4-MMC - Kas šeit ir nepareizi.

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Hei, puiši, es vēlos pagatavot mefedronu, bet es to nesaprotu.

Es izšķīdu 100 g 2b4mp, šķiet, 300 ml DCM. Tad es pievienoju 150 mL metilamīna 3 posmos.
Produktus mazgāju ar ūdeni un atdalīju.
Produkts bija tumši oranžs.
Tad es sāku pievienot Aceton/HCl šķīdumu, līdz pH bija 5,5.
Bet tad... Mefedrons neizdalās. Kāpēc ne?

Pēdējo reizi es izmantoju kratīšanas un cepšanas metodi ar benzolu dcm vietā, un tas nostrādāja.
Bet šoreiz... ko es palaidu garām?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es neko nezinu. Šķiet, ka vajadzēja izmantot 200 ml ( vai g?) metilamīna, ja gramos, tad 232 ml. Tas būtu steiceometriskais daudzums. Es domāju, ka atkarībā no tā, cik daudz hcl jūs izmantojāt, daudz tā varētu būt izšķīdis šajā ūdenī.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Es atkal darīju viltus lietu.

Vienu reizi es izmantoju 500 ml DCM un atrisināju 100 g 2b4mp RBF. Pēc tam piedevu 200 mL metilamīna 40% laika gaitā RM un atstāju to reaģēt maisot 38 °C temperatūrā 2,5 stundas.
Pēc tam izskaloja ar dH2O un savāca organisko fāzi.
Tad es tai pievienoju 37 % HCl, izmantojot sterilizāciju, līdz pH = 5,5, un atkal nekas... Tikai tumši brūni oranžs šķīdums.

Otrais mēģinājums bija paralēls, es iepildīju 500 ml DCM pudelē un izšķīdināju 100 g 2b4mp.
Pēc tam devu 200 mL metilamīna pa 50 mL un kratīju 2,5 stundas.
Pēc tam izskaloja un tā tālāk, kā es to darīju iepriekš rakstītajā aprakstā. Un atkal nekas... Kāpēc?

Iepriekšējo reizi es darīju tieši to pašu, bet ar benzolu kā šķīdinātāju, un tas darbojās perfekti.
Kas šeit ir nepareizi?
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Sveiki,

Vai Jūs paturējāt prātā, ka, izmantojot DCM, organiskā fāze ar Jūsu produktu parasti ir apakšējais slānis un ūdens peld virsū?

Ja jūs to ievērojat, šeit tik un tā ir nopietnas problēmas.
Frite bija pareizajā virzienā, bet jūs izmantojāt pārāk daudz metilamīna.
Reakcijas stehiometriskā attiecība ir 1:1. 1 mols 2-brom-4'-metilpropiofenona reaģē ar 1 molu metilamīna, veidojot 1 molu 4-MMC brīvās bāzes. Jūsu izmantotie daudzumi atbilst 0,440 mola 2b4mp uz 1,931 mola metilamīna. Jūs izmantojāt aptuveni 4,4 reizes vairāk metilamīna, nekā faktiski bija nepieciešams.
Ar 100 g 2b4mp un stehiometrisko attiecību 1:1 ir vajadzīgi 38,12 ml metilamīna 40 % ūdenī.
Pārmērīga metilamīna daudzuma lietošana rada vairākas problēmas, ar kurām jums tagad varētu nākties saskarties:

1. Sintētisko blakusproduktu potenciāls
Palielinās nevēlamu blakusproduktu rašanās iespējamība. Piemaisījumiem var būt milzīga ietekme uz hidrohlorīda kristalizāciju.

2. Nernsta sadalījuma likuma neievērošana
Mazgāšana 1 reizi ar ūdeni nav pietiekama, tas jādara vismaz 3 reizes (ar svaigu ūdeni). Pretējā gadījumā jūs pārnesat daudz piemaisījumu uz brīvo bāzi. Ja kaut kas kristalizējas, tas pēc tam jānomazgā ar acetonu. Jo mazāk piemaisījumu bāzē, jo mazāk produkta zudumu acetona mazgāšanas dēļ.

Ja neesat nejauši izmetis produktu tualetē, jums tagad ir jātiek galā ar netīrumu sakopšanu.
Tas ir ne tikai kaitinoši, bet arī nevajadzīgs papildu darbs. Vai jums ir destilācijas aparāts, lai atbrīvotos no šķīdinātājiem??

