SCAM Ārvalstu tirgus Paziņojums

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
mans spēcīgs pētnieks svešzemju tirgus ir tīrs un reāls, tie ir teicis scam viņi ir scammers
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Katrā tirgū ir viltus pārdevējs, bet es labi zinu, ka svešzemju tirgus ir īsts, jo man ir depozīts un jau izņemts darīts.
 

HOGAMERADIMO

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
paldies jaunais tirgus svešzemnieks mans pasūtījums veiksmīgi to saņēma
 

HOGAMERADIMO

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jūs esat liels scammers (millionmind22 ) man ir vairāki pasūtījuma veidlapu svešzemju tirgū tas strādā perfekti
 

komadfer

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
i love alien market šī tirgus sistēma katram fiziskam produktam visvairāk nepieciešams rakstīt tirgus nosaukumu, lai tas varētu drošībai, ka cilvēki zina, ka pārdevējs ir īsts
 

dhrag4536

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
admin ir godīgi viņi reaģē ātrāk un ļoti izpalīdzīgi
 

6584jgh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jums ir taisnība, ka tie tiek atskaņoti ātrāk
 

6584jgh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es pasūtīju kokaīnu pirms 14 dienām šodien es saņēmu savu piegādi rokās +++++ atsauksmes
 

ma4785aaad

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
mana ideja ir svešzemju tirgus ir ļoti labs escrow plus viņi nekad nav pabeidzis fondu, kamēr jūs saņēmāt pasūtījumu.
 

slamankhan45

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Top un labākais tumšā interneta ārzemju tirgus pēc manas domas , jo viņiem ir ļoti spēcīga PGP atslēga ziņu pārdevēja pircēja konversijai, jūsu ziņa pēc atkārtošanas tiks automātiski izdzēsta.
 

lol23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
lai dzīvo svešzemju tirgus es saņēmu savu pasūtījumu šodien paldies
 

lol23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Veiksmi, puisis
 

gutuimkj

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
top dark net tirgus ar augstāku drošības ziņa tiks dzēsta pēc replay tas ir labi man ļoti patīk svešzemju tirgus.
 

gutuimkj

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
es zinu, jo pēc atkārtojuma es meklēju savu ziņu hahahahahaha
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tas ir krāpniecisks
visas šīs "svešzemju tirgus" piezīmes, ko jūs liekat blakus, piemēram, "saviem" medikamentiem.

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/r5y1g6sY6wwQP93WCtaVn8xhIF0BRbs8mL4U7AOjpTAzffMPHqmr4HTXSpEDZ0BJuuJ1ZGoN2jclOGSWyvtdoLUa5EqieMxdI2kY.jpeg
Uz šī attēla ir acīmredzami ar fotošopu apstrādāta piebilde.

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/LOTUMDmR4a0kzp8qss7uKz26UP7LQReY0X6CgwtBhycXHBCO2QjaNjqE5GIwgVxln9fNrxe3AZYIhoiAP4vuGHlyWp8SKfikr3V9.jpeg
īsta pase, ar fotošopu apstrādāta ārvalstnieku tirgus piezīme

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/th07i8bdYhjz2MSLcFsr4bHdRTFTAV3P4atRKGiGwmUNJvOe09uYzNcCEyWKuqoWUmX6LxH8eXrfvq1C5nZP9sgp6DQZOnIEAgy2.jpeg
akciju foto

un visi jūsu apbrīnojamie recenzenti ir jauni biedri? kuri ir tikai rakstījuši, lai runātu par to, cik labs ir jūsu veikals? un viņi visi runā to pašu, ko jūs savā reklāmas ziņojumā? YO MR WHITE DELETE THIS SCAM!!! un visi jūsu fucking recenzenti pievienojās dažas minūtes pēc tam, kad jūs ievietojāt šo reklāmu par savu sūro tirgu.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Es nekad neesmu redzējis tik klaji viltotus apstiprinājumus. Tiešām, ir mazliet radošuma. Tas ir vairāk nekā stulbi.
Un vēl... ja jūs tam noticat, jūs esat pelnījuši tikt apkrāpti. Es domāju, ka tas ir kaut kas darvinisks.
 
Top