Charges dropped Amarvelbio: Pasūtījuma atcelšana

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Es pasūtīju no amaervelbio
Spek ar +86 186 2709 5160 Jenny tan
Viņas aukle +86 132 9790 9263 AmarvelBio
Viņi pārtrauc atbildēt man pēc samaksas
Jenny teica, ka tas aizņems 3-4 dienas
2. dienā viņa sāka rīkoties neatbilstoši un neatbildēja.
Man ir sarunas ekrānšāviņš, es varu to nosūtīt bbgate mengment .
Vienīgais iemesls, kāpēc es pasūtīju no viņiem es, jo es redzu, ka viņi publicēti bbgate
Es vēlos, lai es izmantotu eskrovas sistēmu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, Kāpēc jūs neizmantojāt BB Escrow? Vai varat man atsūtīt ekrānšāviņus DM, lūdzu? Kādu sludinājumu jūs izmantojāt šim pasūtījumam? Es gribu teikt, vai esat pārliecināts, ka tie ir amaervelbio menedžera telefoni, nevis no makšķerēšanas konta?
Jo, kā es zinu, viņiem nav Jenny tan menedžeris.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Šādu tālruņa numuru nav.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kā es saprotu darbību hronoloģiju, jūs rakstījāt uz Kontakti : +86 13297909263 no sludinājuma, un viņš jums norādīja citu kontaktu? Man tas ir skaidri jāzina. Pastāstiet šeit visu stāstu skaidri, lūdzu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es runāju ar Jenny, es esmu uz manu 3. pasūtījumu ar viņiem nav problēmu. šis puisis, iespējams, ir vienkārši nepacietīgs, jo viņiem aizņem līdz pat nedēļai, lai tikai nosūtītu, bet man viņi vienmēr piegādāja.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
man bija 2 pasūtījumi no AmarvelBio un wuhan win group bez jebkādām problēmām , kopā 50 kg.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Kā izskatās jūsu 2b4m forma viņam ??
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Godīgi viņi varētu būt aizņemti, es gaidīju savu numuru apmēram 8 dienas, jo viņi bija aizņemti pēc pavasara festivāla.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ko šim nabaga aģentam vajadzēja jums atbildēt? Jūs, iespējams, viņai izsūtījāt spamu ar jautājumiem par to, vai pasūtījums jau ir nosūtīts vai kad tas tiks nosūtīts.
Nav brīnums, ka viņi pārtrauca jums atbildēt, es varu tikai iedomāties, cik kaitinoši ir norakstīt tādam cilvēkam kā jūs.
Ja sūtāt kādam naudu bez eskravas, tad pārstājiet uztraukties, samierinieties ar iespējamiem zaudējumiem vai iemācieties pacietības.
Tādi uzņēmumi kā šis ir tikai kuģniecības uzņēmums, viņiem fiziski nav preces.
Ņemiet vērā, ka pirms mēneša Ķīnā bija brīvdiena, un viss nedarbojās vairāk nekā nedēļu!
Esmu veicis pāris pasūtījumus ar AmarvelBio, un sūtījumi vienmēr ir ieradušies.
Ja moderācijai ir vajadzīgi pierādījumi, es varu tos iesniegt.
Neesiet apmelotāji, pacietība ir atslēga.
Best Regards.
Neaizmirstiet atvainoties, ja jūsu sūtījums ieradīsies.
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Sveiki. Es ļoti labi saprotu jūsu situāciju.

Iegādājoties produktus, vislabāk ir laikus pievienot ātru kontaktinformāciju.
Tiešs telefona zvans ir efektīvāks nekā saziņa pa e-pastu.

