Kokius mainus naudojate?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Papasakokite, kokie mainai populiarūs jūsų regione. Ar jose galioja pinigų plovimo ir (arba) korupcijos prevencijos politika?
Su kokiomis problemomis susiduriate savo regione keisdami valiutą?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Taip, KYC yra problema, kuri man kelia nerimą. Man nerūpi, jei parduodu seną transporto priemonę. Pirmenybę teikiu apmokėjimui grynaisiais pinigais arba kriptovaliuta. Ateina negrynųjų pinigų visuomenė. Man nepatinka, kad žmonės žinotų, kiek sumokėjau vaikui iš gatvės, kad jis nuvalytų mano kiemą. Mažiausiai dar vargšą berniuką apmokestina nuo jo menko uždarbio.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Ar galiu paklausti, kaip dažnai juos naudojote? Nerimauju dėl patikimumo
 
Last edited:

Dogfacezombie

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Gana gera kriptovaliutų piniginė, turinti gana didelę įvairovę, kurią galite turėti, yra "Trust Wallet", ją, žinoma, galite atsisiųsti į "iOS" ir "Android". Be to, jie nereikalauja KYC ir esu beveik tikras, kad joje nėra AML. Aš asmeniškai naudojau ją saugoti BTC, DOGE, ColdKoala ir SHIB ir neturėjau jokių problemų dėl sandorių gavimo ar siuntimo. Bendrai piniginę vertinu 8/10, nes joje nėra tinkamos 2FA / slaptažodžio sąrankos, tik tam tikra tvarka išdėstytų žodžių grupė, kurią reikia kur nors užsirašyti (popieriuje arba skaitmeniniu būdu), nes be šių žodžių tokia tvarka, kokią pateikia programa, iš esmės esate visam laikui užblokuoti nuo savo piniginės, kol prisiminsite žodžius ir jų tvarką / surasite žodžius. Paskutinis dalykas, kurį norėčiau paminėti, yra tai, kad toje pačioje programėlėje / telefone galite turėti kelias pinigines, t. y. galite turėti vieną piniginę su visa krūva skirtingų kriptovaliutų ir kitą piniginę, kurioje atliekami tie patys veiksmai (arba kažkokie kiti, priklauso nuo jūsų), ir galite tiesiog keistis tarp šių piniginių pirmyn ir atgal, o tai gali leisti išlikti iš dalies anonimiškiems bet kurioje blokų grandinėje, susijusioje su bet kuria naudojama kriptovaliuta, paskirstant sandorių srautą skirtingoms piniginėms. Bet kokiu atveju, tai buvo programa, kurią maniau, kad rekomenduočiau visiems, kuriems reikia piniginės be KYC. Prost!

"Google Play" parduotuvės nuoroda: https: //play.google.com/store/apps/details?id=com.wallet.crypto.trustapp&gl=US
Apple App Store Nuoroda: https: //apps.apple.com/us/app/trust-crypto-bitcoin-wallet/id1288339409

