Vaizdo įrašų instrukcijos.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
wow! tikrai geras ol rp / i / e .. ir visa kita (aišku!).
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Neabejotinai tai!!!!, taip pat RP paruošimas iš degtukų knygelių, nes būtent iš ten jų gautų dauguma slaptų chemikų ir tai būtų ekonomiškiausias būdas gauti gryno I2 krizralų. o tai, manau, mane veda prie mano nekto pasiūlymo, kurį jau kažkas kitas pasiūlė : pirmtakų sintezė maršrutu, artimiausiu tam, kurį sugebėtų atlikti vidutinis namų chemikas.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Manau, kad daugeliui būtų naudinga DOM (iš STP), DMT (iš triptamino) ar DXM sintezė.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ne, PMK ir BMK etilo glicidatas arba naujesni būtų naudingi daugeliui čia esančių naudotojų, todėl daugelis žmonių, turinčių problemų dėl jų konvertavimo, ir visa prieštaringa informacija gijose taip pat būtų išspręsta
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
2C-B iš nitrostireno naudojant NaBH4 ir Cu arba Al ir Cu katalizatorius
2C-E
Dmt iš triptamino arba triptatolio
DOB
STP
n, alfa DEPEA
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Ir, žinoma, MXE
 

PHD888

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
PMK etilo glicidatas! Tai jis yra bet koks organinis junginys, turi riebalų rūgščių. Tai reikalauja aukštos lydymosi temperatūros etapo, kad šios riebalų rūgštys būtų laikomos skystoje formulėje. Tai yra farmacijos produkto tyrimas, jis yra geriausios kokybės po to, kai jis yra baigtas gaminti. Prašome nustoti skelbti nesąmoningus skelbimus ar klausimus. Jei nesate BioTech ar daktaro laipsnį pramonės studijų. Nei jums gali nepasisekti bandant pagaminti MDMA, išgryninti į kitą etapą, kaip kristalizuoti, jūs taip pat prarasite derlių.
 

Attachments

  • 9aFdnPQwJV.jpeg
    9aFdnPQwJV.jpeg
    193 KB · Views: 263

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Sveiki, pone profesoriau,

nesupraskite manęs neteisingai, bet į tokią įžūlią žinutę negaliu susilaikyti neatsakęs. Taigi teigiate, kad tik gerai išsilavinusiems su universaliuoju laipsniu subjektams suteikiama privilegija bandyti sintetinti mdma.?

Tikiuosi, kad aš jus supainiojau ir kad aš esu tik impulsyvus kvailys, kuris net nenori bandyti ir pradėti eksperimentuoti ir turėtų džiaugtis, kad galiu išleisti savo uždirbtus pinigus, už kuriuos pristatė sunkų darbą.
Jei ne .. norėčiau pasakyti ...

kas tu, kurva, manai, kad esi? Ir ką tu, kurva, pagamino mano draugas ? Tai geriausia, ką galėjai padaryti? Ir taip laimingas, kad jaučiate poreikį praeiti savo šūdiną medžiagą ir pasakoti pasauliui, kaip jis veikia ir kas ką gali daryti, o kas ne?
Manau, kad tu visiškai nesupranti, kokia yra visos tokios platformos idėja... taip yra todėl, kad visą gyvenimą praleidi savo kambaryje besimokydamas, vaikščiodamas pagal eilę ir gyveni siaubingą veidmainingą gyvenimą.

Mano drauge, prieš 3 mėnesius žinojau tik h20 P ir Au... dabar esu visiškai tikras, kad radau tiesioginį kelią nuo glicidato iki mdma stiklo kristalo. Tikriausiai, kaip ir visi žmonės, turintys šiek tiek elementarių žinių, tu manimi nepatikėsi. Tai ir gerai, nes man tai nerūpi.
Pramogos, kurias gaunu iš tokių idiotų kaip jūs, yra daug vertingesnės nei lengvi pinigai ar tvirtinimas, kad esu naujasis visagalis mdma sintezatorius...

dar kartą tikiuosi, kad esu impulsyvus, bet kažkodėl manau, kad ne...

Tikiuosi, kad gerai jausitės, kai pradėsite trūkčioti, kai žiūrėsite į save veidrodyje 🪞

bjaurus 🤢 mąstymo būdas, kurį turite bleh

rūpinkitės
 

Attachments

  • y1V9RvOhIb.jpeg
    y1V9RvOhIb.jpeg
    614.5 KB · Views: 273

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ką gi, ką gi? Manau, kad pasiklydai, bičiuli. Universiteto biblioteka yra šalia. Eik studijuoti savo daktaro šūdą ir laikykis, kurva, tyliai. Atmink, kad tai biblioteka... Bibliotekoje nekalbama.

Ne, bet rimtai, jei esi protingesnis už mus visus čia esančius, kodėl pats to nepadarei? Kodėl net perskaitei tuos įrašus, jei gali puikiai susitvarkyti pats?

Leiskite man atskleisti jums paslaptį apie chemiją. Iš tikrųjų tai ne tiek knygos, kurias skaitai, kiek praktinė patirtis, kurią įgyji laboratorijoje. Tai, kad perskaitote apie kokią nors procedūrą, nereiškia, kad sugebėsite ją atlikti realioje aplinkoje. Aš neigiu šią nesąmonę. Slaptas chemikas, kuris finansuoja savo laboratoriją, gali chemiją išmanyti daug geriau dėl paprastos priežasties, nes yra atlikęs daug daugiau procedūrų, kurios aktyviai padeda įgyti žinių, nei chemijos studentai, kurie vos įžengia į realią laboratoriją (kalbu iš patirties).

