28578-16-7 Lai mdp2p palīdzība

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Tas ir tik nomācoši.
Esmu ievērojis procesus līdz T, un pirmo reizi es ieguvu izturīgu dzidru eļļu, šoreiz otro reizi, destilējot vakuumā, kas nepārsniedz 106c, es ieguvu pilnīgi dzidru šķidrumu, kas smaržo pēc šķīdinātājiem.
vairs nezinu.
Šeit ir dažas bildes pēc pmk eļļas pievienošanas 300 ml naOH (16 %), kas uzkarsēts un sastingis. 2h. Pēc tam lēnām pievienoja h2so4 un skābeņskābi un atkal uzkarsēja. Pēc atdzesēšanas pievienoja ksilolu un pēc tam vairākas reizes mazgāja ar h20, nātrija bikarbonātu un sālījumu.
Šie ir attēli pēc pievienošanas sep piltuvē.
 

Attachments

  • QtR9X3zy5f.jpeg
    QtR9X3zy5f.jpeg
    4.9 MB · Views: 313
  • Hn2Sxdi1VN.jpeg
    Hn2Sxdi1VN.jpeg
    5.8 MB · Views: 575

LoneChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sveiks draugs;
Jūsu jautājums nav skaidrs, vai arī Jūsu nodomi nav skaidri. Mana izpratne ir šāda:
CAS 28578-16-7 ir PMK etilglicidāts. Tas parasti ir pulvera veidā.
PMK (piperonilmetilketons) ir vienkārši MDP2P sinonīms/cits nosaukums, un tas vienmēr ir eļļa.

Vai iepriekš citētajā aprakstā jūs mēģinājāt hidrolizēt to, kas jau ir MDP2P?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Veikt nelielu hidrolīzes eksperimentu fosforskābē. Jūsu krāsa ir pretīga, ejiet nepareizi.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Nē, tā ir pmk etilglicīdāta eļļa, iepriekš minētais CAS numurs.
Paldies par ieteikumu, bet man nav fosforskābes.
Tagad man ir dzidra sarkana eļļa... šodien mēģināšu to vakuodestilēt.

vai arī pagatavot vēl.

Bet vai jūs sakāt, ka es varētu paņemt šo pmk etilglikidātu (pirkts Ķīnā) un vienkārši veikt reduktīvās aminācijas procesu? Ja tā, tad tas nešķiet pareizi.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es nedomāju, ka tas tā darbojas, bet ir notikušas arī dīvainākas lietas.
Katrā ziņā MDP2P ir cieta viela rt temperatūrā, tās kušanas temperatūra ir 88C, vismaz pēc tā, ko esmu lasījis.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kur es to teicu? protams, nevar, tikai ketonu var izmantot reduktīvajā aminācijā
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
MDP2P ir šķidrs pat pēc glabāšanas saldētavā -20C temperatūrā aptuveni nedēļu.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Destilēju MDP2P vakuumā, viršanas temperatūra bija @190C pat ar vakuumu, bet rezultāts bija gaiši zaļš un pēc reducēšanas ar MeNH2 MeOH deva skaistu baltu MDMA kristālu (bioloģiski pārbaudīts).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bezmaksas ideja jums. Kolba ar trīs kakliņiem + termometrs + pilināmā piltuve + līkumainais / taisnais kondensators / alonžs / pieņemšanas kolba.
Kolbā sajauc 1 pret 1 pmk glicidātu un fosforskābi, kolbā karsē vai magnētisko maisītāju, vai flīžu un vārošu akmeni. Vāra stundu 100+ grādu temperatūrā, kontrolē, lai izdalītos gāze (līdzīgi kā vārot), pēc stundas sāk pievienot ūdeni pa pilieniem, saglabājot temperatūru virs 100 grādiem, tīrs ketons izplūdīs ar karstiem ūdens tvaikiem. Reakcijas beigas nosaka tad, kad gāzes pārstāj izdalīties un ūdens no ledusskapja ir caurspīdīgs (ne duļķains). Turklāt reakcijas laikā ketons nepārtraukti aizlido prom no reakcijas (ir mazāka iespēja, ka tas no ilgstošas karsēšanas karstā skābē saslims), otrs plus uzreiz tīrs ketons pie izejas.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Šī brīvā ideja ir paredzēta tikai Wax pmk vai darbojas pulverveida pmk?
Un tad man būtu jādestilē ketons?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nav svarīgi, vai tas ir glicidāts vai nātrija sāls, abos gadījumos notiek hidrolīze. Rokas nesniedzās pārbaudīt 3,4MD glicidātu, tam vajadzētu darboties līdzīgi kā BMK glicidātam.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Varbūt es jautāju nepareizi, es sapratu, ka šī metode darbojas tikai ar PMK Metilglicidate actually Banned.
Mūsu rīcībā esošais produkts ir PMK etilglicidāts.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Man nav etilglicidāta, bet rūpnīca apgalvo, ka hidrolīzes tehnoloģija ir līdzīga. Hidrolīze fosforskābē darbojas arī ar dietil(fenilacetil)malonātu.
Es neredzu nekādu problēmu, lai jūs izmēģinātu hidrolīzi fosforskābē ar nelielu vielas daudzumu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
lasīt par Dārzāna reakciju (Dārzāna kondensāciju)
 
Top