Suplakti ir iškepti receptą (TIK TEKSTAS)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Šis vertimas yra 500 % geresnis už pirmąjį. Ar tai galėtų pasiteisinti? Jame yra šiek tiek pagrindinės informacijos ir keletas faktinių matavimų. Deja, daugelis jų klaidingi. įdomu, kaip jis taip smarkiai įsuko paprasčiausią dalį? Tai tikrai nesukelia pasitikėjimo jo metodika.
MgSO⁴ (bevandenis) mol.mas=120.x g
MgSO⁴(heptahidratas,)mol.masė=246,x g
T. y. magnio sulfatas vandenyje, kuris, žinoma, sveria 1 g/1 ml, turi šiek tiek daugiau nei pats sveria.
1/4 946 ml (ketvirčio) stiklainio yra 236 ml.
236 ml MgSO⁴ sveria 654,36 g!
Vandens tirpumas heksane yra 0,01 %, todėl 1 gramo magnio sulfato būtų daugiau nei pakankamai, kad jis būtų bevandenis ir toks išliktų.
Gerai, vadinasi, jis į heksaną pridėjo daugiau nei 1 kg džioviklio per daug. Vandens tirpumas etilo eteryje yra 1,5 % @20c, t. y. 1,5 ml/100 ml. Kvartale etilo eterio telpa 15 ml vandens. 30 g MgSO⁴ būtų didelis perteklius. Jis pridėjo lb per daug džioviklio.
Magnio sulfato, kaip džioviklio, savybė yra ta, kad jis ne tik sulaiko vandenį, bet ir sugeria tirpiklį, todėl pridėjus 300 kartų per didelį kiekį, tai jums kainuos krūvą pinigų. Visais atžvilgiais jis šią dalį sugadino. Ar žinojote, kad jei 15 minučių ištrauksite iš orkaitės, pakratysite ir dar kartą pakratysite po 30 minučių, jis nesulips. Bandyti jį sudaužyti plaktuku yra kvaila idėja. Jis tiesiogine prasme kietas kaip betonas, jei jo nesumaišysite.
Amonio nitrato ir amonio sulfato santykis yra 80/132 (tai yra mol. masė. Iš kiekvieno. Kiekviena molekulė turi amino funkcinę grupę ir kitą molekulę. Abiejose molekulėse amoniakas yra vienodas, todėl masės skirtumas yra nitrato ir sulfato skirtumas. santykis, kad gautume tokį patį kiekį amoniako sudedamųjų dalių, yra 1/1,6, t. y. 160 % nitrato masės, kad gautume tokį patį amoniako kiekį iš sulfato. 60 g amonio nitrato arba 96 g amonio sulfato. Jis naudoja dvigubai daugiau amoniako su sulfatu, kuris skaičius, jo manymu, yra teisingesnis: 120 g nitrato arba 192 g sulfato. Galiu lažintis, kad šarmo ir amonio kiekis taip pat neteisingas. Taip. Manau, kad 90 gramų šarmo yra 3 moliai, o tai atitinka 80x3 240 gramų amonionitratovir 132x3, 396g sulfato. Šis vaikinas nežino, kaip subalansuoti lygtį. Jei kas nors jį atidžiai išnagrinėtų, pataisymai būtų ilgesni nei metodas. Jūsų didysis brolis neleis jums rasti gero ir išsamaus metodo dns. Jis privers tave padirbėti, kad nepavyktų, ir juoksis iš tavęs užsidėdamas antrankius ant riešų.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Negalite naudoti Colemano degalų?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nes jis gali būti mėlynas. Tai nėra problema. Kartais nitrometanas būna mėlynas. Kartais jis būna raudonas. Jie jį dažo. Epsomo druską ruošiate džiovindami ir smulkindami, dedate tol, kol ji nebesulipsta, filtruojate arba dekantuojate magnio sulfatą ir kuo greičiau sunaudojate.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Colemano kuras NĖRA dietileterio ar heksano pakaitalas. Jokiu būdu ne. Colemano degalai yra neapdorotas angliavandenilių mišinys, o dietileteris ir heksanas yra daug rafinuotesni ir jų savybės nėra panašios
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Colemano degalus arba naftą galima naudoti atskirai ir jie veiks. Tiesą sakant, dietileteris, heksanas ar iš esmės bet kuris NPS angliavandenilis veiks savarankiškai. Vieni jų turės kitokį poveikį šiai reakcijai nei kiti. Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojama naudoti jų mišinį. Peržiūrėkite pdf failą, kurį paskelbė Flatline, jis labai gerai paaiškina, kaip ir kodėl vyksta visas šis procesas. Siekiant geriausių rezultatų, visa ši reakcija turi būti kuo sausesnė.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Amonio sulfatas amonio chloridas bet kuri rūgštinė amoniako druska gali būti priversta veikti. Jos yra tiesiog amoniakas, prijungtas prie rūgštinio komponento. Tai Lewiso rūgštys. Paprasčiausiai pridėjus prie jų bazės, jos vėl deprotonizuojamos iki amoniako ir sulfato nitrato arba chlorido jonų. Tai viskas, ką mes darome šioje konkrečioje reakcijoje. Jei pažįstate ūkininką, kuris turi bevandenio amoniako rezervuarą, tai būtų idealu, bet tai pavojinga, o vogti jį dar pavojingiau. Jei galite gauti cisterną su amoniako dujomis, gaukite ją, bet negalite. Jei rasite šalčio pakuočių su amonio nitratu, pirkite visas. Jų negamina jau 10 metų. Dabar jie naudoja karbamido arba kalcio amonio nitratą tik dėl šios priežasties.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tačiau negalime išversti "kalcio amonio nitratas", ar ne? Hmm... ar galime ką nors padaryti, kad gautume tinkamą naudoti druską?
Vieną dieną užėjau į CVS ir atsitiktinai radau dėžutę greito šaldymo paketų AN, paėmiau vieną pakuotę iš dėžutės ir išbandžiau. Tai buvo mano sėkmingas SNB paleidimas. Nuo to laiko tų šaldomųjų pakuočių neradau - jos visos yra karbamido arba CAN, kaip jūs sakote. Galbūt galima nueiti į ligoninę ar polikliniką ir paprašyti šalčio paketų ir pažiūrėti, ką gausite kaip paskutinę išeitį.

