4mmc brūnie kristāli. Kā to novērst ?

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
kā arī, lūdzu, pastāstiet, ko tieši jūs darāt, lai to "izkristalizētu", es domāju, ka mēs varam uzlabot arī to.
 

Zabka

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Es pagatavoju ūdens/IPA šķīdumu (70/30), brīdinu to un pievienoju 4mmc pulveri proporcijā ( 1g 4mmc / 2,5ml ūdens/IPA ).
Pēc pilnīgas izšķīdināšanas es to pārleju traukā iztvaikošanai un novietoju tumšā vietā.
 
View previous replies…

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
@MMX šobrīd es esmu 60 g meph pulvera iztvaicēšanas procesā 30:70 ūdens: spirta šķīdumā, Ja es to uzsildīšu, vai tas kristalizēsies ātrāk? Cik lielu siltumu man vajadzētu izmantot? Un kā to sildīt? Piemēram, tiešā karstumā uz karstās plīts vai karstā ūdens vannā? Kāda ir atšķirība starp organisko iztvaicēšanu un karsēšanu?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Manuprāt, jūsu problēma slēpjas iepriekšējā solī (piemēram, nogulšņu filtrēšana. Tas var būt balts, bet arī nebalts bieži vien šķiet balts).
Kristalizācijai jūs varētu izmantot 2 vārglāzes. Vienā ielej ūdeni un uzvāra to. Otrajā pievienojiet sausu pulveri (un/vai) maisītāju. Pēc tam lēnām pārlejiet nedaudz ūdens no 1 uz 2 un arī 2 novietojiet uz sildītāja. Turpināt ielejot sīkus 1 gabaliņus 2, līdz 2 ir pilnībā izšķīdis. Rezultātā jums ir piesātināts šķīdums ar minimālu ūdens daudzumu (1 g uz 1 ml vidēji). Šādā veidā vieglāk pamanīt piemaisījumus.

Ielej traukā un atstāj uz pāris stundām.
 
  • Like
Reactions: $!$

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Vispirms to vajadzētu nomazgāt ar aukstu acetonu.
Pēc tam izšķīdiniet savu produktu karstā izopropī un ievietojiet to saldētavā (uz nakti), līdz tas pārkristalizējas, izsūciet izopropi zem vakuuma un vēlreiz izmazgājiet to ar aukstu acetonu.

tad sāciet veidot kristālus...
 
Top