Alfa-PVP sintēze (1-10 kg mērogā). Pilnīga video pamācība.

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
tam bija jāstrādā
kāds ir rezultāts?
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
18
Points
3
Atvainojiet par novēloto atbildi. Dzīve stājās ceļā kopā ar dažiem eksperimentiem, kas aizņēma manu laiku.


Man ir bijuši daži daži veiksmīgi sintēzes mēģinājumi, kuros bija zems iznākums, un man ir daži sintēzes mēģinājumi, kuros nebija nekādu iznākumu. Esmu saglabājis visu "mātes liķieri" gan no veiksmīgiem, gan neveiksmīgiem mēģinājumiem.

Tagad man ir apmēram 2 galoni šī "mother liquor", lielākā daļa no tā, iespējams, ir ūdens un nātrija sāls un karbonāta piesārņojums.

Vai ir kādi padomi, kā samazināt un/vai ekstrahēt paredzēto produktu?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Cik daudz metilamīna varētu izmantot 1 kg bk ??
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
262 g ir absolūtais minimums, reāli 280 g - 300 g.
Tas ir 700 g - 750 g 40 % MeNH2 šķīduma ūdenī, apskatiet 4-MMC sintēzi, kurā sagatavošanai/kristalizācijai izmanto EtOAc, jo tas nedarbosies tā, kā šeit aprakstīts attiecībā uz ūdeni.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Protams. Es gāju pēc pirmā ieraksta šajā tēmā, kurā nav minēts sārms. Labākais sārms būtu cēzija karbonāts, bet zināms, ka darbojas arī kālija karbonāts, personīgi es tik un tā neizmantotu MeNH2 ūdenī, lai gan zināms daudzums ūdens nekaitē, tas kļūst tiešām daudz. Es izmantotu 1,2 equv. MeNH2.HCl un trietilamīnu, lai atbrīvotu metilamīnu no sāls un atdalītu radušos HBr.

Es arī neesmu pārliecināts, cik aktīvs ir iegūtais savienojums, man ir sajūta, ka pirovalerons varētu būt labāks. Būšu pateicīgs par jebkurām patiesām zināšanām par šo jautājumu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kāpēc jums ir nepieciešams cēzija karbonāts? )))))))))
viss, kas jums jādara, ir jāsavieno bromskābe, lai tā nereaģētu ar metilamīnu...
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Cēsu valoda nav obligāta, bet vēlama, skatīt pievienoto rakstu.
 

Attachments

  • DMBJKRIZ3t.pdf
    131.6 KB · Views: 774

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
mēs runājam par aminoketonu, patentā tikai par amīnu. Jūtat atšķirību?
reakcija tik un tā norit labi, lai glābtu primāro amīnu, var pievienot tikai sārmu. sārms tikai atbrīvos primāro amīnu no pārējās skābes.
jā, jūs aizmirsāt, ka aminoketoni spēcīgi sārmainā vidē ir pakļauti piperazīnu veidošanai, pēc analoģijas ar mefedronu.
 
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Sn2 aizvietošana bromketonā, pārliecinieties. Par kādu patentu jūs runājat? Es neminēju nevienu patentu.
Visa zupa jebkurā gadījumā ir stipri sārmaina, aizvietošana nedarbotos ar amīna sāli. Veidojošā HBr attīrīšanai var izmantot trietilamīnu, arī MeNH2.HCl pārvēršanai bāzē, neradot ūdeni.

Es nezinu par piperazīna veidošanos, vai jūs varētu man norādīt, kur tas ir minēts, dažas atsauces būtu lieliski noderīgas.

Varētu apsvērt iespēju pievienot nelielu daudzumu NaI, lai katalizētu Sn2, ja tas notiek protiskajos šķīdinātājos vai ūdens klātbūtnē.

Interesants jautājums, protams, ir, vai un ja jā, tad kādā daudzumā veidojas hidroksijamīns, un, ja nē, tad vienkārša organisko produktu sildīšana piemērotā šķīdinātājā pārkārtotu šo imīnu par vēlamo aminoketonu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
pēc analoģijas ar reakciju ar mefedronu sārms katalizē piperazīnu veidošanos. nav laika meklēt, pavirša meklēšana parāda alfa-aminoketona kondensācijas reakciju uz piperazīnu stipri sārmainā reakcijā (jā, ne gluži tā, kā jums vajag, bet plus mīnus ir līdzīgi).
Jā, tas ir pareizi, nav patents, es nepamanīju. Jebkurā gadījumā, ja jūs instalējat sintēzi, dodiet man zināt par rezultātiem.
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Paldies visiem gonna mēģināt sintezēt pirolidīns tieši no l-prolīna un vara karbonāta man ir tikai šis 55gal bungas 40%, kas atrodas apkārt kādu dienu viņa atrast labu izmantošanu
 

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Vai etil acetāta vietā iespējams izmantot ksilolu?
 

