25B-NBOME sintezė iš benzaldehidų su nitrometanu

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
1 žingsnis. 2,5-dimetoksinitrostirenas.
HKZfyctaW8

1. 2,5-dimetoksibenzaldehido 1000 g buvo ištirpinta 5 litruose IPA 80 *C temperatūroje.
2. Nurodyta tvarka įpilta 735 g nitrometano, 200 ml acto rūgšties ir 37 ml etileno deimino (cikloheksilamino, butilamino), reakcija maišant 3 val. palaikyta 80 °C temperatūroje.
3. Po to mišinys buvo laikomas šaldytuve per naktį, kad kristalizuotųsi.
4. Kietosios medžiagos buvo filtruotos ir nuplautos šaltu IPA, gaunant kristalinę geltoną kietą medžiagą (600 g, 60 %).


2 žingsnis. 2,5-dimetoksifenilaminas.
SNcxmf4RIv

1. Natrio borohidridas (480 g) suspenduotas 5 litruose IPA.
2. 2,5-dimetoksinitrostirolenas (600 g) maišant pridėtas mažomis porcijomis.
3. Borohidrido pertekliaus skaidymas.
4. Ekstrakcija ir distiliacija.
5. 500 g geltonos alyvos (propano).
6. Įpilkite 5 l IPA.
7. Įpilkite 8 mmol Zn.
8. Įpilkite 3,5 mmol HOAc.
9. 240 g bazinio geltono aliejaus.

3 žingsnis. Halogeninimas.

3.1. Bromavimas var.
VJgOap85yu

1. Į kolbą įpilama 2,5-dimetoksifenilamino bazės.
2. Į kolbą įpilama 1,1 mmol HBr 48% ir maišoma.
3. H2O2 1,1 mmol lašinant į kolbą ir maišant.
4. Įpylus visą H2O2 maišoma 1,5 val. kambario temperatūroje.
5. Ekstrakcija EtOAc ir pridėta acetono.
6. Parūgštinti HBr 48 % arba HCl konc. pH 6.
7. Įdėkite į šaldiklį 12 val.
8. Filtruokite ir išdžiovinkite 4-bromo-2,5-dimetoksifenilamino hbr (hcl).


4 žingsnis. NBOMe.
S7Gtgj81QA

1. Į 2C-X hidrochlorido (arba hidrobromido) (1,0 mmol) ir 2-metoksibenzaldehido (1,1 mmol) suspensiją EtOH (10 ml) buvo pridėta Et3N (1,0 mmol) ir reakcija maišyta, kol baigėsi imino susidarymas pagal (nuo 30 min. iki 3 val.).
2. Į reakciją buvo įpilta NaBH4 (2,0 mmol) ir maišyta dar 30 min.
3. Reakcijos mišinys buvo išgarintas sumažintu slėgiu ir vėl ištirpintas EtOAc/H2O (30 ml, 1:1).
4. Organinis sluoksnis buvo atskirtas, o vandeninis sluoksnis ekstrahuotas EtOAc (2 × 15 ml).
5. Sujungti organiniai ekstraktai buvo išdžiovinti (Na2SO4), filtruoti ir išgarinti sumažintu slėgiu.
6. Išgryninta laisvoji bazė buvo ištirpinta EtOH (2 mL), pridėta etanolinės HCl (1M, 2 mL) ir tirpalas skiedžiamas Et2O, kol susidaro kristalai.
7. Kristalai buvo surinkti filtruojant ir išdžiovinti esant sumažintam slėgiui. Išeiga: 88 %.
 
Last edited by a moderator:

fuqall

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Kodėl reikėtų norėti sugadinti 2cb? Nbome buvo rinkodaros priemonė IMO
 

dragonbyte

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
25I-NBOMe yra visiškas agonistas, jis tikriausiai yra galingesnis už 2c-b.