Man šiek tiek neaišku, kodėl skysto amoniako negalima naudoti atskirai su laisvosios bazės suzy ir Li, ar žinote, kodėl jis turi išsiskirti į dujas iš druskos ir kondensuotis šioje reakcijoje? Ačiū.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Amoniakas tiesiog yra dujos esant atmosferos slėgiui ir temperatūrai. Skystas amoniakas yra labai suslėgtas ir labai šaltas, kad jį suskystintumėte, jums reikia 7,5 baro slėgio esant 20 °C arba -30 °C atmosferos slėgiui. Abu būdus galima atlikti, tačiau nei vienas iš jų nėra lengvas. Tai 104 slėgiai arba sausas ledas. Galėtų pavykti su kalcio chloridu ir ledu bei nedideliu slėgiu, gal 15-30 psi. Esu 100 % įsitikinęs, kad iš amonio sulfato arba chlorido ir šarmo galima pagaminti amoniaką. Pabandykite, man iš to susidaro amoniakas.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ačiū už informaciją, bičiuli. Atrodo, kad visada turi man gerų patarimų.
Ar galiu paklausti, ką naudojate kaip amonio sulfato ar chlorido šaltinį?
Protonavimo metu išsiskiria amoniako dujos ir atitinkama druska - nitratas į azotą, chloridas į chlorą ir t. t. Esu tikras, kad inertinės atmosferos sukūrimas RV viduje, pavyzdžiui, naudojant azotą, yra gera šio konkretaus proceso saugos dalis. Kaip išsiaiškinti, kurios amonio druskos saugiai ištirpins litį, - saugiai, - nesukeldamos šalutinių reakcijų ar bombų, o kurių reikėtų vengti?

Kitas klausimas, jei galima, kaip sužinoti, kokia temperatūra ir (arba) slėgis reikalingi, kad amoniakas ar bet kas kitas išgaruotų ar susikondensuotų, pvz. Kaip tai nustatote?

Kaip matote, man trūksta chemijos žinių. Nežinau, kaip pats išsiaiškinti kai kuriuos dalykus. Man trūko formalaus mokymo. Neieškau lengvų atsakymų, bet jei galėtumėte, parodykite man, kaip žvejoti, taip sakant. Dar kartą dėkoju.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Aš išbandžiau savo amonį atlikdamas tirpumo vandenyje bandymą. Radau lentelę, kurioje nurodytas tirpstantis kiekis.
Amonio nitratas vandenyje gali ištirpti daugiau nei du kartus daugiau nei amonio sulfatas ar chloridas. Taigi tai buvo mano užuomina išbandyti savo šaldymo paketus ir įsitikinti, kad mano sudedamosios dalys yra tinkamos.

taip pat galite įdėti truputį savo AN tik su NaOH, šiuos du dalykus į nedidelį Petri lėkštelę ar bet kokį indą, jie turėtų reaguoti kartu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Bet kokiu atveju nenorite, kad jūsų Beržo reakcijoje būtų vandens. 10 ml, jei reikia, bet litis degina, kai liečiasi su vandeniu. Tirpumas vandenyje nėra svarbus
 
Top