Heroino sintezė iš opijaus žaliavos

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Norėčiau gauti į rankas žalio opijaus (ar net morfijaus), kad galėčiau tai išbandyti :-(
 
View previous replies…

3l_p4t0_m4l3f1c0

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pažįstu keletą tautų, turinčių didelį kiekį ispaniško opijaus žaliavos, ji bus gerokai pigesnė nei ta, kurią galima rasti įprastose turgavietėse, (apie 10 € už gramą ar net pigiau). Praneškite man, jei jus domina. Aš būčiau tik tarpininkas, turiu šiek tiek šio opijaus, jei norite patikrinti, koks jis yra.
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Sveiki, mane taip pat labai domina opiumas. Ar galėtumėte man apie tai taip pat parašyti į el. paštą? Būčiau labai dėkingas!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Šiame etape 65 g morfino bazės yra labai neapdorota. Jie nepraranda 35 g produkto.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Žinoma, kad daugumoje Papaver somniferum sausojo opijaus sudėtyje yra beveik 10 % (o specializuotose srityse ir daugiau) morfino.
Taigi, net 65 g yra 6,5 %, o tai siaubinga, be to, 3 % galutinio hidrochlorido yra beveik nusikaltimas, haha !
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tikriausiai tai irgi 20 % detrito, o jie niekada nenaudoja džiovintų.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Pergalė ponios ir vyrai !
Pagaminau 160 mg heroino iš 173 mg laisvosios bazės morfino, išgauto iš 300 mg morfino sulfato tablečių, kurių galiojimo laikas baigėsi 2008 m. (taip, tikriausiai pagamintų 2006 m., todėl 17 metų laikytų aplinkos temperatūroje (arti 20 °C).

Aš pats pasigaminau acto anhidridą iš Na-acetato+S2Cl2 ir sunaudojau 1 gramą su savo 173mg morfino be bazės, 10 ml stiklinėje kolboje, 85°C temperatūroje, nuolat maišant magnetu per 2H20 minučių.
Bazavimas 10% NaOH tirpalu, ekstrakcija eteriu, garinimas stiklinėse Petri lėkštelėse 45°C temperatūroje (žr. paveikslėlį), pasverta (160mg, gera išeiga), užpilta distiliuotu vandeniu ir parūgštinta prie pH2 koncentruoto HCl lašais, neutralizuota natrio bikarbonatu iki pH7.
Injekcija IM :
1,5 mg slenkstis, nedidelis poveikis (todėl akivaizdu, kad tai ne morfinas)
3mg : mano tikroji galinga dozė (poveikis šiek tiek geresnis nei morfino, malonesnis)
6mg : vėmimas
Puiku, tai tikra DAM mano patirtimi, beveik 2-2,5 karto stipresnė už medicininį morfiną.

Ketinu atgaminti sintezę su išsamesne informacija, nuotraukomis, skaičiavimais, tiksliomis temperatūromis ir medžiagomis.
Sukursiu gerai dokumentuotą specialų puslapį apie šią sintezę šiame forume, kai įgysiu bent 4 ar 5 sintezės patirties.
(ir daugiau morfijaus iš mano kodeino, atrodo, kad tai labai gerai veikia)

-> Asmeninė refleksija : vis dar nesuprantu, kodėl DAM nenaudojamas ligoninėje (ar net legaliai) : priklausomybės lygis prilygsta, pavyzdžiui, Tramadoliui, o man jis yra labai žemas. Vienos savaitės laiko tarpas tarp 2 dozių yra kaip vienas vakarėlis su draugais : šaunu, bet ne problema laukti kitos savaitės. Mano pastebėjimas : priklausomybės problemų gali turėti tik tie, kurie jau turi priklausomybės problemų...
 

Attachments

  • SgGkotQfNC.jpg
    SgGkotQfNC.jpg
    1.2 MB · Views: 401
  • tYTPn31W5o.jpg
    tYTPn31W5o.jpg
    670.3 KB · Views: 345
  • OZa4huKUx8.jpg
    OZa4huKUx8.jpg
    7.7 MB · Views: 696
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dėkojame už pranešimą. Laukiu viso vadovėlio (y)
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Čia : heroino laisvosios bazės kristalai (su nedideliu rudu užterštumu)
Ir toliau, smėlio spalvos milteliai : ta pati heroino bazė, perduota 610 mg diacetilmorfino hidrochlorido, iš 561 mg morfino laisvosios bazės, išskirtos ir paverstos iš 990 mg kodeino fosfato.

