blogas pranešimas gali (tikriausiai atneš) neigiamą nepageidaujamą dėmesį šiam forumui. Nors tai yra forumas, jie mato rinką ir mano, kad tai yra tik rinka. Iš dalies priežastis, kodėl fent ir kiti pavojingi opioidai dabar vis tiek yra tokie paplitę, yra receptinių opioidų suvaržymas, dėl kurio sumažėjo pasiūla, o kainos šoktelėjo į viršų. Skausmą kenčiantys žmonės vis dar kenčia skausmą, o narkomanai vis dar norės vartoti, todėl, žinoma, jie eis ieškoti skausmo malšinimo kitur. Dabar bet kokia spaudžiama tabletė sulauks neigiamo dėmesio, nes paplitęs fentas, o dabar ir nitazenai, kurie yra galingesni už fentą ir dar nėra išbandyti ne laboratorijoje. Be to, dar yra brorfinas, kuris dažnai sutinkamas presuotose tabletėse ir parduodamas be fento, tačiau jis yra toks pat pavojingas. Dabar yra daugybė skirtingų preparatų. Neabejoju, kad žurnalistas ieško ne tik istorijos.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nesvarbu, ko ieško žurnalistas, jis neatsižvelgia į galimas pasekmes. neužtenka turėti blogų ketinimų. turite aktyviai vengti žalos. viskas, ką šis straipsnis padarė, tai nurodė žmonėms, kur gauti fentanilio pirmtakų. net pažvelkite į pavadinimą. žinau, kad jis skirtas fentanilio krizei (taip pat ir forumui) pavaizduoti neigiamoje šviesoje, bet negalite pasakyti, kad uždirbti 3 mln. su palyginti mažomis investicijomis nėra bent šiek tiek patrauklu.

Kita vertus, esu visiškai įsitikinęs, kad dekriminalizavus visus narkotikus (asmeniniams kiekiams) rinka taptų daug saugesnė. karteliai ir kiti stambūs prekeiviai negalėtų klestėti (bent jau tokiu mastu, kaip dabar), ir tai yra gerai. jiems rūpi tik uždirbti pinigų. tikrai laisva rinka turi apribojimus žmonėms, kurie siekia mus engti. ne tik engti, bet ir žudyti. nepaisant to, kokie jų ketinimai, kaip ir tam vadinamajam "žurnalistui", jiems nerūpi jų veiksmų pasekmės. jie nesupranta, kad žmogaus gyvybės negalima įkainoti. nežinau, kaip jie miega naktimis.

tiesą sakant, manau, kad smulkūs prekiautojai taip pat gali būti be reikalo žiaurūs, bet jie paprastai žmones apgaudinėja daug mažesniais būdais. galbūt gausite nekenksmingą, bet neveiksmingą produktą, bet jie neturi kraujo ant savo rankų. dauguma prekiautojų, kuriuos sutikau šioje svetainėje (ir maždaug pusė tų, kuriuos sutikau irl), yra autentiški ir kartais net dosnūs. aš suprantu, kad karas su narkotikais vyksta, bet tik su aferistais, stumiančiais fentą, zeną ir kitus NESĄMONINGAI kenksmingus chemikalus. žmonės labai iškraipo šią logiką. taip, kiti narkotikai taip pat gali būti kenksmingi, bet ne tiek, kiek fentas ir jo analogai. tai yra tas šūdas, su kuriuo reikia kovoti.

btw, tik patikslinu, kad ne visi stambūs dileriai yra siaubingi žmonės, bet supratau, kad jie daugiausia sukčiauja dideliais mastais ir (arba) pjauna savo šūdą su dalykais, kurie gali jus nužudyti. jei didesni kiekiai bus dekriminalizuoti, reikia nustatyti tam tikrą reguliavimą. tas pats ir su prekursoriais. tikrai nematau, kad žmonės dėtų fentą į prekursorius ar dar ką nors, bet mačiau per daug temų "šis asmuo yra sukčius" ir net patys reuters pardavė stalo cukrų. tai, kad šios cheminės medžiagos yra nelegalios, suteikia žmonėms daug daugiau erdvės meluoti ir vogti. dėl to narkotikų scena tampa daug blogesnė. per daug žmonių laikosi filosofijos "pinigai yra viskas", kai mums reikia dirbti kartu prieš didesnį blogį.

dekriminalizavimas yra būtinas pirmas žingsnis, tačiau vien jo nepakanka. turime ištaisyti stigmą. turime parodyti žmonėms, kad ne visi narkomanai, prekiautojai ir gamintojai yra blogi žmonės. kodėl mes įrodome, kad jie teisūs? žinau, kad tai ne visi (ypač ne dauguma tai skaitančių žmonių), bet tai pakankamai žmonių, kad paveiktų mūsų įvaizdį. nepadeda ir tai, kad šie žmonės turi daug daugiau galios nei vartotojai ir smulkūs prekiautojai. jie yra šio judėjimo veidas, ir aš negaliu to pakęsti. nenoriu skambėti kaip komjaunuolis, bet reikia keisti įstatymus arba surengti kokią nors revoliuciją. žinau, kad tai idealistiška, bet geresnio sprendimo nesugalvoju. ar mes turėtume tiesiog sėdėti ir laukti, kol mus apjuos ir mirsime? blogiausia, kad kai taip žūsta žmonės, kaltinami būtent jie. tai kažkodėl "jų kaltė", kad jie vartoja narkotikus, nors mes galėtume tuos narkotikus padaryti saugesnius. tai yra žmogžudystė.

atsiprašau, tiesiog turėjau truputį paplepėti :x
 
Last edited:

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
neskaičiau, nes nemoku už prenumeratos paslaugas (esu vargšas ir pramogos turėtų būti nemokamos), bet galbūt pažiūrėsiu, ar pavyks ją įsigyti piratiniu būdu :x

ačiū už pasiūlymą ^_^
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Kur kartelės, kai jų reikia ☠️😁
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Nesu blogas žmogus, bet jie ką tik padarė mane "geru žmogumi su blogais ketinimais", o kadangi tai ne pirmas kartas, kai mane asmeniškai įžeidžia spauda, esu įsitikinęs, kad galiu priversti ją kvepėti "pelėsiniu šienu", dėl kurio turiu istorinę reputaciją.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Žurnalistai ieško "juoda ir balta", o retai kuri situacija būna tokia aiški. Gyvename pilkojoje visuomenėje, todėl jiems mes esame absoliučiai "blogiukai". Niekada nesu nuskriaudęs nė vienos sielos, myliu savo motiną, moku mokesčius, bet yra ir kitų dalykų, dėl kurių esu Pilkas. Tokiais momentais, kai mums užduodami tokie klausimai, mes esame priversti pasirinkti pusę, ir aš tikrai manau, kad visų mūsų bendras pyktis dėl to yra visiškai pagrįstas. Tai tikra visuomenės išradingumo nesėkmė, o visa tai tik grąžina (labai reikalingą) pasakojimą apie narkotikus nežinia kiek laiko atgal. Fuck Reuters.
 
Top