DMT sintezė iš triptamino

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
DMT didesnio išeigos kiekio variacijoje, ką tiksliai reiškia ši dalis:
"buvo atšaldyti iki 0 °C ledo vonelėje nuolatine azoto srove".
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Pastaba: mažos išeigos priežastis turėtų būti per mažas formaldehido kiekis, įdėtas į reakcijos mišinį. Norint visiškai paversti triptaminą DMT, reikia bent dviejų molių formaldehido vienam moliui triptamino.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
gerai, taigi, ar norite pasakyti, kad azotas į reakcijos indą įvedamas (dar vadinamas azoto atmosferos sukūrimu) naudojant kažką panašaus į vandenilio kanistrą ir žarną, vedančią į ptfe kamščio jungtį, kaip šiame paveikslėlyje:

https://www.chem.ualberta.ca/~inorglab/images/gappphot/3_n.jpg

ir kaip gaminamas sūrymas?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Taip, arba galite naudoti azoto balioną. Vandenilį, o ne tik inertinę atmosferą, pavyzdžiui, azotą, helį, argoną.
Sūrymas ruošiamas iš valgomosios druskos ir distiliuoto vandens. kuris tampa prisotintas arba pusiau prisotintas.
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
yra šis darbas?i bandyta :Tryptaminas ištirpinamas metanolyje, įpilamas formaldehido tirpalas,tada, ištirpinus jį metanolyje, lėtai maišomas natrio ciano borohidridas, po to lėtai įpilama ledinės acto rūgšties. Po 60 valandų trukusios reakcijos formaldehido ir natrio ciano borohidrido yra per daug, o galutinis reakcijos tirpalas yra rudos spalvos. Kodėl?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, turėjote pridėti ledinės acto rūgšties 99 % (cas 64-19-7)

Ar atlikote kitas čia aprašytas manipuliacijas?
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Taip, aš laikiausi kiekvieno iš žingsnių, ir po dcm garinimo gavau gintarinę gleivinę, ekstrahuotą verdančiu heksanu ir atšaldytą, gavau šiek tiek baltos medžiagos, kuri nebuvo dmt. Didžioji dalis gintarinės gleivės nebuvo ištirpusi, taigi tai taip pat nebuvo dmt. Bandžiau du kartus ir rezultatas buvo toks pat. Ar kas nors bandė taip ir pavyko? Ar buvo nenustatytų eksperimentinių sąlygų, dėl kurių reakcija nepavyko?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Vietoj cianoborohidrido naudokite triacetoksi borohidridą, nes cianoborohidridas sudaro pavojingus priemaišų junginius. Apie tai yra mokslinių straipsnių internete, taip pat vietoj dichlormetano naudokite chloroformą, nes jis taip pat reaguoja su dichlormetanu, sudarydamas priemaišas, ir šį straipsnį taip pat galima rasti internete. DMT išgauti geriau naudoti chloroformą arba eterį, jei tirpiklį pašalinsite įprastu karščiu, gausite labai tirštą rudą aliejų, nors tai ir yra DMT, jo negalima perkristalizuoti. Galite leisti tirpikliui pasišalinti vėdindami arba patalpinti į normalios temperatūros patalpą, tokiu atveju liks geltonas aliejus (jei pavyks šį aliejų kristalizuoti heksanu, praneškite, ačiū).
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Tai buvo DMT, jis tiesiog šlykštu ištirpinti heksane ir heptane išgarinus DCM. Reikia labai stengtis jį ištirpinti. Šis gumulas galiausiai pasiduos ir ištirps. Vietoj 20 ml heksano, kurį, jūsų manymu, turėtumėte naudoti, naudokite kokius 200 ml heptano ir jį gerai pašildykite. Išgerkite 2 l heksano. Galiausiai jį ištirpinsite.

