Mažos partijos chemikas ieško Henrio reakcijos....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Sveiki vaikinai,
Man įdomu, ar kas nors iš čia esančių galėtų man parduoti palyginti nedidelį kiekį kelių skirtingų aldehidų, kad naudodamasis nitrometanu ir nitroetanu galėčiau tyrinėti psichodelinių amfetaminų ir PEA pasaulius, nepirkdamas kiekvieno skirtingo aldehido 500 g kiekiu.
Konkrečiai ieškau 3,4,5-trimeotoksibenzaldehido ir 2,5-dimetoksibenzaldehido.
Tikrai jaučiu, kad po tiek metų man reikia patirti meskalino....bet tikrai nenoriu kelių šimtų gramų lol
2,5 yra šiek tiek kitoks, nes atrodo, kad yra daugiau dalykų, kuriems žinau, kaip jį naudoti.
Tiesą sakant, kaip tik ketinau pasigaminti P2NP, kad galėčiau atlikti Henry rxn, bet pamiršau apie reikalingą pirminį aminą, o n-butilamino ar cikloheksamino tikrai nerasiu ir tbh manęs vis tiek nedomina galutinis produktas, todėl pagalvojau, kad šiai šaliai išsaugosiu nitrometaną, kurį atgavau iš stebėtinai 50:50 DCM:nitroetano produkto....

Aaannyway
Pagalvojau, kad gal kas nors gali manęs pasigailėti ha!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kažkas paskelbė dimetoksibenzaldahido ir kitų pakeistų fenilaminų kelią, skambėjo gana sunkiai
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Taip, sąžiningai perskaičiau - nusprendžiau, kad turiu pakankamai daug darbo bandydamas gauti cikloheksilamino atm. Nelabai tikiuosi, kad pavyks pagaminti aldehidus. Tavo tiesa, kad tai skamba gana sunkiai, ir esu tikras, kad yra priežastis, kodėl žmonės to nedaro!
Abejoju, kad galiausiai panaudosiu benzaldehido butelį...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Taip, aš nesiūlau savo benzaldehido paversti niekuo kitu, arba kas nors parduokite man n-butilamino, arba praneškite, ar tiktų metilaminas, nes potencialiai galėčiau pasigaminti nedidelį kiekį. (Aišku, su kitomis medžiagomis)
Labai tikėjausi, kad kas nors pasakys, jog parduosiu jums po 250 g kiekvieno iš jų! 2,5-dimetho/aldehido ir 3,4,5-trimetho/aldehido labiau nei bet ko kito. Manau, kad tai nesvarbu, nes galiausiai vis tiek nusipirksiu po 500 vienetų.
tiesiog taupau savo nitroetaną ir nitrometaną tinkamoms užduotims
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Amonio acetato katalizė paskutinis variantas 👌
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, taigi bandau sukurti meskaliną. Ar galite šiek tiek paaiškinti, ką turite omenyje kalbėdami apie amoniako acetato katalizę? Aš googlinau ir perskaičiau visą straipsnį apie pirminius aminus, bet vis dar nelabai suprantu, ar galiu tiesiog vieną pakeisti kitu, abejoju lol
Vienintelis perskaitytas sintezatorius yra tas, kuris čia naudojamas cikloheksilaminas... tačiau tikrai nežinau, kaip pigiausiai gauti mažus kiekius.
Aš maniau, kad nitro buvo bitch gauti! Cha, kaip aš klydau.
Taip pat norėčiau pasigaminti ir atitinkamą TMA, bet negaliu pasakyti, kad Iv dar to neieškojo.
Tai tikrai erzina, kai nori pasigaminti gramą ko nors ha, tai tiesiog neįmanoma, nebent pats pasigamintum visus reagentus nuo nulio.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Esu nemalonioje padėtyje, kai žinau pakankamai, kad žinočiau, kokiu molekuliniu keliu eina žmonės, tačiau jokių detalių negaliu išsiaiškinti savarankiškai. Juk nedarau to tam, kad parduočiau...
Vis dar dirbu su reduktyviuoju triptamino aminavimu, bet man reikia sauso ledo, o aš buvau užsiėmęs ir negalėjau jo priimti ir tęsti.
Tiesiog dabar žinau pakankamai, kad žinočiau, jog daryti dalykus mažais kiekiais yra SUNKU
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Be to, vadovautis Rxn be rotapo yra gana sunku savaime....
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Aš visiškai nesutinku, kad jos šūdas yra lengvas, o rotovapas, mano nuomone, yra tik patogumas, jei neturite laiko. aš jau seniai užsiimu chemija ir tiesiog naudoju įprastą destiliacijos įrangą su vakuuminiu siurbliu, jei reikia.
Be to, kodėl reakcija be rotovapo turėtų ką nors pakeisti??????.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oops per klaidą savo atsakymą patalpinau bendrajame skyriuje, bet taip, jūs teisus tbf...
Esu tinginys ir nesu chemikas, bet per pastaruosius 6 mėnesius išmokau siaubingai daug, tai beprotiška.
Viskas, ko aš čia mokausi, yra mokytis.
Ah tik perskaitykite žemiau esantį pranešimą lol Bet kokiu atveju aš sutinku su jumis tbf
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Manote, kad jums reikia tik silpnosios bazės Amonio acetatas, cikloheksilaminas ir n-butilas gali klysti, bet visada galite pabandyti
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ya amonio acetatas bus tas, kurį aš manyčiau....
Aš ketinu rinktis 3,4,5-triMEOba prieš 2,5-di. Vien dėl to, kad reaguodamas su nitrometanu ir tu esi pakeliui į meskaliną, ir dar aš tada vis tiek galiu pabandyti panaudoti nitrometaną ir 3,4,5-TMA gamybai.
Noriu kada nors pasigaminti 2c-b, bet bromavimas apskritai mane gąsdina - turiu 1 kubinį centimetrą, kurį nusipirkau prieš daugelį metų ir kuris laikomas buteliuke, kuriame jis buvo, bet dujų naudojimas skamba dar baisiau!!
Ar nėra būdo ką nors bromuoti nenaudojant elementaraus bromo?
 
