4MMC brīvā bāze ar HCl/acetonu nereaģēja

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Un es nesaprotu, kāpēc man ir tik daudz 4MMC, lai gan es izmantoju tikai 20 g 2b4m https://ibb.co/Dbrvm0Z.
Varbūt tas ir tāpēc, ka es ļāvu brīvo bāzi pudelē, kamēr 5 stundas?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Kādu šķīdinātāju jūs izmantojāt?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Parasti skābes pievienošana tiek veikta ar ūdens slāni vairāku iemeslu dēļ.

Pirmais iemesls, lai nezaudētu produktu, tas viss nonāk ūdens slānī. acetons un skābe dod piemaisījumus, acetons diezgan labi šķīdina mefedronu, un vēl jo vairāk skābes ūdens klātbūtnē.

Otrais iemesls, ja tavs ph ir nokrities pat līdz 1, tad, iztvaikojot ūdenim, visa skābe aizlidos kopā ar ūdens tvaikiem.

Produkta krāsa, kā jūs atceraties, bieži vien ir saistīta ar 4-metilpropiofenona piejaukumu bk4 (2b4m). Tika novērots, ka, kad ph kļūst zemāks par 6, piemaisījumi sāk izkrist.

Un izmazgājiet šķīdinātāju no metilamīna kvalitatīvi, tad nebūs lieka svara un deguns degs.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ūdens slānis, jūs domājat virsējo slāni ar metilamīnu/ūdeni?

idk kāpēc, mans pH mainās no 6-7 uz 1-2 ar dažiem pilieniem.. Es nopirku pH mērītāju, tāpēc pārbaudīšu precīzi pH !

Es mazgāju ar acetonu, un mans pulveris ir šāds: https: //ibb.co/Yhk2LKT Jā, tas ir balts, bet es redzu dažus mazus zaļus reljefus.

Bet es domāju, ka pārkristalizēšu ar IPA.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Tātad man ir jāliek ūdens pirms vai pēc HCl, lai ekstrahētu iespējami vairāk 4MMC?

Nē, es droši vien nezinu labāk, bet man baltais piens bija labs rezultāts, ja man nepieciešams paskābināt ar ūdeni, es to darīšu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jums nepieciešams tikai ūdens pirms HCl, lai izšķīdinātu pulveri, tāpēc jūs uzņemsiet maksimumu (ja papildus izmazgāsiet dсm slāni ar nelielu porciju ūdens). Pēc tam ūdens rūpīgi jāiztvaicē (var, piemēram, vakuumā vai smilšu vannā, galvenais ir nepārkarsēt virs 110 grādiem). Parasti ūdens slāni mazgāju ar organisko šķīdinātāju tīrīšanai, pēc tam daļēji iztvaikoju ūdens slāni un nododu kristalizācijai (iepriekš ievietoju 20 mm diametra kristālu fotogrāfijas, tie ir izgatavoti, izmantojot līdzīgu tehnoloģiju).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Šeit ir fotoattēls https://ibb.co/ZWcfSyy
Šis pulveris ir iegūts no mātes šķidruma atkritumiem pēc vairākkārtējas kristalizācijas. nolēma neizmest atlikušo oranžo šķidrumu, attīrīja to un ieguva pulveri. Kreisajā fotoattēlā ir kristalizācijas sākums šķīdumā.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Tātad, ja es saprotu, pēc metilēšanas jums ir 2 slāņi, augšpusē ir metilamīns/ūdens, bet apakšā ir 4MMC brīvā bāze, jūs paskābināt pirms augšējā slāņa noņemšanas vai pēc? (atvainojiet, es esmu francūzis, nevis anglis, pat ar google translate man ir dažas grūtības saprast nozīmi..) Un pēc tam jūs mazgājat 4MMC frībāzi ar vakuuma vai smilšu vannas palīdzību. Man ir MgSO4, lai noņemtu visu ūdeni, bet es īsti nezinu, kā to izmantot, ievietot MgSO4 4MMC brīvajā bāzē, pievienot nelielu daudzumu ūdens, samaisīt un noņemt visu ūdeni?

Es esmu ļoti slikts, atvainojiet. :confused:
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Izšķīdināt (izmest) ūdens slāni ar metilamīnu
2. Rūpīgi noskalot dcm slāni ar ūdeni (es veicu vienādu tilpumu, t. i., ja mums ir 1 litrs dcm, es noskaloju 4-5 reizes ar vienu litru ūdens, kopā izskalojot 4-5 litrus ūdens).
3. Pievienoju ūdeni izmazgātajam dcm slānim (uz katru gramu oriģinālās bk4 ņemu 4 ml ūdens).
4. Lēnām pievienoju sālsskābi, starp skābes pievienošanas reizēm rūpīgi maisot pa porcijām, maisot vēl 3 līdz 5 minūtes. Es pievienoju skābi pie ph 6, pēdējās skābes porcijas ir daudz mazākas nekā pirmās porcijas.
5. Atdalu ūdens slāni (atstāju to), dcm slāni izskalo ar tīru ūdeni (pamatojoties uz 1 g bk4 sākotnējo 0,5 ml ūdens) un rūpīgi samaisa, var izskalot divas reizes.
6. Savienojam ūdens slāņus (ūdens no 3. līdz 5. solim) un iztvaicējam temperatūrā, kas nepārsniedz 110 grādus. Pēc iztvaicēšanas maisījums pats kristalizējas, atdziest un triturējas ar acetonu.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U met skābi HCl un vēlāk ūdeni 2 vai 3x un ūdeni u karsē un u iegūst mmc ūdens izkļūst pulveris u iegūst Vienkārši.
Bet lielā mērogā daudz darba
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Man nav smilšu vannas vai vakuuma :(((( man ir 13g 4MMC par 20g 2B4M, tātad 65% yielf, i level up ahah ! :))))))

Tātad jūs uzsildāt ūdeni un un jūs iegūstat 4MMC pulveri, un pēc tam? Un jūsu 4MMC eļļa? Ko jūs darīsiet?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Sveiki, brāli, vai jūs varētu man palīdzēt... Es gribēju kristalizēt šo frībāzi... pēc frībāzes paskābināšanas ar skābi... uzsildīt frībāzi līdz 110° un iemest to aukstā acetonā Un tā tālāk? vai pirms sildīšanas frībāze būtu jāsajauc ar kādu šķīdinātāju?
 