Galite pabandyti sūdyti šią gleivinę fumaro rūgštimi. Turėtų būti lengviau, jei neturite tirpiklių pertekliaus.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Taip, kelis kartus bandžiau tai daryti su fumaro rūgštimi, bet, deja, jokių nuosėdų nesusidaro.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Nežinau, kur problema, bet pašalinus tirpiklį lieka spalvotos nuosėdos, jos yra kartaus skonio, taip pat tirpsta vandenyje, bet paėmiau iš jo nmr, jame nebuvo aptinkamos smailės ir jis buvo visiškai sugadintas, ar kas nors gali padėti? Kaip gauti druskos iš aliejaus?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Ar tai 37 % formaldehido
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Šis vaikinas to nedarė, tai senas rašinys iš rodyklės, dešimtmečių senumo. Pirmajame recepte yra šūdinos proporcijos, antrajame nurodyta 38 % vandeninis, bet 37 % metanolyje, ką tikriausiai turite, yra gerai, netgi geriau, sakau. Cianoborohidrido taip pat nereikia. Štai geresnis šiuolaikinis rašinys: https://www.reddit.com/r/PsychLaboratory/comments/vm570o
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tai yra tas sintetinis tekstas, kuriuo siekiau sekti. Iv ką tik užsisakė 500 g triptamino, taigi turėčiau turėti keletą gerų nesėkmės galimybių!!! Haha
Nors, aišku, nenoriu, kad taip būtų, iš to daugiau išmokstama....
Ar pats sekėte Reddit one?
Aš taip pat sulėtinau Hamiltono sintezatorių - arba bent jau pamišusį trijų akių chemiką, kurį jis apklausė gamindamas n,n-DMT.
Kai kurie žmonės teigė, kad tai nėra teisinga - aš MYLIU tą podkastą, apie kurį žmogus kalbėjo komentaruose, bet negaliu prisiminti, kuris tai yra! Ar tai tas, kuriame tyrinėjamos būtybės, susijusios su DMT, ir kuris yra gana naujas??
Aš esu tikras, kad bent 1 asmuo tai padarė čia - aš iš tikrųjų neketinu gaminti tiek daug. Aš mieliau gaminsiu kitus dalykus su triptaminu, nes vis dar yra pirminių triptaminų, kurių nesu bandęs - iš esmės dėl to ir įkūriau savo laboratoriją (berniukas, tai buvo/yra daug brangiau nei išgauti DMT!!) Taip pat būčiau pirkęs mažiau triptamino, bet, tiesą sakant, kai siuntimo kaina yra tokia pati, kaip ir to, ką perki, tai tampa juokinga, todėl jei kas nors nori išbandyti šį sintezatorių, šaukite man ir aš galiu atsiųsti jums šiek tiek triptamino. Arba parduoti 50 g ar dar ką nors.
Aš esu chemikas Pats sau. Aš neparduodu narkotikų - tiesiog norėjau, kad tai būtų aišku... dar ne ha nah jk. Buvo ten, padarė, kad gavo priklausomybių...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ar kas nors padarė tryptamino į n,n-DMT ar bet kurį kitą pirminį aminą vid....Aišku, turiu Tihkal, bet įsivaizduokite, kad chemija - ypač, slaptoji chemija, nuo to laiko nuėjo ilgą kelią...
Man taip pat būtų labai įdomu sužinoti, ką dar galiu pasigaminti iš triptamino ir kaip, pavyzdžiui, pasigaminti DET arba DiPT?
Vis dėlto atrodo, kad turėtų būti vaizdo įrašas apie triptamino sintezę į DMT...
Padariau UTFSE, bet gavau tik tryptamino pardavimo skelbimus...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Savo užrašuose turiu DMT sintezę
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Taip, tikrai veikia tai iš roduim chemijos 😆😆
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Iš esmės, jei sėkmingai atlikote šį rxn arba DET, arba bet kurį kitą, kurį galima pagaminti iš triptamino, prašau DM man. Esu daugiau nei pasiruošęs šiek tiek paplušėti, bet galiausiai, jei yra kitų sėkmingų pirminių aminų sintezių iš šio junginio, praneškite man....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Juokinga, kad mano užrašuose yra sintaksė, į kurią pateikėte nuorodą ir kurią komentavau aukščiau! Ha padeda perskaityti visą šūdiną temą, tiesa? Taip pat yra Michael valentine smith knyga -psichodelinė chemija. Žinau, kad jis kalba apie tai, bet manau, kad jis eina indolo keliu...
Bet kokiu atveju
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tai sintezė, dėl kurios susidomėjau organine chemija! Mačiau, kaip vyrukas su trimis akimis ją atliko Hamiltono farmakopėjoje.

Iš tikrųjų galiausiai pasirinkau kitokį kelią - tiesiog panaudojau borohidridą, užuot daręs STAB....taip toli!
Rytoj laukiu savo vakuuminio eksikatoriaus, todėl tada galėsiu išdžiovinti savo galutinius reksus iš heptano.
Buvau nustebęs, kad naudojote heksaną - man atrodė, kad jis džiūsta labai riebiai, o kažkas man sakė, kad jis neurotoksiškas.

Man svarbu, kad galutinis produktas kristalizuotųsi. Per visas matytas sintezes man pavyko nepastebėti ir (arba) nepakankamai įvertinti prakeiktą vakuuminį džiovintuvą!

Galbūt išbandysiu jūsų būdą, jei man bus nuobodu - beje, ar turite informacijos apie sūdymą? Aš nepardavinėju, todėl turėsiu arba šūdą tryptamino, arba šūdą DMT, ir manau, kad sūdytas DMT būtų naudingas. Tačiau neturiu daug fumaro rūgšties - ar tinka fumaro rūgštis? Man atrodo, kad kažkada mačiau, kaip ją naudojo kažkas, kas turėjo išgauti.
 
Top