Metamfetamino sintezė iš P2P ir NaBH4 redukcijos

ImRegistered

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 27, 2024
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Kodėl į metilaminą + meoh pridedama izopropilo? Nemačiau, kad šis tirpiklis būtų naudojamas kituose panašiuose užrašuose
(Nuoroda pirmiau pateiktame pranešime)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nes jo reikia norint iš naujo ištirpinti metilaminą IPA. Tai geresnis variantas, palyginti su mano užrašu, nes leidžia atsikratyti vandens ir padidinti išeigą.
 

Heligo554

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Darant prielaidą, kad netyčia vienu metu įpylėte per daug NaBH4 ir temperatūra pakilo iki 30C, ar yra koks nors būdas ją išsaugoti, ar bet kuriuo atveju reikia pradėti iš naujo?
Taip, žinau, kad esu visiškas idiotas... Įpyliau dar 300 ml IPA, kad vėl viską atskiesti, ir dabar atrodo, kad vėl bent kažkas vyksta.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Reikia vengti tokių temperatūros svyravimų, nes jie labai sumažina išeigą. Galite tęsti šią partiją. Verta gauti ką nors vietoj nieko.
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dėkojame už jūsų pastangas
Kaip galutinį produktą paversti kristalu?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Man nepavyko sėkmingai pagaminti amfetamino. Norėčiau paklausti meistro. Kodėl, pasibaigus NaBH4 redukcijos reakcijai, negalime tiesiogiai distiliuoti laisvojo amfetamino virimo temperatūros produkto? Noriu sužinoti principą.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Tikiuosi, kad vieną dieną gausite atsakymą, o aš galėsiu patobulinti savo žinias
 
Top