Attachments

  • vLUZ5sBX18.jpg
    vLUZ5sBX18.jpg
    391.6 KB · Views: 306

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Vai man sajaukt sakarsētu paskābinātu frībāzi ar acetonu vai arī man sakarsēt frībāzi un pēc tam iemest to acetonā?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
vai ir normāli, ka pēc auksta acetona ieliešanas brīvā bāzē lēni veidojas mdma kristāli?
 

Attachments

  • ip0vtVew1G.mp4
    4.3 MB · Views: 0

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Smilšu vanna ir metāla trauks ar smiltīm, sildītājs ir parasta elektriskā plīts.
Ūdeni, kurā atrodas mefedrons, iztvaicē ar skābi, iegūst pulveri, mazgā ar acetonu, līdz tas kļūst balts (acetona mazgāšanai ar laiku arī vajadzētu kļūt bezkrāsainai). Acetona mazgāšanas līdzekļi saldētavā, no tiem izkritīs daļa miltu (jā, tas ir netīrāks produkts).
Kristālus var iegūt no degvīna, tas ir vienkāršākais veids.
Ja brīvai bāzei pievieno skābi, brīvā bāze veido sāli (nav eļļas brīvas bāzes).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Iztvaicējiet ūdeni līdz 110 grādiem, atdzesējiet atlikumu un tikai pēc tam iepildiet acetonu, rūpīgi filtrējiet. Acetona skalošanu atkārtojiet, ja pulveris nav balts vai ja acetona skalošana ir stipri iekrāsojusies.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Alkohols stipri šķīdina mefedronu. piemērots tikai kristālu audzēšanai ar nosacījumu, ka no mātes šķīduma iegūstam atpakaļ pulvera atliekas.
Etilacetāts izskalo sliktos mefedrona piemaisījumus, turklāt tas ir ļoti ķīmiski aktīvs un parasti satur etiķskābi.
Tikai sausais acetons labi noņem piemaisījumus vai dihlormetānu/dihloretānu (pēc tiem vēl jāizskalo ar acetonu, hlororganisko indi).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Lai saņemtu atbildi, ir jāraksta, ko tieši esat darījis.
ps. tēma par mefedronu, nevis par 3,4-metilēndioksi metamfetamīnu
izveidot tēmas labāko variantu
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Made mmc nav nepieciešams laboratorijas aprīkojums, lai izgatavotu lielā mērogā arī, ja u ir Smart u dont need.
Par dcm ir pārāk daudz darba un nepieciešams tu daudz iekārtu.
 

Attachments

  • 9iNWBTZ5VR.jpg
    9iNWBTZ5VR.jpg
    4 MB · Views: 330
  • TrXk6Fd378.jpg
    TrXk6Fd378.jpg
    4.1 MB · Views: 308
  • NGnAy3JOPQ.jpg
    NGnAy3JOPQ.jpg
    4.7 MB · Views: 318

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Filtrēšanai nepieciešama tikai apakšveļa. pīšļu pārslēdzējs un lepojies ar to))))
bet nopietni, laboratorijas standartus izgudroja idioti, ja klausās jūs. EtOAc lol
Etilacetāts ir pakļauts hidrolīzei uz spirtu un skābi, un tu tam vēl dod sārmu))))
 
Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ja mmc ir legāla u var spēlēties ar laboratorijas aprīkojumu.
Bet, ja u vēlas izgatavot 500 kg dienā, u ir reaktora stikls 1000 l.
Tikai 100l un ir dārgs.in Polijā izmanto plastmasas reaktors 1000l un sajauc mest acetona skābi un pabeigt illigal laboratorija dont spēlēt ar jauku laboratorijas izgatavoti ātri pārdot ātri un nopirkt.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
500 kg tās reaktors 8000 l nepieciešams, ja uz vienu darbu līdz.
Kas izmanto 1000l stikla)))) Tikai ar tērauda vai PTFE pārklājumu. Daži cilvēki izmanto polietilēnu, bet plastifikatori nonāks pulverī.
Labs aprīkojums un pareizs ražošanas cikls paātrina procesu un uzlabo kvalitāti.
Tev nav mani mācīt, tava skala ir tālu no 500 kg vienlaicīgi vai dienā, tu pagatavo pāris kg un mēģini attaisnot savu sūda gatavošanu, daudz vieglāk ir nemēģināt lepoties ar sūdiem un vēl jo vairāk tos nepublicēt. Tagad tu kaut kādu iemeslu dēļ mēģini sevi noslēpt, tas ir smieklīgi))))
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8

Vai brīvā bāze bija atkārtoti jāuzkarsē, vai arī jūs vienkārši iebērāt aukstā acetonā? Vai arī auksto acetonu vienkārši sajaukt ar brīvo bāzi istabas temperatūrā?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
:D:D:unsure::unsure::unsure: Slikti angļu valodas šāvieni! Uzņemiet segumu uz augšu, lai jūs varētu to izdarīt!
 
Top