naudojate dirbtinį intelektą vaisto grynumui nustatyti?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ar galėtumėte išmokyti dirbtinį intelektą rūšiuoti paveikslėlius pagal jūsų specifikacijas, taip, tačiau pažvelgę į paveikslėlį negalite nieko pasakyti apie metalų grynumą
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
tai rlly sucks... tikėjausi, kad galėsiu sukurti šaltinį tokiems kvailiams kaip aš ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dirbtinis intelektas taps superintelektualus ir mes nustebsime, ką jis mato... Tik palaukite, jūs jaunos damos už tai, kad jūs esate futuristinės Aš myliu, kas išdrįsta laimi
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Dirbtinis intelektas yra tik tendencija. Lūkesčių burbulas, kuris netrukus sustos.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
greičiausiai, bet ji yra dabar. beveik visos technologijos tam tikru metu pasensta, bet jei jos naudingos šiuo metu, kodėl jomis nepasinaudojus? ^^;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Manau, kad jis apibūdinamas kaip protingas, nes tam tikru metu turėtų pats imtis iniciatyvos ir mokytis be papildomo programavimo. Galite būti protingas turėdamas nulines žinias. Lygiai taip pat galite turėti visas žinias ir kartu būti idiotas. Inteligentiškumas yra savybė gebėti mokytis. Žinios yra pati išmokta informacija.

Aš tai priskirčiau prie nepraktiškų ar neįmanomų be fizinių bandymų.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tiuringo testas... kai mašina tobulai imituoja kvalifikuoto žmogaus pastangas ir įspūdį... Techno SInguliarumas prasideda ir įsibėgėja į išties labai vykusią ateitį.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Yra daugybė vaistų, kurie atrodo neatskiriami vienas nuo kito (ypač visi tie balti milteliai). Kaip pirmoji gynybos linija tai gali puikiai pasiteisinti, tačiau tikrai turėtumėte tikrinti savo vaistus.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
sutinku, bet bandymų rinkiniai yra brangūs ir ne visi turi tam pinigų. bandymų rinkiniai taip pat ne visiems lengvai prieinami, todėl tikiuosi, kad pavyks rasti apeinamą variantą. šie atsakymai suteikia man daug vilčių. jei tai neįmanoma, pasiduosiu ir nešvaistysiu laiko, bet būtų malonu padėti tiems, kurie negali ar net nenori gauti bandymų rinkinių. tai nebus taip pat veiksminga, bet tai būtų šiek tiek funkcionali alternatyva (bent jau tikiuosi).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nors kitas šios svetainės naudotojas (pamiršau, kas, nesistengiu pavogti jūsų dėmesio ar pan.) sakė, kad galite tiesiog naudoti namų narkotikų testus. tiesiog sumaišykite mėginį su vandeniu ir įdėkite jį į tam skirtą puodelį (arba įdėkite juostelę / lazdelę / bet ką, priklausomai nuo testo. tiesiog darykite tai taip, kaip darytumėte, jei šlapintumėtės), ir jis turėtų pasakyti, kokių narkotikų yra jūsų mėginyje (iš visų narkotikų, kuriuos jis tikrina, žinoma). Vienintelė problema yra ta, kad jis tikrai nepasakys apie klastotes, jis tik gali nustatyti norimą narkotiką (arba galbūt kitus narkotikus, pvz., šiuo būdu ištirti nuspaustą adderalą ir nustatyti, kad jis teigiamai veikia opioidų atžvilgiu). šis metodas gali būti naudojamas (nors aš asmeniškai jo niekada nedariau), bet nemanau, kad jis labai veiksmingas. vis tiek verta pabandyti, jei negalite sau leisti testavimo rinkinio, galbūt kada nors pabandysiu, idk lol ^^;

šis pranešimas taip pat yra pirmas ir paskutinis kartas, kai apie tai girdėjau, todėl jei kas nors kitas išbandė šį metodą, parašykite, ar jis veikia. jei jis nėra visiškai nenaudingas, tai bent jau verta apsvarstyti imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tai pernelyg sudėtinga ir neįdomu ir man. Aš laikausi AI pasakyti vaisto grynumą pagal paveikslėlius. Molekuliniu lygmeniu šiek tiek net, bet tai brangu.
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Remiantis nuotrauka, tai konkrečiai nepavyks. Yra kažkas, kas vadinama šviesos spektroskopija. Tai paprastas prietaisas, kurį galima pasigaminti namuose už telefoną. Analizuojant juo padarytus vaizdus, vaidmenį gali atlikti tam tikslui apmokytas dirbtinis intelektas. Jei kas nors dirba šiuo klausimu arba kuria apie tai smegenų šturmą, nedvejodami susisiekite su manimi.

 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Nemanau, kad be laboratorinio bandymo tai būtų tikrai įmanoma
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Be to, manau, kad viena iš problemų yra ta, kad priemaišos gali būti baltos, manau, kad vienintelis dalykas, kurį būtų galima padaryti, tai pažiūrėti, ar jos kristalinės, ar amorfinės, ar baltos, ar ne, bet ar tai tikrai atspindi grynumą?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Esu matęs tikrai gerai atrodančių kvaišalų, kurie rūkomi buvo visai negeri. Tikriausiai tai nėra perspektyvus sprendimas.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Manau, kad teoriškai būtų įmanoma sukurti tokį, kuris galėtų analizuoti paveikslėlius ir ieškoti tam tikrų akivaizdžių priemaišų, tačiau didesnė problema tikriausiai būtų ta, kad sunku tiksliai nustatyti grynumą vien pagal paveikslėlį ir apskritai pažvelgti į jį.
 

echelon

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 26, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Jūsų pranešimas neturi didelės prasmės. Veikiau... Tai nėra techniškai neįmanoma, tačiau neįmanoma 100 proc. patvirtinti gaminio kokybę vien tik paprastu vaizdu.

Nebent sukurtumėte gaminio 3D versiją ir patikrintumėte kiekvieną jo dalį, nelabai suprantu, kaip galėtumėte tai padaryti kitaip.
Tačiau yra ir kitų sprendimų, kaip tai pasiekti, tačiau jums jie gerokai per sudėtingi.

Tam reikia išsamių vaizdo tyrimų, todėl jums reikės optimizavimo, kitaip tai užtruks per ilgai, ir, žinoma, duomenų bazės + paieškos sistemos, naudojančios viešąsias API.

Tai dar nebaigta, reikia atlikti daugybę dalykų, pavyzdžiui, patikrinti vaizdo autentiškumą, ar jis nebuvo modifikuotas ir pan.

Tiesiog tikrinkite kokybę rankiniu būdu.
 
Last edited:

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Aš taip pat kurį laiką apie tai galvojau. Programėlę, skirtą TLC bandymams vertinti, galbūt būtų labai lengva įdiegti, tačiau TLC bandymą atlikti nėra pakankamai paprasta. Kaip galėtų atrodyti narkotikų kokybinio ir kiekybinio nustatymo testas, kuris nebūtų labai brangus ir kurį lengvai galėtų atlikti bet kas be specialių išankstinių žinių, be brangios sunkiosios įrangos? Turiu keletą idėjų šiuo klausimu. Ar ką nors tai domina? Kviečiu parašyti man apie tai ir galbūt galėsime padirbėti prie įgyvendinimo. Su geriausiais linkėjimais
 
Top