Kvalificēts pārdevējs nekautrēsies atbildēt uz klienta tālruņa zvanu.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Es izlasīju visus komentārus. Daži no jums pareizi daži no tiem nepareizi.
Īsumā stāsts . Es sazinājos ar Jenny , pirms darījuma viņa atbildēja uz manu masāžu vienā sekundē , pēc tam, kad es samaksāju, viņa pārtrauca atbildēt man .never mind turpināt ar stāstu. Mēs noslēdzam darījumu
Viņa teica, ka 3-4 dienas es saņemšu dziesmas numuru.
Pēc vairāk nekā 4 dienām es nosūtīju viņai masāžu viņa mani ignorēja.
Es arī nosūtīju masāžu viņas vadītājam, un viņš arī nebija pieejams.
Tāpēc es biju zem spiediena, ka viņa scammed mani. Pēc tam, kad es darīju šo ziņu , un pēc bbgate mangment man palīdzēt. Viņi sazinājās ar mani un teica, ka produkts, ka es gribu bija pārdot un es varu saņemt kompensāciju. Tagad es gaidu kompensāciju un atjauninās jums visiem.
Daži punkti
* Pat ja man nav pacietības, viņa var atbildēt uz manu masāžu
2* ja jums nav produkta, kā jūs paņemat naudu un kā jūs par to neatjaunināt.
3* ja jūs zināt, ka jums būs vēlu vai nevar piegādāt veids, kā ne atjaunināt klientu.

tnx jums visiem
 
  • Like
Reactions: vis

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
kādu produktu jūs pasūtījāt?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Tu pret viņu izturējies skarbi, Viņa izturējās pret Tevi tā, kā Tu esi pelnījis.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Es esmu jenny tan, par to, ko viņš teica, es gribu paskaidrot pats, lai mūsu uzņēmums netiktu diskreditēts, zemāk ir WhatsApp tērzēšanas ieraksts starp mani un Methylamine

Parasti no rūpnīcas līdz mūsu kuģniecības aģentam pēc maksājuma veikšanas paiet 3-4 dienas, bet Methylamine sāka mani spiest pēc izsekošanas numura tikai otrajā dienā, un tad 3. un 4. februārī ir brīvdienas, bet viņš nekad nepārtrauca spiest pat nedēļas nogalē. Es vienmēr esmu atbildējis pirms tam, bet pēc tam, kad es atbildēju, viņa ziņojumi, piemēram, būtu kā lietusgāzes, tāpēc es neatbildēju dienu vai divas.

Tā kā man katru dienu ir daudz vairāk lielisku klientu, kas gaida manu pakalpojumu, es jau pieteicos, lai atmaksātu naudu par metilamīnu. Vienkārši nav laika paskaidrot paskaidrot un paskaidrot. Viņa rupjās ziņas liek man justies patiešām nomākta un stresaina. Tātad ciao ciao freind.
 
Last edited by a moderator:

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Atcerieties, ka otrā pusē ir arī cilvēks (ļoti bieži parastā darbā).
Ķīnas piegādātājiem bieži vien ir klienti no visas pasaules, un 'viņi ir ļoti aizņemti. Nekas 'nemainīsies no jūsu steigas un surogātpasta, sūtījums jūs nesasniegs ātrāk!
Izrādiet lielāku līdzjūtību pret citiem, esiet pacietīgāki, Neuzskatiet visus par krāpniekiem jau iepriekš. ja esat paranoisks, nesūtiet naudu bez depozīta.
Varbūt kādreiz Sjerra uzrakstīs ceļvedi, kā darbojas visas šīs rūpnīcas Ķīnā un viss prekursoru bizness.
Sierra to ļoti labi zina.
Ar cieņu.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Kā jau minēju iepriekšējā rakstā, metilamīns rīkojās kā bērns.
Viņu vajadzētu izslēgt no kopienas par neslavas celšanu (pievienots attēls).

G.Patton

ņemot vērā iesniegtos pierādījumus, jums vajadzētu mainīt tēmas nosaukumu, lai tas nemaldinātu cilvēkus.
Ar cieņu
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Šī ir ļoti interesanta situācija. Šeit nav pareizā vai nepareizā. Mēs esam liecinieki situācijai, kad piegādātāju trūkums ietekmē pakalpojumu kvalitāti. Klientam vienmēr ir taisnība, pat ja viņš ir nepacietīgs. Labāk ir 10 pozitīvas atsauksmes un neviena negatīva, nekā 20 pozitīvas un 1 negatīva.

Tomēr mēs pārliecinājāmies, ka Amarvelbio nav krāpnieks. Taču tas nemaina faktu, ka, slēdzot darījumus, jums ir jāizmanto eskrovas.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Kā teica hizenberg
Nav pareizi vai nepareizi
Jenny atmaksā man .
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Heizenberga kungam kā īpašniekam vajadzētu saglabāt neitralitāti un izturēties pret visiem vienlīdzīgi (ko viņš darīja - respektēt).
Tomēr visi redz, kāda "drāma" tā ir.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top