Undercoverfedboy

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Man ir vairāki jautājumi par šo procesu. Video ir izlaists 13. un 15. solis? Vai šķīdumam tiek pievienots nātrija hidroksīds un kādā daudzumā? Vakar vakar vakarā mēģināju veikt šo procedūru, un ūdens nokrita uz dibena. Jebkura palīdzība būtu ļoti pateicīga! Rediģēts: runa ir par halogenēšanas soli.
 

fuctupkornfan

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Cik viegli tas būtu domēnam ar nelielu vai nekādu priekšzināšanu ķīmijā? Kāds būtu budžets visu materiālu sagādei?
 

fuctupkornfan

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Tas, protams, šķiet lētākais variants, un, ņemot vērā to, cik grūti ir atrast šo produktu. Tas varētu būt visvienkāršākais. Man tikai ir interesanti, kādas juridiskas konsekvences varētu būt, ņemot vērā tā prrsonālo izmantošanu?
 

airsoft45

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Vai bromēšanas posmā kā blakusprodukts rodas reāls broms?
 

Shehry

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, cienījamie locekļi, man ir jautājums, jo man ir maz ķīmijas zināšanu. lūdzu, skatiet 2. posmu. Aminācija, 9. punkts , Pēc etil acetāta destilēšanas pievieno acetonu, tad pievieno HCl, lai kristalizētu pvp. HCl sāli. Mans jautājums ir, ja šajā posmā ir kāds nereaģējis pirolidīns, vai tas arī reaģēs ar HCl un pārvērtīsies ūdenī šķīstošā sālī kā pirolidīns.HCl. Tāpēc būs ārkārtīgi grūti atbrīvoties no šīs bīstamās un nevēlamās ķīmiskās vielas. Kāpēc reakcijas maisījumu pēc pirolidīna pilnīgas sajaukšanas un pirms etil acetāta destilēšanas neizskalo ar ūdeni, lai atbrīvotos no nereaģējušā pirolidīna. Es esmu pārliecināts, ka mans priekšstats būs nepareizs, bet kā...? lūdzu, pamāciet mani, lai es būtu apmierināts. Novēlu veiksmi visiem.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
PĒRTIĶU PUTEKĻI - MDPV

Vai tas ir tas pats, kas a-PVP?

Kāda ir atšķirība, mēģinot sintezēt MDPV?.....
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Man ir teikts, ka ir jāveic:
PĒRTIĶU PUTEKĻI - MDPHP/MDPV

Tas ir tāds pats process kā a-pvp izgatavošana

Bet tā vietā izmantojiet šo reaģentu:
CAS Nr. 63740-98-7
1-(Benzo[d][1,3]dioxol-5-yl)pentan-1-one

Jautājums ir, kuru ķīmisko vielu aizstāj procesā??????

kura no tām: Valerofenons (CAS 1009-14-9) vai 2-bromvalerofenons
tiek aizstāts ar:
1-(Benzo[d][1,3]dioxol-5-yl)pentan-1-one

Lai izgatavotu pērtiķu putekļus ?????
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
@William Dampier

Nepieciešama palīdzība ar mērījumiem

Tā vietā, lai izmantotu :valerofenons
Es iegādājos šķidrumu : 2-bromvalerofenons

Ja es gribu izmantot 1 litru

2-bromvalerofenons


Kāds reaģentu daudzums man būs nepieciešams uz litru:


-Hidrobromskābe (HBr) 48%;?

-Ūdeņraža peroksīds (H2O2) 35%;?

-Pirolidīns (CAS 123-75-1);?????

-Etilacetāts ;????

-Nātrija karbonāta (Na2CO3) 20% aq šķīdums;????

-Dietilēteris (Et2O) ????

-EtOH 50 ???

-Dibenzoil-D-vīnskābe ???

-Dihlormetāns (CH2Cl2) 830 ml;

-Heksāns ????

Sālsskābe konc. 35 % (HCl);...??

MAN ĻOTI PALĪDZĒTU, JA JŪS VARĒTU IEGŪT MĒRĪJUMUS 1 LITRA 2-BROM. PLEASE?????

Lai es varētu aprēķināt vienas reakcijas izmaksas, kā arī, vai ieguvums ir aptuveni 20 % zaudējumu.
1 litrs = 800 g a-pvp?
 
Top