4mmc sintēze

CristalKing

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 9, 2022
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
DCM arī ir labs, bet atcerieties, ka organiskais slānis būs apakšā, bet ūdens slānis būs augšā:

1) Izšķīdiniet 1 kg vai 2-Br-3-hlorpropiofenona vai 4 l DCM.
2) Pievieno tam 2 l metilamīna 40 % un maisīt 4 h. Ja strādā ar lielākiem daudzumiem, piemēram, 50 kg 2br3, metilamīns jāievada ļoti lēni 1-1,5 h, lai uzturētu temperatūru ne augstāku par 39 grādiem, pēc visa metilamīna pievienošanas maisīt 3 h...
3) atdaliet organisko apakšējo slāni un 2 reizes mazgājiet to ar ūdeni.
4) 0,390 ml HCl 37 % sajauc ar 300 ml ūdens.
5) pievienojiet skābes šķīdumu organiskajam slānim un turiet maksimāli 20 grādu temperatūrā. Sajauc 15 min. lielā daudzumā ilgāk ... (var parādīties galaprodukta nogulsnes).
6) pēc 15 min visu uzkarsē līdz 39 grādiem, līdz visas nogulsnes izšķīst ūdens slānī. Pārtrauciet maisīšanu un uzturiet 39 grādu temperatūru, līdz slāņi atdalās.
7) Ūdens slāni dekantē un pievieno tam 1200 ml acetona. Visu viegli uzvāra un tad pārlej kristalizācijas kivetē. Ja istabas temperatūrā nekas neparādās, ievietojiet kiveti ledusskapī 5 grādu temperatūrā uz 2 dienām.
Gaidām galaprodukta fotogrāfijas... ;)
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Kāpēc pēc ievietošanas iekšā ir jāgatavo bez šī Jūs neredzat divus slāņus?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Es pievienoju 300 ml Hcl 300 ml brīvā ūdens, kas ātri sabiezē, maisot un lēni pievienojot.
 

Attachments

  • rDH30nGbOg.jpg
    rDH30nGbOg.jpg
    157.6 KB · Views: 181

little-flower

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi"", Esmu pārbaudījis reakciju ar toluēnu, bet kolbā tā ir balta, kā piens, kad es ielieku 2B4M toluēnā,,,,
vai tas ir labi? vai tā ir normāla krāsa?
 
Top