(mano acetilinimo išeiga akivaizdžiai geresnė nei įprasta 70 % w/w, įkurta visame internete, pasidalysiu tiksliu protokolu).
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Turiu problemų su paveikslėlių įkėlimu...
 

Attachments

  • R2JADWucjE.jpg
    R2JADWucjE.jpg
    1.7 MB · Views: 366
  • FHhPiILQO5.jpg
    FHhPiILQO5.jpg
    1.6 MB · Views: 364

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Kur šiais laikais galima gauti morfino tablečių?
 
View previous replies…

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Mano pirmoji sintezė buvo iš paprastų morfino tablečių pagal receptą. Galite nusipirkti tablečių savo mėgstamoje darkneto prekyvietėje arba geriau, kaip aš : nusipirkti kodeino tablečių dar pigiau ir prieinamesnių kai kuriose šalyse, ir perduoti jį į morfiną demetilinimo būdu su piridino hidrochloridu (pavyzdžiui).
Man tai pigesnis būdas: kodeinas, kurio kaina yra mažesnė nei 20 €/g, leidžia pagaminti beveik 600/650 mg heroino, yra beveik 30 arba 35 €/g.
(geriau nei 6 % gryno heroino, kurį kai kurie pardavėjai parduoda už 40 €/g, ir kuris pateikiamas už Nr. 3...).
 

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
taip kodeino tablečių kelias yra tas, kurį ketinau pasirinkti.

ar bandėte šį metodą kodeinui paversti morfinu:
3,00 g (10 mmol) kodeino tirpalas 60 ml sauso dimetilformamido buvo degazuojamas azotu, kelis kartus maišant vakuume, po to įleidžiant azotą. Pridėjus 3,00 g (26,7 mmol) kalio terc-butoksido, degazavimo procesas buvo pakartotas ir švirkštu įšvirkšta 3,0 ml (32,7 mmol) n-propanetiolio. Mišinys 45 min. maišytas 125 °C temperatūroje azotu (panašūs rezultatai gauti 3 val. 110 °C temperatūroje), atvėsintas ir gesintas 3,0 ml acto rūgšties. Tirpiklis pašalintas dideliame vakuume, o likutis ištirpintas 30 ml 1N druskos rūgšties. Rūgšties tirpalas buvo nuplautas keliomis porcijomis eterio, apdorotas 5 ml 20 % natrio bisulfito ir šarmintas amonio hidroksidu iki pH 9. Išsiskyrusi kietoji medžiaga buvo surinkta, nuplauta vandeniu ir išdžiovinta vakuume (100 °C), paliekant 2,30 g (80 %) morfino rusvų kristalų pavidalu.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Ne, piridino hidrochloridas 85 °C temperatūroje per 90 min. ir atmosferos apsaugos nereikia, užtenka užrakinto stiklinio indo.
Parašysiu puslapį šiame forume.
(ir ieškau tikslaus testo morfino ir kodeino santykiui nustatyti, chromatografo neturiu)
 
Last edited:

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
o kas dėl morphine hcl tablečių

?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ar naudojant kalcio hidroksidą ir amonio chloridą būtų galima išgauti morfino sulfatą iš geriamojo tirpalo? Iš aguonų gaminau H ir išgaudavau morfino tabletes. Tik niekada nenaudojau geriamojo tirpalo kaip pradinės medžiagos, turiu du buteliukus po 200 ml ir noriu juos konvertuoti.

Jei kas nors turi patikrintą morfino sulfato išgavimo iš tirpalo technologiją, norėčiau paskaityti, kokią technologiją naudojo.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Beprotiška !!! beprotybė
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Geras darbas kolega, jei nenaudotumėte lašo ar 2 kloroformo, jis ištrauktų daugiau priemaišų. reakcija yra šiek tiek raudona, tada pabaigoje įdedate kloroformo ir jis sukietina tą šūdą iki dugno gumine mase, tada laisva bazė youlll gaus švaresnį kristalą. Visada pradėdavau nuo gramo morfino iš sulfato tablečių, pastebėjau, kad šiek tiek didesniais kiekiais yra lengviau. Galiu lažintis, kad AA iš natrio acetato, bromo ir sulfato buvo patirtis. Jei truputį susijaudinsi, įberdamas sulfato, bromas mėgsta burbuliuoti. Kloroformas per acetoną ir baliklį, kurio rūšies neprisimenu, vyks egzoterminis virsmas ir liks šiek tiek kloroformo, kurį galėsite distiliuoti. Cheers vyras geras darbas.
 
Top