Question 2-fdck

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Labdien, vai jūs varētu man pateikt, kura ir tā zāle? Piemēram

2-fdck = ketamīns
mdphp = mdma

Es gribētu uzzināt, kādai nelegālajai vielai tā izskatās. Vai ir kāds līdzīgs kokaīnam? un vēl kāds, kas izskatās kā mdma?

Ja ir kāds forums, kurā tas izskaidrots, vai varat to nodot tālāk? Liels paldies

Nyws1RHxnX
 

Attachments

  • lSULsQMhqe.jpg
    lSULsQMhqe.jpg
    105.2 KB · Views: 312

Ig0r

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Sveiki, Sadow!

Jūsu jautājumā ir ņemtas vērā vairākas lietas.
Pirmkārt, 2fdck nav ketamīns, tiesa, tas ir atvasināts no tā.
bet tas nav litterāls ketamīns, nedz arī atgādina tā atšķirīgo iedarbību.
Saskaņā ar šo loģiku gandrīz visus PCE varētu uzskatīt par ketamīnu.

MDPHP absolūti nav MDMA, un tas ne mazākajā mērā neatgādina tā iedarbību.
Tas ir pirovalerons, kas iegūts no MDPV un alfa-PHP. Tas in vivo ir pilnīgs NDSRI (ne eph, ne dopamīna
seratonīna atpakaļsaistes inhibitors), kamēr MDMA darbojas kā vājš atpakaļsaistes inhibitors, bet spēcīgs
atbrīvotājs. Farmakoloģiski MDPHP SERT afinitāte ir tikai daļa no MDMA afinitātes.

Trešā daļa: jums par katru cenu jāizvairās no 4CMC, tas ir spēcīgs neirotoksīns, 4CMA beta ketona analogs.
kas ar N-metilgrupu atvasināts no 4CA: neirotoksīna, ko pētnieki izmanto, lai selektīvi nogalinātu seratonīna šūnas.
Zinātniskajā literatūrā ir pierādīts, ka 4CMC ir gandrīz tikpat indīgs kā 4CMA in vivo,
īsāk sakot, tas nogalina smadzeņu šūnas.

2mmc : 4mmc (mefedrona) 2-metilanalogs ir stimulējošs līdzeklis, savukārt 2mmc ir vājš dopamīnerģisks līdzeklis.
3cmc : 3mmc 3hloratvasinājums (metafedrons) - stimulants, dopamīna atbrīvotājs, lai gan ne tik spēcīgs kā 3mmc.
NEP: pentedrona nor-etilatvasinājums, īslaicīgas iedarbības stimulants un pilnīgs NDRI.
2FDCK pret OPCE : abi ketamīna atvasinājumi (OPCE tehniski ir PCE atvasinājums) ir disociatīvi, 2FDCK darbojas ilgāk, jo fluora grupa molekulā ir lifofīla, vāji atgādina ketamīnu, un tā iedarbība ir unikālāka.
3MMA : metamfetamīna 3metilatvasinājums, mērens stimulants, kas, iespējams, atbrīvo dopamīnu pēc 4,3,2 tendences.
eitilons: metilona atvasinājums, mdma bk atvasinājums. Entaktogēns un stimulējošs līdzeklis, iedarbojas īsāku laiku un ir mazāk rekreatīvs nekā 2 iepriekš nosauktie savienojumi.
5MMPA: Mefedrēns, 4mmc tio-pentila atvasinājums, ievērojami vājāks nekā tā mātes savienojums.
6APB: benzofurāns, atvasināts no MDA, spēcīgs (bet mazāk toksisks) entaktogēns ar MDMA līdzīgu iedarbību.
MDPHP pret 4CMC: mēs par to runājām x)
JWH210 : sintētisks kanabinoīds, kas saistīts ar JWH 018, vienā pētījumā konstatēts, ka tas ir citotoksisks 5mg/kg devās.

Ceru, ka esmu jums palīdzējis, mani DM vienmēr ir atvērti.

Ar sveicieniem
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Sveiks brāli, es slikti saprotu angļu valodu, labs stimulators būtu 3 cmc un 3mmc
 
Top