Mažos partijos chemikas ieško Henrio reakcijos....

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Manote, kad jums reikia tik silpnosios bazės Amonio acetatas, cikloheksilaminas ir n-butilas gali klysti, bet visada galite pabandyti
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ya amonio acetatas bus tas, kurį aš manyčiau....
Aš ketinu rinktis 3,4,5-triMEOba prieš 2,5-di. Vien dėl to, kad reaguodamas su nitrometanu ir tu esi pakeliui į meskaliną, ir dar aš tada vis tiek galiu pabandyti panaudoti nitrometaną ir 3,4,5-TMA gamybai.
Noriu kada nors pasigaminti 2c-b, bet bromavimas apskritai mane gąsdina - turiu 1 kubinį centimetrą, kurį nusipirkau prieš daugelį metų ir kuris laikomas buteliuke, kuriame jis buvo, bet dujų naudojimas skamba dar baisiau!!
Ar nėra būdo ką nors bromuoti nenaudojant elementaraus bromo?
 
View previous replies…

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Taip, Rabidreject, bromavimas nebėra problema. Pasiimkite šiek tiek NBS (N-bromsukcinimido). Tačiau jums reikia turėti pagamintą švarų 2c-h Hcl arba 2c-h oksalatą. Tačiau tai nėra taip sudėtinga.

Dabar yra netoksiška ir saugi 2c-b sintezė, kurią galite pasidaryti namuose. NaBH4 + Cu(II)Cl redukcija ir NBS bromavimas. Iš tikrųjų tai gerai veikia net ir didesnius kiekius.

Galiausiai kada nors nukopijuosiu/įdėsiu savo 2c-b aprašymą.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Šio pranešimo reikšmė ką tik išryškėjo. Didžiulė padėka už kelis paprastus žodžius! Haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Nors leiskite paaiškinti. Kas dvi savaites iš vyriausybės gaunu išmokas už įvairias negalias, o 85 % maždaug išleidžiama mano privačiai sąskaitai už medicinines kanapes.
Stengiuosi tai sumažinti... Per dažnai vartojant per daug, mano gyvenime tai yra didelis dalykas - esu sveikstantis nuo heroino (opiatų) ir pirmiausia nuo benzo priklausomas žmogus.
Laimei, nuo priklausomybės opiatams man išrašytas buprenorfinas - iv ką tik pradėjau Buvidal sub-cut injekcijas. Šiuo metu vartoju kas savaitę, ir tai šiek tiek vargina 🎢
KADANGI, lėtai, bet užtikrintai to pasiekiu.
Kaip jau sakiau anksčiau - chemija yra kur kas geresnis narkotikas nei bet kuris iš jos gaminamų narkotikų, net jei dėl to į ją ir įsivėliau. Ne tam, kad užsidirbčiau pinigų, bet kad daugiau sužinočiau apie narkotikus, kurie nesukelia priklausomybės, o gal net ir sukelia priklausomybę, ir pirmas, kuris atėjo į galvą (nieko nežinant apie chemiją, buvo DMT), todėl įsigijau šiek tiek aparatūros, cheminių medžiagų ir šio bei to, ir galiausiai turėjau nemažai, bet dar daugiau - įgijau daug žinių.
Aš tikrai dėkingas už tai, kad nurodėte man abi šias knygas, ir aš jas perskaitysiu, kai turėsiu daugiau laiko.
Aš tiesiog norėjau, kad jis ten įdėti, Aš negaunu daug pinigų, todėl man visi šie RXN's yra labai ilgai užtrukęs dalykas, gaunant vieną reagentą vienu metu, nes beveik niekur neparduoda dalykų, pavyzdžiui, 3,4,5-tmobza mažesniais nei 0,5-1 kg kiekiais!
Tai gerai, tik viskas labiau užsitęsia, nes aš neketinu nieko parduoti... tik faktas, kad galėčiau turėti tiek meskalino, kiek tik kada nors norėsiu, yra gražus pasiūlymas ha
Niekada nesakyčiau, kad iš tikrųjų išmanau savo darbą, nors tikriausiai žinau pakankamai, kad tai atrodytų, jog žinau, bet vis dar negalėčiau parašyti savo sintezatoriaus, todėl, pavyzdžiui, pagaminęs meskaliną, negalėčiau pagaminti proskalino. Arba tai, kad galiu sekti ir suprasti DMT redukcinę aminizaciją, nereiškia, kad suprantu, kaip subalansuoti lygtį ar pagaminti N,n-DET.
Manau, kad praleidau pačią pagrindinę chemijos dalį, kurioje mokomasi subalansuoti lygtis ir sužinoti, kaip panaudoti tai, ką jau turiu, kad pakeisčiau tai tiek, kad galėčiau gauti kažką kita, jei tai turi prasmę!
Neseniai sužinojau vieną dalyką - kad į Ispanijos laboratorijas galima siųsti privačius bet kokių medžiagų mėginius, kad būtų atlikta GCMS. Norėčiau tai padaryti.... nors kai kuriems dalykams pakanka paprasto TLC, kad pasitikėčiau chemija.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Daug lengviau

