3,4-metilendioksibenzilmetilketono sintezė iš piperonalų (glicido esterio būdu) (nedidelės apimties)

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Tai, ką aš maniau... ir iš tikrųjų tai yra tikra, problema yra dėl to, kad mes darėme olg GLY konversiją ir su šiuo nauju, kai mes matome visiškai skirtingą rezultatą, mes visi galvojame, kad kažkas negerai, ir raktas jo tiesiog vakuuminis distiliavimas... jis praranda nedidelę dalį vandens ir duoda ketoną... skirtingos spalvos, labai tamsiai raudonos arba rudos.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Bet kokio glicidato esterio cheminę struktūrą sudaro ta pati rūgštis ir alkoholis. Koks alkoholis buvo skirtas eterinimui - toks rūgšties esteris. Eterių muilinimas šarmais - visais atvejais tas pats.

Tipiškoje Darzeno reakcijoje naudojama etilo eterio versija.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Gerai prieinamas Kinijoje
Taip, dabar kalbate apie dar vieną įdomų maršrutą. Alfa-metilcinamo rūgšties taip pat galima įsigyti Kinijoje.
 

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Tiesa , bet man visada patinka galvoti apie sintezės kelius, kuriuos galima užbaigti nuėjus į vietinę ūkinių prekių parduotuvę, net jei jie yra mažiau veiksmingi.
Edit: Pastebėjau, kad nuotrauka yra mano kitų pranešimų nerodo, todėl aš pridėjau juos čia
7hSMPBmKUA
FORulYh0aW
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Tai būtų puikus vertimas projektui "Paprasčiausi receptai" papildyti. Galbūt pradėkite nuo CAS numerio nurodymo prie kiekvienos cheminės medžiagos. Nemanau, kad kuri nors iš šių pradinių cheminių medžiagų yra įtraukta į JAV stebimųjų sąrašą............ nice : )
 
Top