Post Delivery Saugus daiktų pakavimas po pristatymo

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Sveiki!
Pirmiausia norėčiau pasakyti, kad šis forumas greitai pelnė mano simpatijas ir tapo mėgstamiausia vieta nagrinėti temas ir gauti įžvalgų. Turint tai omenyje:
Noriu pradėti diskusiją dėl pasaulinės laivybos temos. Prašau, praneškite man, jei norite pasidalyti kokiais nors intriguojančiais būdais, susijusiais su šia tema. Pirmiausia noriu sužinoti apie tablečių ir miltelių dideliais kiekiais gabenimą į tokias vietas kaip AUS/NZ ir kitas salų visuomenes.
Šiose vietose yra daug kokaino ir ekstazio, bet kaip jis patenka į šalį? Visada bus didelė rizika, kad siuntos bus sulaikytos, bet tai sakydamas norėčiau sužinoti patarimų ir gudrybių, kurios gali būti kažkokios nežinomos. Mylar ir metalas / jaukas ir t. t. yra geras žinių pagrindas, bet aš stengiuosi rasti ką nors, kas pakylėtų taktiką.
Aš perskaičiau temas šia tema, kurias gavome čia, forume, ir tai labai padėjo. Aš gavau keletą idėjų mano paties iš aswell ir turiu ankstesnę patirtį vidaus komandiravimo, bet aš noriu išplėsti savo žinias tarptautinėje logistikos srityje. (Tik dėl savo žinių ;-) )
Suprantu, kad žmonės, kurie tuo užsiima, nenori apie tai atvirai diskutuoti. Jei kas nors norėtų atsiųsti man messege šia tema, su dideliu malonumu to laukiu!
 

MrSafeBunny

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Kiekvienas pardavėjas maskuoja skirtingai, tačiau jis remiasi šiais punktais:

(1) Pakuotė
(2) užtrauktukas
(3) Milaro užtrauktukas
(4) Vakuuminis sandariklis

Būkite saugūs!
 
Top