 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha taip buvo daroma daugybę kartų ir taip yra daug pigiau ir paprasčiau - iki tam tikros ribos. Noriu pasigaminti pakankamai N,n-DMT visam likusiam gyvenimui ir jį sūdyti ir t. t., bet taip pat norėčiau ištirti kitus triptaminus, pavyzdžiui, n,n-DET, DiPT, DPT, žinoma, - nesakau, kad iš tikrųjų tai pavyks padaryti su kitais nei DMT, bet esu įsitikinęs, kad galiu tai padaryti su turimu 99 % grynumo kiniškos kokybės triptaminu ir paprasta sauso ledo / acetono vonia, užuot bandęs laimę su paprasta ledo vonia.
Bet taip, pripažįstama - jei VISKAS, ką norite daryti, yra išbandyti DMT, tuomet tikrai A/B ekstrakcija bus lengvesnė, bet už tai, kad dabar galiu susintetinti n,n-DMT (manau, kad tai savaime šaunu ir šiais laikais gana neįprasta), geriau yra tai, kad dėl to pradėjau mokytis organinės chemijos ir supratau, kad PEA ir psichodelinius amfetaminus pagaminti daug lengviau nei triptaminus!
Turėjau tai suprasti tiesiog pagal tai, kokia tvarka Šulginas parašė savo knygas, bet ne, nesu toks protingas - turėjau tikslą ir jo siekiau.
Dabar turiu daug tikslų, susijusių su organine chemija, ir visą laiką renkuosi... chemija man rimtai atvėrė akis į pasaulį, kurį iš tikrųjų mažai "narkotikų entuziastų" stengiasi pažinti. Aš turiu omenyje, šūdas - aš bandžiau vieną ar kitą psichodeliką ir išjungti 20 nelyginių metų - išgauti DMT yra gana didelė dalis, bet taip pat pirkti daug ankstyvųjų (Shulgins) RC ankstyvosiomis dienomis, aš stebiuosi, kad tai užtruko man tiek laiko, kad iš tikrųjų REALIAI gilintis į temą tbf!
Kiekvienas, kuris nori užsidirbti pinigų (aš aiškiai nesu), nemanykite, kad tai lengvas ir garantuotas būdas užsidirbti pinigų, aš vis tiek tik išgausiu ir pereksportuosiu, bet vis tiek tai yra kažkas, ką aš noriu padaryti!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tiesiog pamaniau, kad jūs, vaikinai, turėtumėte žinoti, iš kur ateinu.
Tiesą sakant, gana erzina, kad negaliu galvoti apie kitus dalykus!!!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, tad ar kas nors turi amonio acetato pardavimui?! Haha jk ☺️
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
EBay arba ACP gryna Kai tik perprasite chemiją, narkotikų meniu yra jūsų austrės, patikėkite manimi, esu išbandęs apie 90 proc. narkotikų, ypač dizainerių narkotikų 😆😆
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha yer abu jie didžiąja dalimi buvo fucking awesome - išskyrus tai, kad pora lenkų kompanijų buvo naudingi. Daugelį pagrindinių cheminių medžiagų, kurių man reikėjo iv, galiausiai tiesiog distiliuodavau iš to, kas jau yra šalyje, nors....
Tiesą sakant, turiu užbaigti pradėtą nitroetano sintezatorių. Dabar man reikia tik paskutinio etapo. Aš tarsi pamiršau apie tai, kai gavau maždaug 150 ml (nedidelis atm - aš žinau).
Bet kokiu atveju kitas dalykas, kurį turiu išspręsti, yra LiAlH4, nes negaliu jo nusipirkti iš anksto paruošto. Yra dalykų, kuriuos galiu nusipirkti iš šių bendrovių (užsakymas į butą) ir dalykų, kurių aš def negaliu. Buvau nustebęs, kad galėjau rasti įmonę, kuri pristatytų koncentruotą Hcl rūgštį!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Čia sekiau meskalino / TMA vaizdo įrašą, bet taip pat stebėjau Pihkalą.
Sėkmingai pagaminau apie 7-8 g 3,4,5-b-nitrostireno, todėl pamaniau, kad pabandysiu laimę ir pabandysiu pagaminti ir atitinkamą nitropropeną.

