4mmc sintēze

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Mums ir nepieciešams:
-1 kg 2bromo 4 metilopropiofenona
- 4 l toulena
- 3,5 l metilolamīna
- acetons


1.Pievieno reaktorā 2B4M.Tālāk pievieno ielej tūlenu un pagaida, līdz izšķīst.

2.Lēnām pievieno metilamīnu un maisot karsē 90 minūtes 40° temperatūrā, pēc tam pārtrauc karsēšanu un vēl 30 minūtes maisa.

3. Pārtrauc maisīšanu, gaidot, kad maisījums sadalīsies divos slāņos.paliek augšējais slānis. Noskalot ar ūdeni 1-2 reizes.

4. Pievieno maisījuma ūdeni 2 l un sālsskābi 750 ml un pievieno maisījumam.

Tagad tika pārbaudītas dažādas metodes:
Metode: 1. metode. Ielej maisījumu plāksnēs un izžāvē ar gaisu. Kad tas ir sauss, notīra ar acetonu un iegūst pulveri. Izmantojot šo metodi, nelielā daudzumā tika iegūts 74 % pulvera.

2. Metode
Pievienojam maisījumam kaustisko sodu 340 g ar 800 ml auksta ūdens. Un, atdalot
Tagad tīrs mefedrons atdalīsies no ūdens. Mefedrons palielinās. Atdalām mefedronu un pievienojam tam 2 l metanola + 400 ml sālsskābes. šķīdumā jābūt apmēram 750 ml tīra mefedrona. Uzlejam to uz plāksnēm un gaidām, līdz tas nožūst. Tad izspiežam ar acetonu, un mums ir pulveris.

3. Metode.

Trešā metode ir ar aukstu acetonu un sālsskābi, bet es nemēģināju un nezinu proporcijas.
:)
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Bet, ja lietošana 40° viss iet labi. Vai 60° ir labāk?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Kā šķīdinātāju reakcijai labāk izmantojiet DCM, ja reakcijai izmantosiet benzolu un reakcijas temperatūra būs augsta vai reakcijas laiks pārāk ilgs, radīsies kaitīgi piemaisījumi, piemēram, pirazīns.
 

CristalKing

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 9, 2022
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
yeld 74% bija labs, bet galaproduktā ir daudz metilamīna HCL. Galaproduktu ar lielu metilamīna HCl daudzumu ir grūti pārkristalizēt un iegūt jaukas lielas adatas, tikai mazu kristālisku pulveri. Reakcijā jūs izmantojat pārāk daudz metilamīna, maksimāli 2 x2 uz 2Br4, tātad 2 l, un pārāk daudz HCL, maksimāli 415 ml uz 1 kg 2br4, optimālais daudzums ir 0,38 ml HCl 37 %. Ja dosiet vairāk skābes, galaprodukts būs baltāks, bet ph būs zemāks 1-2.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Man ir tikai dcm muca. Es nezinu, kā to izdarīt. Kādā laikā, kādā temperatūrā? Vai jūs varat man palīdzēt? Tagad es mēģinu pagatavot 2b3hloršķidrumu. Ar cieņu
 

CristalKing

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 9, 2022
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
DCM arī ir labs, bet atcerieties, ka organiskais slānis būs apakšā, bet ūdens slānis būs augšā:

1) Izšķīdiniet 1 kg vai 2-Br-3-hlorpropiofenona vai 4 l DCM.
2) Pievieno tam 2 l metilamīna 40 % un maisīt 4 h. Ja strādā ar lielākiem daudzumiem, piemēram, 50 kg 2br3, metilamīns jāievada ļoti lēni 1-1,5 h, lai uzturētu temperatūru ne augstāku par 39 grādiem, pēc visa metilamīna pievienošanas maisīt 3 h...
3) atdaliet organisko apakšējo slāni un 2 reizes mazgājiet to ar ūdeni.
4) 0,390 ml HCl 37 % sajauc ar 300 ml ūdens.
5) pievienojiet skābes šķīdumu organiskajam slānim un turiet maksimāli 20 grādu temperatūrā. Sajauc 15 min. lielā daudzumā ilgāk ... (var parādīties galaprodukta nogulsnes).
6) pēc 15 min visu uzkarsē līdz 39 grādiem, līdz visas nogulsnes izšķīst ūdens slānī. Pārtrauciet maisīšanu un uzturiet 39 grādu temperatūru, līdz slāņi atdalās.
7) Ūdens slāni dekantē un pievieno tam 1200 ml acetona. Visu viegli uzvāra un tad pārlej kristalizācijas kivetē. Ja istabas temperatūrā nekas neparādās, ievietojiet kiveti ledusskapī 5 grādu temperatūrā uz 2 dienām.
Gaidām galaprodukta fotogrāfijas... ;)
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Kāpēc pēc ievietošanas iekšā ir jāgatavo bez šī Jūs neredzat divus slāņus?
 

CristalKing

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 9, 2022
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Atvainojiet, es pieļāvu nelielu kļūdu. Lūdzu, pievienojiet 400-415 g 37% HCL skābes 1 kg Br, nevis 390 ml, jo tas ir nedaudz par daudz. ( g nevis ml )! Ja veicat nelielu daudzumu, varat dot 400 g, ja daudzums ir lielāks, izmantojiet labāk 410-415 g HCL uz 1 kg Br, jo reakcija ir nedaudz eksotermiska un nedaudz hcl gāzes var izplūst gaisā .......
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Cik ml ir 400 g sālsskābes?
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Vai metilamīna šķīdums var būt 30 %? Es varu piekļūt tikai tam.
 

johnny.b

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Vai labāk ir sajaukt HCl ar ūdeni un atdalīt slāņus vai HCl 33-35% bez ūdens un bez sajaukšanas ar acetonu būs darbs līdz?
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Lietojiet acetonu un hcl ir labāk kā jūs lietojat ūdeni
 

johnny.b

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Vai Jūs varat man pateikt, kādas proporcijas būs labas, lai sajauktu HCL un acetonu.
Es redzu, ka cilvēki izmanto 1:8 gadījumā 1 :10 mazāk nedarbosies?
 

johnny.b

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Šis lejupvērstais slānis noteikti Jūs varat izmest tur nav nekas labs personāls?
 

johnny.b

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Es daru visu kā Jūsu receptē, un tas joprojām ir šķidrs, lai ideja?
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
2 reizes mazgāšanas ūdens vien nepietiek skalošanai jābūt no 3 līdz 5 ūdens nedrīkst būt tukšs beigās un kāpēc ūdens un sālsskābe tad vajag daudz smērēšanas pārāk daudz darba un smakas.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Es pievienoju 300 ml Hcl 300 ml brīvā ūdens, kas ātri sabiezē, maisot un lēni pievienojot.
 

Attachments

  • rDH30nGbOg.jpg
    rDH30nGbOg.jpg
    157.6 KB · Views: 181

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Ko var darīt tagad, kā to labot?
 

Didi

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2022
Messages
31
Reaction score
18
Points
8
Ar Aceton mazgāšanas vienkāršu
 
Top