• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Sassafros parduodamos?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Ar žinote, kiek reikia vien tam, kad pagamintumėte 1 ltr iš tos medžiagos...

geresnės galimybės, jei ieškote MDMA maršruto

bet eBay parduoda šaknų žievę ir arbatą, jei tai nėra skirta sintezei
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Taip pat galėčiau distiliuoti žievę vandens garais ir išsiųsti hidrozolį
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Taip pat galiu tiekti šakniastiebius iš šiaurės rytų JAV. Potencialiai galiu ją taip pat apdoroti. Praneškite man apie tai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jūs, vaikinai, tiesiog turėtumėte būti lauke su sarano plėvele, nuimti žievę ir apvynioti žaizdą. Aliejuje yra 8 % safrolo. Norėčiau, kad žinočiau ką nors, kas eitų tai daryti, Tai galėtų būti gerai apmokamas darbas laužytojui porą dienų per savaitę.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Galbūt turėčiau nueiti pasiimti šakniastiebių, sumalti juos į miltelius ir vakuuminiu būdu užklijuoti kilogramines pakuotes ar pan. Būčiau pasiruošęs siųsti iš anksto, jei kas nors kompetentingas, įrodęs, kad gali pasisekti, atsiųs man atgal šiek tiek MDA/MDMA :]

Ar turite kokių nors teks apie derliaus nuėmimą, distiliavimą ar ką nors, ką, jūsų manymu, turėčiau žinoti? Keletą kartų gaminau iš jo šakniavaisių arbatą, bet tai maždaug tiek mano patirties...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Manau, kad jį distiliuojate kaip metanolį iš medienos. tik sausa distiliacija, tada frakcinė distiliacija ir viskas. Kalbama apie šaknų žievę, bet galima naudoti bet kokią žievę. Aš paimčiau lengvą žievę ir viskas. Nešvaistykite per daug laiko, čia yra mormtrees nei laiko. Šėtono apvyniojimas yra bandymas išgelbėti medį
 
Top