Mane įsiutina ne tai, kad jūs vadinate blogą produktą, o tai, kad jūs vadinate žmones už tai, kad jie nestudijavo chemijos. Juk žinote, kad chemija yra gamtos mokslas. Chemiku gali tapti bet kas, kas tik supranta dėsnius ir tinkamai juos taiko praktikoje.

Aš nesakiau jūsų motinai, kad ji negali turėti vaikų, nes nėra pakankamai protinga, kad tai darytų "tinkamai".

Geriausia, kad aš net nesu "iškritęs" kaip egoistiškai pagrįstas individas, kaip tu tai pavadintum, bet vis tiek tu žaidi didvyrio korta man kažkodėl skamba super arogantiškai... 🤩
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Tikriausiai esu paskutinis, kuris pastebėjo, kad phd iš tikrųjų yra vartotojo vardas.

Slaptoji chemija yra tarsi raudonoji inžinerija. Jie turi viską pasidaryti patys, kad suprastų, kaip viskas veikia. Jie turi gilesnį supratimą apie įrangą ir nerimą keliantį tikėjimą pertvarkytais virtuvės reikmenimis, spaustukais ir lipnia juosta. Dauguma jiems reikalingų pirmtakų yra tokie pat nelegalūs kaip ir jų galutiniai produktai, todėl jie turi patys sintetinti reagentus iš to, kas legaliai prieinama. Tam reikia gerai išmanyti, kaip manipuliuoti organinėmis struktūromis, ir daug kūrybiškumo taikant savo metodus.

Tai tarsi skirtumas tarp to, ar esi biologijos profesorius universitete, ar tyrėjas, dirbantis palapinėje viduryje Amazonės atogrąžų miško.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
O su jūsų istorija apie glicidatą... atsitiktinai mano tiekėjas man atsiuntė pmk, o ne bmk mėginį... tai buvo prieš 3 mėnesius, todėl visą šį nuotykį pradedu daryti nuo nulio!
Vaškas labai greitai sukietėja, palyginti su bmk glicidatu, kuris išlieka skystas... Pirmą kartą panaudojau elektrinį metalo pjaustytuvą, kad išpjaustyčiau pakuotę ir išsklaidyčiau vašką. Taigi, tiesiog įdėkite buteliuką į karštą vandenį arba mikrobangų krosnelę prieš pradėdami gaminti maistą ir reikia, kad jis būtų skysto pavidalo..

Labai ačiū
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Šiuo metu redaguojame vaizdo įrašą apie fenilacetono gavimą iš BMK glicidato.

Laboratorijoje deriname optimalius fenilacetono mažinimo variantus, geriausias būdas bus nufilmuotas vaizdo klipui.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Būtų puiku pateikti vaizdo įrašą apie P2P sintezę iš benzaldehido
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Vaizdo įrašai iš tiesų yra tai, dėl ko BB forumas yra daug novatoriškesnis, palyginti su anksčiau egzistavusiais praeities forumais. Anksčiau mažos raiškos nuotraukas laikėme kažkuo šauniu. Tada atsirado BB vaizdo įrašai, kurie ne tik buvo kitokio formato, bet ir nepritrūko kokybės.

Akivaizdu, kad prieš filmuojant vaizdo įrašus buvo atliktas stochiometrijos optimizavimas. Tiesą sakant, stebiuosi, kad forumas tebėra iki šios dienos. Akivaizdu, kad komanda juo labai rūpinasi.

Juokinga, kaip "YouTube" pradėjo trinti vaizdo įrašus, todėl perėjote prie trumpos formos vaizdo įrašų, kuriuose pateikiamos nuorodos į tikrąjį forumą 😆. Juokingiausia yra pavadinimai, kurių pažodžiui galėtų ieškoti tik tie žmonės, kurie žino, ko ieško :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Atvirai sakant, stebiuosi, kad youtube užtruko taip ilgai. Spėju, kad apdrausti, jog visas jų turinys atitiktų oficialią vyriausybės patvirtintą mintį, reikia daug darbo.

Tačiau rimtai kalbant, manau, kad tai įdomus sprendimas. Yra ir kitų su vaizdo įrašais apie narkotikų, sprogmenų ir kitų dalykų gamybą, bet tie, kuriuos mačiau, aiškina, kaip tai daryti, o ne iš tikrųjų daro. Tai tarsi Monty Python "kaip daryti šunišką stilių"; leidžiama aiškinti per televiziją, bet neleidžiama to rodyti per televiziją.

O kaip dėl skelbimo "Rumble"? Jie reklamuoja save kaip alternatyvą youtube cenzūrai.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Turime kanalų visose alternatyviose vaizdo įrašų prieglobos svetainėse. Bet aš negirdėjau apie rumbą, padarykime tai.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Juokinga, kad iš vaikino "Etsy" nusipirkau "Uncle Fester" knygą, jis man nurodė vieną iš vaizdo įrašų "YouTube" ir taip radau "BBGate". (Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio 💕)
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
🧑‍🏫 😛Profesorius ... hahaha ...
 
Last edited:
Top