Ar cieņu
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Jā, es saglabāju zaudētāju organisko fāzi.
Es neaprēķināju, cik daudz metilamīna man nepieciešams. Zinu, ka metilamīns tika pievienots pārpalikumā, un izmantoju to pašu attiecību, kas ir aprakstīta lielākajā daļā tēmas šeit.
Pēdējo reizi es izmantoju to pašu attiecību, un viss darbojās labi.
Un jā, es to mazgāju vairākas reizes ar ūdeni, nevis tikai vienu reizi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pirms dažiem mēnešiem kādā tēmā teicu, ka puisis izmantoja 8 x metilamīna steiciometrisko daudzumu, un viņš atbildēja, ka ir ievērojis instrukcijas, tāpēc es pārbaudīju sintēzi šajā vietnē, un tā ir taisnība, ka tajā ir prasīts izmantot vairākkārtēju x sabalansēto daudzumu. Pārbaudiet tos paši un pārliecinieties.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tātad šķiet, ka vienīgais, kas atliek, ir tas, ka reakcija nav sasniegusi vajadzīgo temperatūru, reakcija nav noritējusi pietiekami ilgi vai hcl ir nepietiekami/pārmērīgi protonizēts. Arī man šī sintēze nav izdevusies. Patiesībā divas reizes etilacetātā. Pēdējo reizi es ieguvu kristālus, kas izskatījās pareizi, tiem bija pareizā šķīdība vairākos šķīdinātājos, tie izkusa pareizajā temperatūrā un bija identiski manis gatavotajam produktam, izņemot to, ka tiem bija 0 potence. Es pats gatavoju metilamonija hlorīdu un attīstu to. Esmu bezspēcībā. CH³NH²HCl izskatās citādi nekā amonija hlorīds. Neitralizējot ar NaOH+ ūdeni, izdalās uzliesmojoša gāze.... Es to nesaprotu. 2-b-4-mp dedzina acis un degunu, vienlaikus smaržojot kā apelsīnu liķieris. Es arī esmu apmaldījies.
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Es arī vienreiz mēģināju etil acetātā, un produkts nebija spēcīgs. Es nezinu, bet varbūt etil acetāta reakcija nav labs ceļš?
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Brāliņ, es esmu šeit jauns, bet nekad neesmu dzirdējis šādas muļķības. Mefedrona ražošana ir kā saldējuma ražošana, vienkārša un patīkama. Tu vari izgatavot metilamīnu, bet ne mefedronu xD. Ph nav nekāda sakara, var būt ph 1 un tik un tā iegūt 4mmc. metilamīnam jābūt 20ml 200nl 2l atkarīgs no daudzuma 2b4m 10g 100g 1kg. Tas pats attiecas uz šķīdinātāju, jo vairāk tā ir, jo vairāk ir gala produkta. Ir tabula no Krievijas par to, cik ilgi jāvāra dcm un cik ilgi jāsakrata dmso. tas pats ar ūdens+soda attīrīšana dažas reizes ūdens un šķīdinātāja ekstrakcija acetons pat nav vajadzīgs tikai kristalizācijas procesā. Tāda ir 4mmc un 3mmc ražošanas filozofija.
 

Attachments

  • NB4PsIAQRi.jpeg
    NB4PsIAQRi.jpeg
    4.8 MB · Views: 176
  • zr9xI5Ogo1.jpeg
    zr9xI5Ogo1.jpeg
    5.1 MB · Views: 288
  • oxbnyTZj3s.jpg
    oxbnyTZj3s.jpg
    4.7 MB · Views: 105
  • KU0cMW4gNR.jpg
    KU0cMW4gNR.jpg
    4.1 MB · Views: 101
  • bhPKSYpnWV.jpg
    bhPKSYpnWV.jpg
    4.2 MB · Views: 154

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tādas muļķības kā, piemēram? Par Ph es runāju tāpēc, ka es sāku no metilamīna HCL ( metilamonija hlorīda) un deprotonēju to in-vitro ( nu, es mēģinu) metilamīns šeit nav pieejams, es gribētu, lai es varētu to vienkārši nopirkt. Lai kāds to atsūtītu pa pastu, ir tikpat viegli un bīstami, kā saņemt krekingu vai LSD pa pastu.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Šāda kaitinoša attieksme, neredzu jēgu ņirgāties par kādu, kurš meklē palīdzību. Ja vēlaties palīdzēt, vienkārši pastāstiet, kas varētu būt nepareizi, nevis stāstiet savas dzīvesstāstus, it kā kādam būtu vienalga.
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Brāli, es pats mācos no benzola video. Bet no tā, ko šeit uzrakstīju, kā redzams, tu to vari izdarīt perfekti. Es savā dzīvē esmu veicis jau 3 4mmc sintēzes. Nezinu, kā palīdzēt, ja viņš nav parādījis, kā notiek viņa sintēze, lai kāds varētu dot kādu padomu.
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Kad es izmetu visu skābi, es to saņemu, es lieta nav tik slikta O citas krāsas tikai balts piens
 

Attachments

  • 29RTMsPvqI.jpg
    29RTMsPvqI.jpg
    4.1 MB · Views: 107

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Šodien es mēģinu 2 reizes un iegūstu to pašu efektu.
U nepieciešams te kā ko u darīt, un varbūt kāds var jums palīdzēt bro.
 

