Tramadolio (Ultram) sintezė

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Sveiki visi,

Po daugiausiai nei 8 bandymų man nepavyko pagaminti Tramadolio, bent jau ne daugiau nei 5mg, bet tikriausiai kitos molekulės.

Žinau, kad mano Grignardo reakcija yra teisinga, atrodo, kad 3-bromoanizolio+Mg dribsnių uždegimo temperatūra yra 70 °C +/-2 °C, nuolat maišant (maišymas svarbus, kad būtų subraižytas Mg paviršius ir pašalintas oksidas. Bent jau vienas geras punktas.

Manau, kad mano problema kyla dėl Mannicho sintezės: mano produktas nesikristalizuoja acetone: kristalai automatiškai susidaro tankesnėje skystoje fazėje.
Pašalinu 95 % acetono ir tankesnę skystąją fazę išgarinu ant 60 °C temperatūros plokštelės, kad susidarytų balti kristalai.

Tačiau jei bandau juos vėl perkristalizuoti iš acetono tuo pačiu būdu, produktas netenka 70 % masės, o jo savybės išlieka tokios pačios.

Kadangi 2-dimetilaminometil-cikloheksanono hidrochloridas turėtų lydytis prie 157-158 °C temperatūros, manau, kad jie nėra Mannich.HCl, kaip tikėtasi, ar ne?

Ar kas nors gali man patarti? Arba geriau pabandyti pačiam ir pasidalyti savo rezultatais, prašau?

(čia "netikro" Mannich.HCl žaliavos 10mmol nuotrauka, prieš rekristalizaciją).
 

Attachments

  • gfz01QYmLN.jpg
    gfz01QYmLN.jpg
    1.2 MB · Views: 382

IHeisenberg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Man kyla sunkumų dėl grignardo
Dabar praktiškai reaguoju 2-dimetilaminometilcikloheksanoną su Grignardo reagentu ir matau, kad temperatūra kyla su kiekvienu laisvosios bazės lašu, bet kai gesinu reakciją amonio chloridu, matau nedidelį temperatūros kilimą tik su keliais lašais .
Distiliavus tirpiklį ir pridėjus rūgšties (druskos rūgšties), produktas nesikristalizavo.
Galbūt į reakciją pateko šiek tiek drėgmės, nes aparatas nebuvo gerai užsandarintas.
Ar ši drėgmė gali sutrikdyti reakciją prieš gesinimą.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kodėl gesinote reakciją NH4Cl?
 

IHeisenberg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Priminti ☝🏻☑️
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Prašome, nespausdinkite tokių šlamšto pranešimų. Vietoj to verta parašyti man į DM.
 
Top