4-MMC - Kas šeit ir nepareizi.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tātad šķiet, ka vienīgais, kas atliek, ir tas, ka reakcija nav sasniegusi vajadzīgo temperatūru, reakcija nav noritējusi pietiekami ilgi vai hcl ir nepietiekami/pārmērīgi protonizēts. Arī man šī sintēze nav izdevusies. Patiesībā divas reizes etilacetātā. Pēdējo reizi es ieguvu kristālus, kas izskatījās pareizi, tiem bija pareizā šķīdība vairākos šķīdinātājos, tie izkusa pareizajā temperatūrā un bija identiski manis gatavotajam produktam, izņemot to, ka tiem bija 0 potence. Es pats gatavoju metilamonija hlorīdu un attīstu to. Esmu bezspēcībā. CH³NH²HCl izskatās citādi nekā amonija hlorīds. Neitralizējot ar NaOH+ ūdeni, izdalās uzliesmojoša gāze.... Es to nesaprotu. 2-b-4-mp dedzina acis un degunu, vienlaikus smaržojot kā apelsīnu liķieris. Es arī esmu apmaldījies.
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Es arī vienreiz mēģināju etil acetātā, un produkts nebija spēcīgs. Es nezinu, bet varbūt etil acetāta reakcija nav labs ceļš?
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Manā pagrabā nav silts, un tas ilgi žūst. Tas joprojām ir slapjš
 

Attachments

  • xBn1Sq6jCE.jpg
    xBn1Sq6jCE.jpg
    3.7 MB · Views: 133

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Jūs apgalvojat, ka no BK4 iegūstat vairāk nekā 100% iznākumu, vai ne?
 
View previous replies…

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
bija 146g labi.
joprojām ir slapjš, bet tagad zaudējis 46g.
ja sausa var iegūt 75g do 60g sausa pulvera
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Kas ar jums notiek? Jūs sūtāt man savas bildes caur DM, tad atkal ievietojat visas bildes šeit... Un tagad? Es nesaprotu. Jautājums bija, vai kāds var man pateikt, kas šeit nogāja greizi, jo es darīju visu kā parasti, tikai benzolu aizvietoju ar DCM un dīvainā kārtā nekāds produkts neizgāja nogulsnēšanās. Procedūra ir tāda pati, kā aprakstīts gandrīz katrā otrajā tēmā šeit un arī tāda pati, kā jūs man aprakstījāt, izņemot šķīdinātāju.
Vai jums ir kaut kas noderīgs, vai arī jūs tikai mēģināt parādīt, ka jums nav nekādu problēmu? Mēs jau esam apsprieduši vienu un to pašu ar DM starpniecību, bet līdz šim jūs nevarējāt norādīt uz kļūdu manā pieejā... Tāpēc es gribētu zināt, ko jūs šeit mēģināt paziņot.

Tagad, atgriežoties pie tēmas... Es atkal padomāju un sapratu, ka mans šķīdinātājs un metilamīns abi bija ļoti auksti, nākuši tieši no ledusskapja, kad tos sajaucu kopā. Neesmu pārliecināts, vai tas varētu būt iemesls, jo visu to sildīju 2,5 stundas 38 °C temperatūrā, maisot, un pat kratīšanas un cepšanas mēģinājuma laikā reakcijā radās pietiekami daudz siltuma. Nākamajam mēģinājumam es pārliecināšos, ka mans 2b4m/DCM šķīdums un metilamīns pirms sajaukšanas ir vismaz istabas temperatūrā.
Pretējā gadījumā nākamreiz man nāksies mēģināt vēlreiz, izmantojot citu šķīdinātāju.
Vai vēl kādam ir kādas idejas? Es vienkārši nevaru to izdomāt... Izņemot benzola aizstāšanu ar DCM, es nedarīju neko citādāku nekā parasti un neko atšķirīgu no tā, kas aprakstīts daudzviet šajā forumā.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Daudzi cilvēki popularizē savas sintēzes metodes PD un piedāvā maksas pakalpojumus. Viņi nerada savus pavedienus, bet publicē citu cilvēku pavedienos.
Sarežģītās situācijās, kas saistītas ar sintēzēm, jūs varat sazināties ar foruma ekspertiem privātās ziņās bez maksas. Un mēs centīsimies palīdzēt.
Es jums nosūtīju ziņu.

Ir nepieciešams soli pa solim izprast jūsu rīcību un veikt korekcijas.
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
parādiet man un citiem cilvēkiem attēlu un sakiet, ko jūs darāt soli pa solim. bro, kā kāds var palīdzēt u, ja neredzat savu darbu ??
Jā, es parādīšu, vai ir iespējams iegūt tīru pulveri, es izmantoju tos pašus soļus, kā video ar benzēnu un nmp. Es neesmu izgatavojis dcm, bet es domāju, ka tas ir līdzīgs veids.
Es esmu izgatavojis 3 reizes tikai manā mūžā mmc. Es izmantoju 4-metilēnopropiofenonu un bromu, un es veicu visus soļus, kas parādīti videoklipā.
Jums ir arī video tikai ar etilacetātu un nmp.
 
Top