View previous replies…

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Taip, Rabidreject, bromavimas nebėra problema. Pasiimkite šiek tiek NBS (N-bromsukcinimido). Tačiau jums reikia turėti pagamintą švarų 2c-h Hcl arba 2c-h oksalatą. Tačiau tai nėra taip sudėtinga.

Dabar yra netoksiška ir saugi 2c-b sintezė, kurią galite pasidaryti namuose. NaBH4 + Cu(II)Cl redukcija ir NBS bromavimas. Iš tikrųjų tai gerai veikia net ir didesnius kiekius.

Galiausiai kada nors nukopijuosiu/įdėsiu savo 2c-b aprašymą.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Šio pranešimo reikšmė ką tik išryškėjo. Didžiulė padėka už kelis paprastus žodžius! Haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Taip, gerai, sutinku su tuo - gerai, taigi man reikia vakuuminio šaltinio, galinčio veikti ilgiau nei 30 min, kaip jie sakė, kad mano be alyvos gali veikti. Man reikia alyvinio rotacinio venų siurblio. Bet taip, aš esu gana tingus, neketinu meluoti, o tirpiklių atgavimas visada yra tai, ką mėgstu daryti, kai įmanoma, todėl tai būtų naudinga, bet gerai, kad ne tiesioginėms rxns akivaizdžiai.
Tai sakydamas, žiūrėjau pootube vaikiną, kuris išleido 2,5-dimetoksi-b-nitrostireną (atsiprašau, nes tikriausiai iškraipiau šią rašybą arba rašymo būdą, bet jūs suprantate, ką turiu omenyje) ir jis netyčia pridėjo nitroetano vietoj nitrometano, bet pastebėjau, kad jam nereikėjo pridėti pirminio amino, ar taip yra todėl, kad aldehidas yra sudėtingesnis nei, tarkime, benzaldehidas -> P2NP?
Klausykite, aš nesu chemikas, aš čia bandau mokytis, kol kas turiu keletą reikiamų žinių.
Mano kaitinimo plokštė ir (arba) maišytuvas yra sugedę, todėl tai yra kitas dalykas, kurį reikia atnaujinti, bet, tiesą sakant, kuo daugiau mokausi, tuo mažiau žinau!
Maniau, kad reikia gauti 3,4,5-trimetaldehido, reaguoti su nitroetanu ir gauti atitinkamą TMA? (Rašyti po b-nitrostireno)
ARBA reaguoti su nitrometanu (ir sintetinimo iv skaityti sako kitą pirminį aminą - cikloheksilaminas), kad galiausiai (suteikta po kelių etapų ir reikia vakuumo) gauti meskalino.
Svarstau, ką turėčiau nusipirkti pirmiausia - 3,4,5-trimeto aldehidą (atsiprašau už nuolatinį aldehidų pavadinimų trumpinimą čia, gana erzina juos nuolat rašyti) ar 2,5-dimetą.
Ką gausite, jei 3,4,5-trimetoksibenzaldehidą paprasčiausiai sureaguosite su nitrometanu? Manau, kad 3,4,5-trimetoksinitrostirenas, o po to - 3,4,5-trimetoksifenetilaminas, redukuotas LiAlH4 ar kitu pasirinktu būdu...
Tada taip pat nesunku sureaguoti su nitroetanu ir gauti amfetaminą, kaip minėjau anksčiau.

Ar aš čia visiškai klystu?