Esu tikras, kad tai yra oficiali svetainė, jei norite pabandyti valdyti piniginę kompiuteryje: https: //trustwallet.com/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Man veikė kaip žavesys altho girdėjau gandų, kad pastaruoju metu dideli sandoriai nevyksta
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Pigiausi mokesčiai, mažiausi min. reikalavimai, patikimas ir stiprus buvimas svajonėse.
Dread is back up guys. Turiu omenyje, žinau, kad jie yra labai toksiška bendruomenė, bet ne mažiau, dar viena tamsiųjų jūrų bendruomenė atlieka purviną darbą, kad mes visi galėtume toliau mėgautis savo nesuprastais medicininiais žaislais.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Na iš pradžių aš naudojau Coinbase, Kraken, Coin Mama, pinigų APP ir naudojo bankomatų už allot dalykų, bet pinigų app ir monetų bazė ir keletas kitų pradėjo susitarti nustatyti, kas lašai buvo už kokį sektorių Lygindami užrašus Eleuthera vienas kitą ir pinigų app galiausiai uždraudė mane ir konfiskavo kai kurias lėšas, kurios nustatė mane taip, kad aš ir keletas draugų pradėjo matyti, kur gali būti skylės dėl konkrečių tipų monetų. Mes radome sprendimą, bet aš tikrai nesu laisvas būti konkrečiai apie tai, bet mes radome alternatyvą, kuri egzistuoja kaip po minties kito tipo sektoriuje dėl Bitcoin. Taip pat paxfull turėjo įdomią teoriją, kuri veikia gerai, bet jūs aukojate šiek tiek pinigų už privatumą. Tai yra triukas rasti privatumą už konkurencingą kainą, bet, kaip jau sakiau, mes radome tai tik vienoje vietoje, ir tai išnyktų per naktį, jei pasakyčiau čia.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Įdomu.
Nors gali atrodyti, kad dalijimasis kažką gerai sudegina, iš tikrųjų tai veikia abiem kryptimis.
Dalydamiesi galite atlikti brutalaus rašiklio testą, kad pamatytumėte, ar kas nors gali jį nulaužti.
Kol kas man patinka naudoti šį metodą.
Aš iš tikrųjų perku kriptografiją, pavyzdžiui, XMR, su grynaisiais pinigais, užregistruotais kažką panašaus į AgoraDesk, LocalXMR.
Tada pridėkite tą XMR į savo ne saugomą piniginę, kuri turi funkcijas užsiregistruoti prekybai.
Pvz.
CakeWallet.
Tada iš ten išsiųsiu, dalimis.
Jei reikia, vėliau išsigryninti pinigus.
Siunčiu XMR atgal į savo "Cake" piniginę, pervedu XMR į BTC "Cake", todėl buvo matyti, kad jį gavau legaliai per "Cake", su kai kuriais XMR, kuriuos teisėtai įsigijau "Local" arba "Agora".
Tai veikia pardavėjams, pvz. reikia iškeisti jiems BTC į XMR, naudoti DeX, pavyzdžiui, InfinityExchanger, kuris yra pigiausias mažiausi mokesčiai ir pan. Siųskite tuos XMR į Cake ir iškeiskite į BTC.
Nusipirkę XMR vietos ar Agora siųsti į Cake išsiųsti ir kartais atgal prekiauti už BTC atrodo teisėta ir nekelia jokių naršyti net Cake komanda.
Teoriškai, jūs ir toliau tai daryti, kol ToS arba reguliavimas vėl pasikeis.
Aš net radau per Cake, galite nusipirkti dovanų korteles, kartais Visa arba Mastercard.
Dabar atrodo, kad jūs tiesiog dalyvaujate kriptosferoje, pirkdami dovanų korteles, su XMR, kurias teisėtai nusipirkote per Local arba Agora. Supraskite mano dreifą?
Žinoma, tik vienas iš daugelio būdų.
Būti kantriam ir įtraukti į sąrašą XMR per Local arba Agora yra sankaba, nes galiausiai jūs esate tas, kuris moka mokesčius ir pan.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Oho, tai gana nuostabu, aš tiesiog perku kriptovaliutą kaip pačią dovanų kortelę ir siunčiu ją į vieną iš savo kitų paskyrų kaip gimtadienio ar Kalėdų kriptovaliutos dovanų kortelę. Nelabai sudėtinga, manau, kad turėčiau padirbėti prie ko nors sudėtingesnio
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kur įsigyti kriptovaliutų dovanų kortelių?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Manau, kad TheWaterman turi omenyje, pavyzdžiui, NXT monetų arba Karma monetų pirkimą. Jas galite įsigyti kaip dovanų kortelę daugumoje mažmeninės prekybos parduotuvių ir daugumoje kriptovaliutų svetainių, kurios leidžia pirkti dovanų korteles, pavyzdžiui, "Cake" arba "Mycellium" piniginėse.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Vis dar ne visai suprantu. Vadinasi, tuos galima įsigyti grynaisiais? Tai būtų nuostabu..

Darau prielaidą, kad tai tik JAV?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jų yra kai kuriose Europos šalyse, tačiau tai rečiau nei JAV.
Jei dar to nepadarėte, galite patikrinti localmonero dėl pinigų ar kitų gerų variantų.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Taip, localmonero yra klasika, bet mano skoniui per brangi.

Jei mokėčiau 10-20 % padidintą mokestį nuo rinkos kainų, taip pat galėčiau tiesiog konvertuoti AMZ dovanų korteles į grynuosius pinigus (pavedimu), kurių mokesčiai yra maždaug tokie patys
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Galite įsigyti monero / bitcoin per grynuosius pinigus paštu agoradesk. Svogūnus ir pgp galima rasti darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
O ar savo pokalbių duomenis išsaugojote 180 dienų? Ne, ačiū.
 
Top