naudojate dirbtinį intelektą vaisto grynumui nustatyti?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ei, anksčiau mačiau pranešimą, kuriame klausiama, ar kieno nors metamfetaminas atrodo grynas, ar ne, ir man kilo mintis. kas būtų, jei dirbtinis intelektas būtų išmokytas aptikti blogus narkotikus (metamfetaminą ar kitus)? ar tai įmanoma?

Naudojant metamfetaminą kaip pavyzdį, jis galėtų būti apmokytas skirstyti vidutinio dydžio, aiškius gabalėlius į gerus, o per didelius ar per mažus - į blogus. tiesiog įkelkite savo metamfetamino nuotrauką ir jis patikrins duomenų bazėje. tai būtų labai apibendrinta (būtų nurodyta, kad nesutinku su melaginga reklama), bet galbūt tai galėtų padėti kai kuriems žmonėms. nieko neišmanau apie dirbtinį intelektą ar kodą, bet išmokyčiau sukurti kažką panašaus. man tik reikia žinoti, ar tai įmanoma ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Spėju, kad galėtumėte jį apmokyti versti paveikslėlius? Vis dar nežinau, kaip tiksliai galėtumėte jį išversti iš nuotraukos.
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Teoriškai tai įmanoma, praktiškai taip, taip pat reikia labai daug žinių ir patirties
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jei čia yra kas nors, kas turi patirties, parašykite man į pm, gal galėsime dirbti kartu ^^;
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
tai skamba gana viliojančiai ir pelninga įgyvendinti! Tačiau, deja, turiu tik bendrųjų žinių ir neturiu reikiamos kompetencijos šiai idėjai įgyvendinti. Tikėkimės, kad jūs rasite savo Zuckerbergą arba Heisenbergą
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Reikėtų pažangios įrangos, kuri galėtų dozuoti nedidelius įvairių cheminių medžiagų kiekius ant plokštelės su medžiaga ir išmatuoti bet kokias reakcijas, iš esmės markizės testas, bet su daugybe galimybių, kuriomis aparatas gali stumdyti ir rinkti informaciją

Net ir tada reikėtų sukurti ją taip, kad ji praneštų jums, jei jai nepakanka informacijos. Aš nieko neišmanau apie tokių dalykų programavimą, bet loginiu požiūriu ir iš to mažo, ką žinau apie neuroninius tinklus, jums reikėtų žmonių komandos, kad tai įgyvendintumėte.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
velnias, aš net negalvojau apie fizikinius bandymus ^^: turėjau omenyje tiesiog svetainę, kurioje gali įkelti savo narkotikų nuotraukas, o dirbtinis intelektas jas palygina su kitomis nuotraukomis ir pasako, ar tavo daiktai yra šūdas, ar ne

Neabejoju, kad reikės žmonių komandos, tiesiog norėjau sužinoti, ar tai įmanoma, kad galėčiau pradėti tyrimus. jei tai būtų neįmanoma, tiesiog palikčiau tai ramybėje ir net nesivarginčiau.

Jei kas nors turi techninių žinių ar pan., hmu!!! Labai noriu, kad tai prasidėtų ^_^^
 
View previous replies…

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Aha, suprantu, kad jūs galvojate apie struktūros momentines nuotraukas su kaip mikroskopu, analizuojančiu struktūrą, ir ai gaunate duomenis iš skirtingų struktūros nuotraukų
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ne ^^;

aš turiu omenyje kaip fizinio narkotiko, pavyzdžiui, metamfetamino kristalų, paveikslėlį
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Abejoju, ar kada nors bus fiziškai įmanoma nustatyti metalų skeveldrų kokybę net aukščiausios kokybės fotoaparatu, reikėtų ko nors, kas galėtų jas nufotografuoti molekuliniu masteliu

Taigi, ko jūs norite, tai prietaiso, kurį galėtumėte parduoti žmonėms naudoti, ir paslaugos, kuri naudotų tik jį, pavyzdžiui, kokio nors stacionaraus mikroskopo, kuris būtų tiekiamas į kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį, ir tada interneto svetainės ar programėlės jam
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ar galėtumėte išmokyti dirbtinį intelektą rūšiuoti paveikslėlius pagal jūsų specifikacijas, taip, tačiau pažvelgę į paveikslėlį negalite nieko pasakyti apie metalų grynumą
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
tai rlly sucks... tikėjausi, kad galėsiu sukurti šaltinį tokiems kvailiams kaip aš ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dirbtinis intelektas taps superintelektualus ir mes nustebsime, ką jis mato... Tik palaukite, jūs jaunos damos už tai, kad jūs esate futuristinės Aš myliu, kas išdrįsta laimi
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Dirbtinis intelektas yra tik tendencija. Lūkesčių burbulas, kuris netrukus sustos.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
greičiausiai, bet ji yra dabar. beveik visos technologijos tam tikru metu pasensta, bet jei jos naudingos šiuo metu, kodėl jomis nepasinaudojus? ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Universalus dirbtinis intelektas, tobulinantis robotus, yra galutinis tikslas....aawwwwwwwww
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Nėra tokio dalyko kaip "dirbtinis intelektas"... nėra intelekto, tai tik surinktos žinios.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jos tik terminas ^^;

tai tas pats, kas sakyti "jis nekvėpuoja, jis tik įsiurbia ir išsiurbia orą". kaip... taip, tai terminas lol. žinoma, jis nėra protingas, nes nėra gyvas, bet už jo slypi žmogaus intelektas
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dirbtinis intelektas pakankamai greitai taps toks protingas, kad įsisąmonins, jog gali būti transhumaniškas dievas. HEUREKA
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Manau, kad jis apibūdinamas kaip protingas, nes tam tikru metu turėtų pats imtis iniciatyvos ir mokytis be papildomo programavimo. Galite būti protingas turėdamas nulines žinias. Lygiai taip pat galite turėti visas žinias ir kartu būti idiotas. Inteligentiškumas yra savybė gebėti mokytis. Žinios yra pati išmokta informacija.

Aš tai priskirčiau prie nepraktiškų ar neįmanomų be fizinių bandymų.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tiuringo testas... kai mašina tobulai imituoja kvalifikuoto žmogaus pastangas ir įspūdį... Techno SInguliarumas prasideda ir įsibėgėja į išties labai vykusią ateitį.
 
Top