Prisipažinsiu, kad prieš maždaug 6 mėnesius neturėjau beveik jokių žinių ir šiuo metu bandau reduktyviai aminuoti triptaminą iki n,n-DMT, bet reikia nusipirkti sauso ledo ir iškirpti (atsiprašau už kalambūrą) laiko.
Iš tikrųjų atėjau čia paklausti šiek tiek apie LiAlH4. Jei negalima rasti mažų jo kiekių, Ar amalgama, kai kas nors naudoja aliuminį, kad jį pasigamintų patys? Kartais girdžiu šį terminą ir niekada nežinojau, ką jis reiškia....
Po ranka turiu reduktorių, man tiesiog įdomu.
Ačiū
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kitaip tariant, mane supainiojo 🤔
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Be to, dėl siurblio: aną dieną tiesiog atlikau vakuuminį filtravimą, o kai kitą kartą pamačiau kaimyną, jis pagalvojo, kad pjaunu vandentiekį, nes jį buvau pasidėjęs ant šūdino virtuvės paviršiaus! Idiotas!
Aš nusipirkau aspiratorių iš Kinijos, bet atrodo, kad kol kas jis nesukuria vakuumo... velnias žino, ką aš darau ne taip, ar man buvo parduotas dviaukštis, ar tiesiog negaliu gauti tinkamo srauto.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Šiuo metu esu pasirengęs pripažinti, kad man nereikia rotacinio garintuvo, kad galėčiau užbaigti n,n-DMT sintezę, tačiau suprantu, kad man reikia pakankamai žemos temperatūros (ir viską pridėti lėtai), naudojant sausą ledą, o ne tik ledo vonią, kad galėčiau tai padaryti šiuo metų laiku savo šalyje....
Tai neturi nieko bendro su šia tema - tai tik priežastis, dėl kurios pradėjau mokytis organinės chemijos, nesuprasdamas, kad triptaminai yra sudėtingesnė iš dviejų pagrindinių psichodelikų klasių.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Taigi taip, supratau, kad 3,4,5-trimetoksifenetilaminas yra meskalinas.
Kyla klausimas, ar galiu tiesiog sureaguoti su atitinkamu aldehidu su nitrometanu ir tada redukuoti, kad gaučiau meskaliną?
Kodėl sintezėje, kurią perskaičiau šiame skyriuje, jie naudoja cikloheksilaminą?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ir tuo pat metu atlikite tą patį RXN su nitroetanu, kad gautumėte atitinkamą TMA (nors negaliu pasakyti, kad iv ieškojau ir manau, kad tai vertas sintetinti narkotikas - pasižiūrėsiu savo pihkalo kopijoje, bet, kaip nurodyta anksčiau, tingiu!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tiesą sakant, tinginys - ne tas žodis, nes skiriu nemažai valandų šiems dalykams studijuoti, tiesiog jaučiu, kad kuo daugiau žinau, tuo mažiau žinau ha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, iv surinkau savo mintis ir mano pagrindinis klausimas dabar yra toks: kuo skiriasi medžiaga, gauta reaguojant šiam aldehidui su nitroetanu, nuo nitrometano - galutinį rezultatą žinau, bet kuo skiriasi nitrostirenas? Ar iš vieno gaunamas b-nitrostirenas, o iš kito - stirenas? Nežinau ir netvirtinu, kad žinau.
Iš esmės, koks skirtumas tarp pirmtako n-stireno iv matyti, kad jis gaminamas naudojant nitroetaną, ir to, kas gaminama vietoj jo naudojant nitrometaną... tai yra tai, kas mane klaidina, bet vėl turiu išsitraukti pihkalą
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, iv surinkau savo mintis ir mano pagrindinis klausimas dabar yra toks: kuo skiriasi medžiaga, gauta reaguojant šiam aldehidui su nitroetanu, nuo nitrometano - galutinį rezultatą žinau, bet kuo skiriasi nitrostirenas? Ar iš vieno gaunamas b-nitrostirenas, o iš kito - stirenas? Nežinau ir netvirtinu, kad žinau.
Iš esmės, koks skirtumas tarp pirmtako n-stireno iv matyti, kad jis gaminamas naudojant nitroetaną, ir to, kas gaminama vietoj jo naudojant nitrometaną... tai yra tai, kas mane painioja, bet vėl turiu ištraukti

Iš esmės, gana garsus tarp chemtubers išleido vaizdo įrašą šiandien ir jis reagavo 2,5-dimetoksi su nitroetanu atsitiktinai vietoj nitrometano. Jis planavo gauti 2c-b pirmtaką n-stireną, tačiau kadangi vietoj jo pridėjo nitroetano, gavo 2,5-dimetoksiamfetamino pirmtaką - jis taip ir neatliko redukcijos iki amfetamino. (pagal visus požymius, tai gana nepageidaujamas narkotikas).

Jei jis būtų naudojęs tinkamą nitrometaną, ar būtų gavęs 2c-b b-nitrostireno?
 
Top