Taigi per kelias pastarąsias dienas iš pradžių padariau refliuksą - kitą dieną man pasirodė, kad spalva nėra tinkama - pagal Shulginą, todėl refliuksavau ilgiau ir šį kartą ne garų vonelėje, o savo mantijoje su maišykle.
Spalva buvo "geresnė", bet ne visai tokia, kaip aprašyta, todėl leidau jai atvėsti per naktį iki RT.

Kitą dieną sugalvojau atlikti vakuuminę distiliaciją, naudodamasis savo mantija. Negaliu pasakyti, kad kada nors anksčiau tai buvau daręs.
Prisipažinsiu, kad iš pradžių šiek tiek trūko, tik vieną kartą, bet ei - pirmas kartas. Tačiau po kurio laiko man liko raudonas aliejus.

Taigi šiandien, po 3 dienų, kai su šia beprotiška reakcija dariau įvairius dalykus, nusprendžiau peroksiduoti aliejų iš MeOH, kaip nurodyta Šulgino sintezatoriuje.
Dabar laukiu, kol jis atvės, ir jaučiu, kad tikriausiai nepavyks - man tiesiog nesiseka gaminti nitropropenų, nors man puikiai sekėsi gaminti b-nitrostirenų ir tai ta pati reakcija!
Labai keista....

Bet kokiu atveju laikykitės savo 🤞man!!

Jei man pasiseks, pasidalinsiu.

Manau, kad nepriklausomai nuo to, vis dar turiu redukuoti du skirtingus b-nistirenus, todėl tai savaime įdomu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oho, šįryt atsikėliau jausdamasis velniškai tikras, kad TMA sintezė nepavyko ir kristalizuosis.

Kodėl? Tikrai neįsivaizduoju... gal per greitai patikrinau, bet palikęs per naktį šaldiklyje buvau velniškai nustebęs, kai pamačiau, kad jį įveikė geltoni kristalai...
Rezultatas!
Taigi dabar turiu apie 6 gramus b-2,5-DMONS,
apie 8 gramus nerekristalizuoto b-3,4,5-TMONO
tada tiek, kiek yra atitinkamo trimetoksinitropropropeno. Aš kažkodėl visada supainioju to nitropropropeno pavadinimą. Jų pavadinimai nesutampa su nitrostirenų pavadinimais (iš to, ką mačiau Pihkale).


7S08pRTMXA


(Ar ši svetainė taip pat visada apverčia visų kitų vaizdus 90 laipsnių kampu?! Tai tikrai erzina!!)

SPJoLt7len


Prisipažinsiu, kad leidau jam per daug atšalti ir jis užšalo, bet prieš filtruodamas jį vėl įdėsiu į šaldytuvą.

Tiesą sakant, tas pats nutiko, kai gaminau meskalino pirmtaką - štai kodėl nuotrauka, kurią paskelbiau, kai jis džiūsta, atrodė tokia šlapia. Tiesiog filtravau, palikau jį ten kuriam laikui, o kol įdėjau į svėrimo valtį, o tada į žymeklį, jis jau buvo ištirpęs ir niekuo nesiskyrė nuo 2,5 stireno.

Atsiprašau už šį ilgą ir nerišlų įrašą - tiesą sakant, esu gana laimingas, nes tikrai nemaniau, kad šį kartą jis susikristalizuos!

Tikrai malonus jausmas, kad galiu iš tikrųjų sekti vieną iš Šulgino sintezių (ar jų dalių) po to, kai per pastaruosius daugiau nei 20 metų su pertraukomis žiūrėjau ir skaičiau šią knygą. Beveik nuo pat RC interneto svetainių eros pradžios, kai daugybė Kinijos pardavėjų suprato, kad gali parduoti didžiąją jų dalį.
Tiesiog malonu sekti jo žodžiais ir viskas veikia taip, kaip jis sako.
Aš net iš tikrųjų sekiau Shulgin's write up's dalis per vaizdo įrašą čia dėl šio naujausio TMA pirmtako. Man patinka, kaip jis įtraukia tokius dalykus kaip: "I refluxed It until it was a nice dark red colour".

Iš dalies man toks aprašymas atrodo naudingesnis nei refliukso laiko nurodymas. Galų gale, galų gale, aš tiesiog patikrinau jį per TLC, bet vis tiek, jei nebūčiau turėjęs prieigos prie jo, būčiau refliuksavęs ilgiau, nes tuo metu jis buvo tamsiai geltonas, net ne oranžinis, taigi, taip, tai padėjo.

Šiaip ar taip, pastaruoju metu mano "chemija/alchemija" buvo pernelyg sėkminga, todėl tikiuosi, kad nesugadinsiu paskutinio žingsnio!
 
Top