Kiek žinau, 25B nėra visiškas agonistas.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Ar 1,1 mmol HCl arba HI tiks halogeninimui su gera išeiga?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
negaliu laukti, kol galėsiu patikrinti alternatyvią pirmojo etapo procedūrą, kuri yra perspektyvesnė pagal išeigą ir naudojant paprastesnius reagentus
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ar patikrinote daugiau ir radote geresnį maršrutą?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Hmmm... tikrai, net radau naują, bet man atsitiko nelaimingas atsitikimas ir reikia išgauti ir pažiūrėti, ar reaguoja toliau. Pagrindinis preparatas yra senas ir tikriausiai į jį daugelis neatsižvelgia... Aš jį išbandžiau ir jis puikiai veikė su didesne nei 80 % išeiga. Duosiu jums nuorodą, jei parašysite man privačiai.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Redukcija puikiai veikia ir su Al amalgama bei Cu2+/NaBH4, o aš užstrigau ties halogeninimu, dėl kurio tikrai jaučiuosi pažemintas chemijos, nes anksčiau esu atlikęs daug sudėtingesnių.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Galvoju, kad vietoj nitropropeno naudojant nitrostireną būtų gražu...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Struktūros ir aktyvumo ryšys rodo blogą sąveiką tarp alfa metilo ir N-benzilo molekulių.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Spėju, kad kalbu tik pats su savimi, bet atrodo, kad būtų paprasčiau redukuoti nitrostireną tiesiai į 2,5 MO-PEA naudojant Zn ir HCl...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ne, negalite praleisti nė vieno žingsnio, gavę neskanią medžiagą ar praradę išeigą. Acto rūgštis su cinku bevandenėmis sąlygomis gali veikti geriau. Jei tik nevartojate bevandenės HCl rūgšties.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jūs visai nesusikalbate su savimi. Man tai labai įdomus straipsnis, kurį renkuosi išbandyti. Man patinka idėja turėti tokį galingą psichodeliką! Niekada nesielgčiau su juo neatsakingai ir nebandyčiau jo pateikti kaip rūgšties - būtent tai, mano nuomone, sugriovė šiuos narkotikus. Tai pakeitė žmonių požiūrį į nbomus, kai žmonės pradėjo mirti, nes spauda nori tik pikantiškos istorijos!
Aš asmeniškai VISADA juos dozavau atsakingai ir laikiau juos gerais psichodelikais! Be to, turint 2cb pirmiausia būtų gražu, pripažinkime. Galbūt teks nusipirkti 1/2 kg 2,5-dmo benzaldehido. (Tiesiogine prasme, nes nerandu nė vieno, kuriuo pasitikėčiau, kad parduotų man mažiau!) Su 2,5-dmo benzaldehidu galima pasigaminti labai daug skirtingų dalykų, todėl, nors galutinį produktą, kurio noriu, galima pasigaminti daugiau kartų, nei nusipirkus triptamino, faktas tas, kad su triptaminu galima pasigaminti ne tiek daug dalykų, kurie mane domina, kiek fenetilaminai - dėl tolerancijos priežasčių man labiau patinka psichodeliniai fenetilaminai, o ne triptaminai (apskritai - yra keletas išskirtinių).
Turiu mylėti alibabą...
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Kas nors yra su tuo susidūręs?
aš labai sunkiai ieškau šio junginio
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Dar ne, bet renku atitinkamus junginius. Pirmiausia tiesiog ketinu atlikti P2NP redukciją iki r-amfetamino.
Tada, kai turėsiu padorų siurblį ir geresnį neužsikimšusį Buchnerį. Tačiau noriu, kad siurblys būtų skirtas ir rxns, todėl man reikia, kad jis būtų reguliuojamas su monitoriumi ir galėtų traukti kažką panašaus į 600 mmhg. Esu naujokas visame vakuume, todėl visos vertės yra painios.
Taip pat nežinau, ar pigesni siurbliai būtų reguliuojami. Spėju, kad ne....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, taigi dabar galiu išbandyti šį pirmąjį žingsnį....tądien bandžiau labai panašiai, bet vietoj IPA naudojau etanolį ir pamiršau sureguliuoti refliukso trukmę, kad būtų žemesnė temperatūra... Taip pat nepateikiau acto rūgšties... tiesą sakant, nesupratau, kad man jos reikia...

Be to, sakykime, kad aš gaminu nedideliu mastu, ar reikia koreguoti ko nors kiekius?
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
HAHAHAH okkk !!!

Nežinau, nesu geras chemikas, bet įsivaizduoju naujus izomerus, pavyzdžiui, prie 3C-P pridėti benzaldehido žiedą ir padaryti jį 1k stipresnį, tai būtų įmanoma? padaryti 35P-NBOME?

Atsiprašau, jei tai negerai
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tai šaunu, kad aš tai išsprendžiau su kažkieno čia esančio pagalba.
Kažkokio svėrimo šūdų aš VISADA nekenčiau. Tikriausiai grįžta į tuos laikus, kai aš pardavinėjau narkotikus ir norėjau juos vartoti, todėl niekada jų neparuošiau ar kažkas, ką aš nežinau. Galbūt mano svarstyklės yra tiesiog šūdas, todėl, bet hey... tai buvo velniškai sėkminga.
Aš suklydau pridėdamas per daug tirpiklio (gerokai per daug), taip pat nepakankamai išgryninau savo NM...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Sakau, kad išsiaiškinau... leiskite patikslinti. Aš vis dar esu ties pirmąja Henrio reakcija iš 2,5-DMOBA į 2,5-DMONS.
Tada tai reikia redukuoti iki 2c-h, tada iki atitinkamo aktyvaus 2c vaisto, tada iki nbome.
Beveik neabejotinai pirmiausia pabandysiu pagaminti meskaliną... daug paprasčiau ir mažiau žingsnių.
Turimą nitrostireną redukuosiu kažkuriuo metu, taip pat pavertęs likusį aldehidą į tą patį, tada nuspręsiu, ką galiu gauti, kad iš jo padaryčiau tai, ko labiausiai noriu...
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Gražu, atrodo, kad jums pavyks
kuo geriausi linkėjimai jums!
 
Top