5-Meo-Mipt no 5-Meo triptamīna , vai tas darbosies ?

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Vai ir kādas citas iespējas, izņemot formaldehīdu?
 

andrewbarron1988

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Drošs
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Es dzīvoju apgabalā, kur ir diezgan grūti iegūt šādus produktus,
tāpēc es būtu pateicīgs, ja jūs varētu man darīt zināmas kādas alternatīvas.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
dimetilsulfāts; trimetilfosfāts vai dimetilkarbonāts un bāze... dimetilsulfāts ir nāvīgi bīstams
 

Emelia

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jūsu aprakstītajā procedūrā ir izklāstīts sintēzes ceļš, kā, izmantojot virkni ķīmisku reakciju, 5-MeO-tripamīnu pārveidot par 5-MeO-MiPT brīvbāzi. Šeit ir sniegta īsa procesa analīze:

  1. Izšķīdināšana metanolā un acetonā: 5-MeO-tripamīna šķīdināšana metanolā un acetonā kalpo kā šķīdinātāju sistēma, kas atvieglo turpmākās reakcijas.
  2. Reakcija ar formaldehīdu un NaBH4: pievienojot formaldehīdu (kā formalīnu) un nātrija bohidrīdu (NaBH4), iespējams, reduktīvās aminācijas reakcijas rezultātā veidojas imīna starpprodukts. Tā ir izplatīta metode alkilgrupu ievadīšanai amīnu savienojumos.
  3. pH pielāgošana un šķīdinātāja ekstrakcija: pH pielāgošana ar sālsskābi (HCl) un sekojoša mazgāšana ar dihlormetānu (DCM), lai atdalītu piemaisījumus un atdalītu vēlamo produktu no reakcijas maisījuma. DCM parasti izmanto kā organisko šķīdinātāju ekstrakcijai.
  4. Basifikācija un papildu šķīdinātāja ekstrakcija: Pievienojot nātrija hidroksīdu (NaOH), lai bāzizētu ūdens šķīdumu, un pēc tam ekstrahējot ar DCM, tiek vēl vairāk attīrīts produkts un atdalīti visi atlikušie piemaisījumi.
  5. 5-MeO-MiPT brīvās bāzes šķīdināšana: Pēdējā posmā vajadzīgais produkts, 5-MeO-MiPT brīvā bāze, tiek izšķīdināts DCM turpmākai apstrādei vai attīrīšanai.
Lai gan aprakstītais sintēzes ceļš ieskicē ticamu metodi 5-MeO-tripamīna pārvēršanai 5-MeO-MiPT frībāzē, ir svarīgi ņemt vērā šādus apsvērumus:

  • Drošības piesardzības pasākumi: Daudzas sintēzes procesā iesaistītās ķīmiskās vielas, tostarp formaldehīds un nātrija bordohidrīds, var būt bīstamas, un ar tām ir jārīkojas uzmanīgi labi aprīkotā laboratorijā, kurā ir ieviesti atbilstoši drošības pasākumi.
  • Ieguve un tīrība: Aprakstītais sintēzes process var dot dažādus rezultātus attiecībā uz produktu iznākumu un tīrību. Lai iegūtu vēlamo produktu ar augstu iznākumu un tīrību, var būt nepieciešama reakcijas apstākļu un attīrīšanas posmu optimizācija.
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Kā saka Opal, manuprāt, reakcijas norise ir šāda.

1 Bāze triptamīns + acetons -> imīns
2 imīns + nabh4 -> izopropiltriptamīns

Man ir reakcijas #1-#2 attēls, bet šajā reakcijā rodas H20, vai ne?

3 izopropiltriptamīns + formaldehīds -> cits imīns
4 šis cits imīns + nabh4 -> MiPT

Es šo reakciju it kā saprotu, bet tajā pašā laikā jūtu, ka kaut kas nav saprotams.
Ja jūs neiebilstat, vai jūs varētu man pastāstīt mazliet sīkāk par #3-#4 reakciju?
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Es īsti nesaprotu Bennihairman ierosinātā otrā sintētiskā ceļa nozīmi.

"To 60 minūtes maisīja ledus vannā. Pēc 60 minūtēm to maisīja 35c ūdens vannā, lai atdzēstu NaBH4, metanolu atdzesēja līdz 0c un pievienoja 2,20 ml (25 mmol) 37% formaldehīda šķīduma. To maisīja 60 minūtes, pēc tam lēnām pievienoja 0,65 g NaBH4 (17,5 mmol), to dzesēja un formaldehīda pievienošanu atkārtoja.".

Es nesaprotu, kāpēc formaldehīds pēc dzēšanas būtu jāpievieno atkārtoti.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Gaidām jūsu eksperimentu rezultātus
 
Top