Kokius mainus naudojate?

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Galite įsigyti monero / bitcoin per grynuosius pinigus paštu agoradesk. Svogūnus ir pgp galima rasti darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
O ar savo pokalbių duomenis išsaugojote 180 dienų? Ne, ačiū.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Negaliu rasti svogūno darkart internete.

Kokie ten yra grynųjų pinigų į kriptovaliutas kursai?
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3


btc kursai nėra geri, bet aš rekomenduoju pereiti į monero visiškai bet kokiu atveju

už monero:

EUR / XMR.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Velnias, tai iš tiesų nuostabi kaina!
Ačiū už atsiųstą nuorodą, patikrinsiu
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Western Union neva suteikė galimybę pirkti ir parduoti arba siųsti kriptovaliutas ar kažką panašaus? Aš dabar tai tikrinu. Atrodo, kad geriausias variantas išvalyti monetas į fiat ir atvirkščiai.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Būtų labai dėkingi už atsiliepimus ir viso proceso apžvalgą forume
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Aš naudoju palaikymą, kad nusipirkčiau, tada aš naudoju nano, kai tik bus išleistos lėšos, ir man tikrai nepatinka ši dalis.
Jos gana akivaizdu, kad vyriausybės daro jie įprastas šešėlines operacijas, kad viskas būtų reguliuojama! per blogai, kad žmonės nesupranta, kad daug šių mainų yra nustatyti žlugti
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Ketinu pabandyti per artimiausias 30 dienų ir pažiūrėti, kaip tai pavyks ir ar verta.
Jei mokesčiai teisingi, tai gali būti naujesnis būdas plauti lėšas, siunčiant jas sau į kitą WU vietą, o norint atsiimti pinigus reikia tik kodo, jokio asmens tapatybės dokumento.
Galbūt, netrukus nuodugniai atnaujinsiu.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ir? Ar bandėte?
 

silver777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Geriausia piniginė yra wasabi, o mainams reikia didelių smegenų mums reikia daug judėti kriptovaliutų, maišymas yra tik 20 proc. likusi dalis yra tik smegenys
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, naudojame NOW Payments (nowpayments.io), nes nėra KYC ir jie priima $XMR, taip pat ir visus kitus.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Jei norite išsigryninti pinigų į FIAT, reikia atlikti daug KYC, kaip tai padaryti?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kurių biržų išėmimo mokesčiai yra mažiausi?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tikriausiai Binance, bet galbūt rasite P2P pardavėją, kuris be jokio mokesčio išsigrynins jūsų BTC grynaisiais pinigais.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ei, @sadow, ką laikote dideliu užmokesčiu?

Aš beveik atsisakiau įnešti ir išimti FIAT nesiunčiant gimdančios mamos nuotraukos arba neperduodant didžiulio procento mokesčių... tai taip velniškai juokinga. Bet! Jūs, niekšai, nelojalūs ir nebendradarbiaujantys piliečiai, turėtumėte būti dėkingi, nes taip mes galime jus apsaugoti, o ne sekti 🤗

. Nežinau, koks jūsų tikslas, bet mano atveju aš tiesiog noriu nuslėpti operacijas, o ne plauti. Dėl plovimo pasidomėkite @KokosDreams / @BevItUp metodu, esančiu čia http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/how-to-launder-your-money-in-2-clicks.7823/.

Išnagrinėjęs kelis metodus, apsistojau ties šiuo:

Naudoju "Cash App" kaip įvažiavimo ir išvažiavimo rampą. Atlikau pilną KYC, bet tai vienintelė vieta, kur tai padariau. @Gordon Ramsay arba kas nors kitas galbūt net galės jums padėti aplink tai.
  • Pinigams įnešti naudokite KIEKVIENĄ kredito ar debeto kortelę. Jie taip pat siūlo banko pavedimus ir (tikrai šaunų) grynųjų pinigų įmokėjimą prekybininkų vietose
  • Aš naudoju indėlį, kad nusipirkčiau bitkoinų "Lightning" tinkle (mokestis ~1,50 USD)
  • Siųsti į Guarda defi piniginę (mokestis yra keli centai žaibo tinkle)
  • Iškeičiu į Monero. (Mokestis skiriasi ir nesuprantu, kaip jie jį apskaičiuoja, bet paskutinį kartą mokėjau 2,64 USD)
    • Guarda automatiškai valdo P2P mainus fone, bet kartais tai užtrunka ilgai
  • Siųskite į atskirą "Monero" piniginę (mokestis yra keli centai, paskutinis mano mokestis buvo mažesnis nei centas)
  • Dabar galiu daryti, ką noriu
Iš esmės už mažiau nei 5,00 USD galiu patogiai pirkti "Monero" naudodamasis debetine kortele. Teoriškai vienintelė turima informacija yra ta, kad nusipirkau BTC "Cash App", nusiunčiau jį į kitą adresą, o tada į kitą. Čia pėdsakai ir baigiasi.

Taip pat galėjau susikurti savo šūdiną "Cash App" debetinę kortelę, pagamintą iš metalo.

Be to, užuot tiesiog palikęs pinigus grynaisiais, aš čia ir ten pasiimu kelis dolerius prekiaudamas BTC su savo "Cash App" indėliais.

Jei kas nors turi geresnį būdą, praneškite man.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Naudojant vietinius monero. Parama mano vietiniam monero pardavėjui. Lygiagrečiosios ekonomikos auginimas.
 
Top