5-Meo-Mipt no 5-Meo triptamīna , vai tas darbosies ?

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Thikal ir dažas sarežģītas metodes es esmu jautājums, vai ir cits veids ,

parasti kaut kas līdzīgs.

10 g 5-MeO-tripamīna izšķīdina metanolā un 24 stundas maisa 5 g acetona. Pēc tam reakcijas trauku atstāj atdzist saldētavā un pārnes uz ledus vannu/sausā ledus vannu. Uzreiz pievieno 70 ml metanolā izšķīdināta 37 % formaldehīda, un reakcijas maisījumu maisa 30 minūtes maisa, pirms ļoti lēni pievieno 10 g NaBH4 pulvera, lai reakcijas temperatūra nepārsniegtu 0C.

Pēc tam, kad ir pievienots viss NaBH4, maisījumu atstāj maisīt vienu stundu istabas temperatūrā, filtrē, ja veidojas cietvielas, pievieno HCl, līdz maisījuma pH ir aptuveni 3, un metanolu iztvaicē (vēlams vakuumā). Pēc tam atlikušo maisījumu izskalo ar 3x 25 ml DCM, ko izmet/reciklē. Pēc tam ūdens šķīdumam pievieno NaOH, līdz pH ir aptuveni 10, un šķīdumu atkal izskalo ar 3x 25 ml DCM, ko savāc un saglabā.

Tagad 5-MeO-MiPT brīvā bāze tiek izšķīdināta DCM. Turpiniet ar to darīt, ko vēlaties.

Kā tas izklausās? , būtībā vispirms veic imīnu ar acetonu, pēc tam metilēšanu ar formalīnu kā dmt , pat ja iznākums būs neliels, pietiek ar dažiem gramiem, jo tas ir ļoti spēcīgs.

kādi ieteikumi vai uzlabojumi ? mēģiniet pēc mēneša, vai jūs darītu kaut ko savādāk ?
 

Attachments

  • IsE7nTKRi6.jpg
    IsE7nTKRi6.jpg
    166.4 KB · Views: 488

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Izklausās labi, bet, ja jums nav DCM, varat aizstāt ar etilspirtu.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
NaBH4 lietošana var būt bīstama, aizstājot Na2CO3
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jūs iesakāt nav vienādas vielas. Na2CO3 nevar aizstāt NaBH4. Arī DCM ir nepolārs šķīdinātājs, savukārt EtOH ir polārs.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
No kurienes jūs ņēmāt šo rokasgrāmatu?
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

tikai draugs to izdomāja , es domāju, ka es aizmirsu , pēc maisīšanas ar acetonu , reducēt ar nabh4 , un metilēt ar formalīnu un nabh4 , kā tas izklausās.
Es sastapos ar MIPT sintēzi no triptamīna , domāju, ka tas būtu tas pats, tikai izmanto 5meo-t.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Es to rakstīju savā piezīmju grāmatiņā, jo man ienāca prātā, ka acetona imīns pirms metilēšanas vispirms jāreducē līdz T-HN-iPr br...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Izklausās interesanti, pamēģiniet un dalieties ar mums savos rezultātos, lūdzu =)
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

labprāt id vēlētos dot savu ieguldījumu forumā , šeit ir Mipt sintēze no triptamīna no reddit , tātad teorētiski tikai darot to ar 5meo-t , vajadzētu iegūt 5meo-mipt pareizi ? , tikai ieteikums , kas būtu labāks pirmais solis 5 meo - izopropila veidošanai ? , maisīt 24 stundas pie RT , lai iegūtu imīnu , vai darīt to kā reakcijā zemāk ? jo šajā rakstā šķiet, ka 15m pie 0C ir pietiekami un pēc tam samazināt to.

Triptamīna 4 gramus (25 mmol) izšķīdināja 100 ml metanola, to atdzesēja līdz 0c ledus sāls vannā. Maisot metanolu, tika pievienoti 3,70 ml (50 mmol) acetona, pēc 15 minūtēm tika pievienoti 1,45 g NaBH4 (37,5 mmol) pietiekami lēni, lai šķīdums būtu zem 5c. To 60 minūtes maisīja ledus vannā. Pēc 60 minūtēm to maisīja 35 °C ūdens vannā, lai dzēstu NaBH4, metanolu atdzesēja līdz 0 °C un pievienoja 2,20 ml (25 mmol) 37 % formaldehīda šķīduma. To maisīja 60 minūtes, pēc tam lēnām pievienoja 0,65 g NaBH4 (17,5 mmol), to dzesēja un formaldehīda pievienošanu atkārtoja. Pēc pievienošanas 48 stundas maisīja RT temperatūrā. Pēc tam reakcijas maisījumu pārlēja 100 ml 5% etiķskābes, metanolu destilēja un skābo fāzi mazgāja ar 2x30 ml ksilola. Skābes fāze no dzintara krāsas kļuva ļoti gaiši dzeltena. Ūdens fāzi bazificēja un ekstrahēja 3x25ml acetona, acetonu žāvēja virs MgSO4 un nogulsnēja kā fumerāta sāli. Atgūti 2,38 g MiPT fumerāta.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
šis ir daudz jēgpilnāks
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, jā
Kāpēc, jūsuprāt, IPA ir labāks par MeOH (kas parādīts abās metodēs)?
Jūs varat izmantot TLC, lai pārbaudītu reakcijas pabeigtību
 

Opal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es nesaprotu reakciju secību, kāpēc jūs pievienojat formaldehīdu pirms NaBH4, vai jūs vispirms negribētu reducēt izopropil-imīnu līdz izopropil-amīnam, tad pievienot formaldehīdu un tad atkal reducēt, iegūstot MiPT?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Es domāju, ka jūs nepareizi sapratāt. Ir pareiza secība: formaldehīds un nevis NaBH4.
 

Opal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Bet vai vispirms nav nepieciešams reducēt imīnu, kas veidojas triptamīna reakcijā ar acetonu? Tas ir
Bāzes triptamīns + acetons -> imīns
imīns + nabh4 -> izopropiltriptamīns
izopropiltriptamīns + formaldehīds -> cits imīns
šis cits imīns + nabh4 -> MiPT

Es nezināju, ka nereducētais imīns var reaģēt ar formaldehīdu. Vai tas tā ir?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Es lūdzu viņu dalīties ar šīs sintēzes rezultātu. Jūsu shēmai ir lielāka jēga. Autors, iespējams, ieguva nelielu iznākumu tāpēc, ka viss reaģē vienā katlā.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
@Bennychairman @Opal Autors raksta par 2,38 g no 4 gramiem triptamīna. 44% iznākums. Nav tik slikti, ņemot vērā šīs sintēzes zemo sarežģītību.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
ko par iegūt to no izopropiltiptamīna ar tiešo metilētu ar Me2SO4 bet es ont zinu, vai 1H ir nosliece uz metilēšanu tāpēc visvairāk convinient aizsardzība uz nr. ! ar labu reģenerāciju wrhyng kadt bija assas8
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Lūdzu, atvainojiet manu valodiņu, jo biju nomākts un mēģināju rakstīt steigā, man bija domāts, vai nejauši dimetilsulfātu varētu izmantot monoizopropiltripptamīna metilēšanai, nemetinot heterocikliskā indola slāpekli (N1), un kāda varētu būt ērtākā aizsardzības/deprotekcijas metode? paldies! Un atvainojos gan par savu "franču valodu", gan veselā saprāta trūkumu, apsolu, ka esmu labāks, kad neesmu nomierināts.

P.S. administrācijai vajadzētu atteikt man publicēt nesakarīgu ķīmiju.
 
Top