Question Koks įdomiausias vaistas, apie kurį niekas nekalba ?

ps1ch0pth

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
man tiesiog įdomu, koks įdomiausias vaistas, apie kurį niekas nekalba, kuris nusipelno daugiau dėmesio ? Ir kodėl, jūsų manymu, vaistas sulaukia tiek mažai dėmesio ?

Ačiū
Ps. Atsiprašau už blogą anglų kalbą, ji nėra mano gimtoji kalba
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
4-MAR atrodo bauginančiai, bet gali būti išbandytas, kas žino.
Fluorokokainas yra dar vienas įdomus.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Man šiek tiek įdomu ir dėl 4-MAR.

Norėčiau išgirsti pasakojimą iš žmogaus, kuris yra įpratęs vartoti stimuliatorius, nes internete pateikiami pasakojimai yra labai skirtingi ir dauguma jų atrodo išgalvoti.

Viskas, ką žinau tikrai, yra tai, kad jis trunka mažiausiai 16 valandų, jei vartojate per burną.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Prieš kelerius metus bandžiau rasti 4-MAR pardavėją ar gamintoją ir neradau nė vieno, kuris žinotų, kur jo gauti, ar net būtų apie jį girdėjęs. Kinija vėl mane nuvylė. skamba gerai, bet niekada nežinai.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
2ct2
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Tai ir 2ct7 , 2c apskritai taip pat
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Pateikite man 2c-21
2c-n liūdnai pagarsėjęs 2-CP
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2cp buvo toks pat blogas kaip ir 2cn, bet 2c21 buvo perlas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Harmalinė kalba: "Harmalinė kalba". Dauguma žmonių mano, kad tai tik MAOI A, tačiau tai haliucinogenas. Anądien išgėriau 200 mg ir turėjau klausos ir regos haliucinacijų. Įdomu tai, kad regimosios haliucinacijos gerokai skyrėsi nuo mano bandytų triptaminų, tokių kaip N,N,DMT, psilocinas ar LSD. Tiesą sakant, ne tokie gilūs, bet visai nepanašūs. Jokių geometrinių figūrų ar violetinės ir žalios spalvos.. taip pat jokios koordinacijos ir stipraus apsvaigimo. Gavau jį iš "Ebay 😆😉
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Kad nežinojau, pradėjau auginti Sirijos rūtos krūvą. Reikės tai išbandyti!
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
5-(2-aminopropil)indolas (5-API, 5-IT, PAL-571)[1] yra indolo ir fenetilamino darinys, pasižymintis empatogeniniu poveikiu

Siūlau aptarti įdomų produktą ......
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Niekada negirdėjau, kad kas nors sakytų heksenas. jei jums patinka junginiai, kurie padidins bendruomeniškumą, suteiks jums antrą kvėpavimą ir neabejotinai pakels nuotaiką, galbūt vertėtų į jį atkreipti dėmesį
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
2-c-t-7?
Mano šalyje buvo trumpas laikotarpis, kai RC buvo įteisinti (mažiau nei 6 mėnesiai) ir atidaryta nedidelė parduotuvė.
Prisimenu 2-c-t-2, 7 ir t. t. bei kitus neaiškius junginių pavadinimus.

Bet tikrai nesu tikras, kad tos parduotuvės, iš kur jie buvo tiekiami (tikriausiai Lizard? Tai buvo daugiau nei prieš 20 metų, todėl tikrai neturiu supratimo, chaaa) - bet viskas, ką prisimenu, yra tai, kad du kartus, kai bandžiau c-t-7, man nebuvo nieko malonaus. Esu vartojęs daug įvairių narkotikų klasių, šis buvo vienas iš nedaugelio, kuris man sukėlė tachikardiją ir buvo pusė malonios stimuliacijos, bet tik atėjimo metu, paskui turėjo tik šalutinį ir šiek tiek psichodelinį neigiamą poveikį.

Vėlgi, gali būti, kad tai, ką bandžiau, buvo visiškai kas kita. todėl ir klausiu, kas konkrečiai iš šio junginio jus domina?
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Tiek daug apie tai girdėjau, tiek daug padariau pats. Jis daug geresnis nei 2c-b prie kūno krūvio, tikrai stiprus ir malonus jausmas, dainavimas tiesiog NEPRIKLAUSOMAS, aš dar neėmiau tiek daug, kad gaučiau vaizdinių, bet man ši patirtis tikrai brangi. Tai, ką jūs man apibūdinate, leiskite man daugiau galvoti apie 2c-t-2.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Dėkojame už informaciją! Taip, gali būti, kad tiksliai nepamenu, koks numeris buvo užrašytas ant maišelių su tokiais RC.. ;) Tik mažas, nedidelis skaičius gali būti tikrai didelis skirtumas!
tada tikriausiai turėjau 2c-t-2. Manau, kad net išgėriau didesnę dozę, nes daugiau nei 1 valandą nejaučiau jokio poveikio, todėl ir antrą... Kai jauni, visi darome kvailystes ;)

Man labai patinka tavo Nickame hehe.. SANDOZ yra geriausias prekės ženklas darantis tokias nuostabias komercines reklamas ir visi jų farmacijos produktai, kuriais piktnaudžiaujama (kaip Oxy, fent pleistrai) - "stebuklingai" jie labiausiai tinka tokiam vartojimui.
Oxy sandoz: jis plėšiamas kaip prezervatyvas, apvalkalas nėra priklijuotas prie tablečių :D
Tada užtenka švelniai paspausti, kad tabletės taptų smulkiais milteliais, pašalinant visą ER.
Pagalbinės medžiagos yra labai neutralios, todėl tai mažiau nemalonus oxy, kurį reikia šniaukšti, ir stebuklingai su PH praktiškai jau geras IV.
Pleistrai buvo aukščiausio lygio: prieš tai, kai įstatymai juos privertė vietoj gelio maišelio dėti "prieš piktnaudžiavimą" dermapatch, Sandoz į tokį gelį, paprastai tiesiog išspaudžiamą ir rūkomą, į vidų dėjo saldiklį!!! Kad būtų geriausias rūkymo skonis ;)
kokia nors priežastis, kodėl jie turėtų dėti saldiklį į dermos pleistrą kitaip?? :D

rūpinkitės
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Thx, priklausomai nuo saldiklio, kai kurie gali turėti įtakos įsisavinimo laikui, ilgesniam, trumpesniam, gali tiesiog, kaip dmso, padėti produktui pereiti odos barjerą.

Nuoširdžiai,

Julien Limitari
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2c-g tariamai buvo galima įsigyti dar anais laikais, pasirodė, kad tai nėra tai, kas sakoma.

2010 m. buvo tariama Tcb2 partija Nežinau, ar kas nors turi patvirtintos patirties su kuriuo nors iš šių junginių, gal kas nors turi
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2-c-t-7 buvo parduodamas mėlynosios mistikos pavadinimu kaip afrodiziakas buvo su dviem tabletėmis rekomenduojama vartoti tik vieną lol jis nebuvo išmaniųjų parduotuvėse labai ilgai
 
Top