Attachments

  • OkfG592cYn.jpg
    OkfG592cYn.jpg
    3.3 MB · Views: 92
  • e142pmyVR5.jpg
    e142pmyVR5.jpg
    2.7 MB · Views: 93

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Es esmu get ph 4.
Man vajag sausu šķidrumu, un rīt es pateikšu, cik gramu es saņemšu.
 

Attachments

  • PAb4rYHOsJ.jpg
    PAb4rYHOsJ.jpg
    4 MB · Views: 95

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
No 100g 2b4m, bet nepieciešams sausa tomorow sūtīt u sausu pulveri
 

Attachments

  • RHkoBh1ZGu.jpg
    RHkoBh1ZGu.jpg
    3.5 MB · Views: 147

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Manā pagrabā nav silts, un tas ilgi žūst. Tas joprojām ir slapjš
 

Attachments

  • xBn1Sq6jCE.jpg
    xBn1Sq6jCE.jpg
    3.7 MB · Views: 133

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Jūs apgalvojat, ka no BK4 iegūstat vairāk nekā 100% iznākumu, vai ne?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Kāpēc viņš to vienkārši nesasmalcina un neveido plānu slāni, lai šķīdinātājs ātrāk iztvaikotu?
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
bija 146g labi.
joprojām ir slapjš, bet tagad zaudējis 46g.
ja sausa var iegūt 75g do 60g sausa pulvera
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Kas ar jums notiek? Jūs sūtāt man savas bildes caur DM, tad atkal ievietojat visas bildes šeit... Un tagad? Es nesaprotu. Jautājums bija, vai kāds var man pateikt, kas šeit nogāja greizi, jo es darīju visu kā parasti, tikai benzolu aizvietoju ar DCM un dīvainā kārtā nekāds produkts neizgāja nogulsnēšanās. Procedūra ir tāda pati, kā aprakstīts gandrīz katrā otrajā tēmā šeit un arī tāda pati, kā jūs man aprakstījāt, izņemot šķīdinātāju.
Vai jums ir kaut kas noderīgs, vai arī jūs tikai mēģināt parādīt, ka jums nav nekādu problēmu? Mēs jau esam apsprieduši vienu un to pašu ar DM starpniecību, bet līdz šim jūs nevarējāt norādīt uz kļūdu manā pieejā... Tāpēc es gribētu zināt, ko jūs šeit mēģināt paziņot.

Tagad, atgriežoties pie tēmas... Es atkal padomāju un sapratu, ka mans šķīdinātājs un metilamīns abi bija ļoti auksti, nākuši tieši no ledusskapja, kad tos sajaucu kopā. Neesmu pārliecināts, vai tas varētu būt iemesls, jo visu to sildīju 2,5 stundas 38 °C temperatūrā, maisot, un pat kratīšanas un cepšanas mēģinājuma laikā reakcijā radās pietiekami daudz siltuma. Nākamajam mēģinājumam es pārliecināšos, ka mans 2b4m/DCM šķīdums un metilamīns pirms sajaukšanas ir vismaz istabas temperatūrā.
Pretējā gadījumā nākamreiz man nāksies mēģināt vēlreiz, izmantojot citu šķīdinātāju.
Vai vēl kādam ir kādas idejas? Es vienkārši nevaru to izdomāt... Izņemot benzola aizstāšanu ar DCM, es nedarīju neko citādāku nekā parasti un neko atšķirīgu no tā, kas aprakstīts daudzviet šajā forumā.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Daudzi cilvēki popularizē savas sintēzes metodes PD un piedāvā maksas pakalpojumus. Viņi nerada savus pavedienus, bet publicē citu cilvēku pavedienos.
Sarežģītās situācijās, kas saistītas ar sintēzēm, jūs varat sazināties ar foruma ekspertiem privātās ziņās bez maksas. Un mēs centīsimies palīdzēt.
Es jums nosūtīju ziņu.

Ir nepieciešams soli pa solim izprast jūsu rīcību un veikt korekcijas.
 
Top