Charges dropped Amarvelbio: Pasūtījuma atcelšana

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Šī ir ļoti interesanta situācija. Šeit nav pareizā vai nepareizā. Mēs esam liecinieki situācijai, kad piegādātāju trūkums ietekmē pakalpojumu kvalitāti. Klientam vienmēr ir taisnība, pat ja viņš ir nepacietīgs. Labāk ir 10 pozitīvas atsauksmes un neviena negatīva, nekā 20 pozitīvas un 1 negatīva.

Tomēr mēs pārliecinājāmies, ka Amarvelbio nav krāpnieks. Taču tas nemaina faktu, ka, slēdzot darījumus, jums ir jāizmanto eskrovas.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Kā teica hizenberg
Nav pareizi vai nepareizi
Jenny atmaksā man .
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Heizenberga kungam kā īpašniekam vajadzētu saglabāt neitralitāti un izturēties pret visiem vienlīdzīgi (ko viņš darīja - respektēt).
Tomēr visi redz, kāda "drāma" tā ir.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Man nav tā konkrētajā situācijā, bet es domāju, ka ir ļoti slikti, ja uzņēmums dalās ar privātās tērzēšanas attēliem starp jums un klientu, tagad šīs sarunas var izmantot pret klientu, ja tiesībaizsardzības iestādes iesaistās, piemēram, nelegālu prekursoru importēšanā.

Ja ir nepieciešams izteikt viedokli, risiniet to privāti ar administratoru, nevis publiski. Es iesaku administratoriem drošības apsvērumu dēļ dzēst ekrānšāviņus.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ja klients publiski apmelo pārdevēju, tad vajadzētu sagaidīt, ka lieta 'tiks atrisināta arī publiski. koplietojamie ekrānšāviņi nesatur nekādu sensitīvu informāciju.
ja jums nav žēlsirdības pret krāpniekiem, tad jums nevajadzētu būt žēlsirdīgam arī pret apmelotājiem un nožēlojamiem klientiem.
ja no pārdevēja prasāt profesionalitāti, esiet profesionāls klients.
 
Last edited:

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Kā piegādātājs es dziļi izprotu, cik svarīga ir konfidencialitāte klientiem, un neizpaudīšu nekādu klientu informāciju. Mani tērzēšanas ekrānšāviņi neatklāja nekādu klientu informāciju. Es ievietoju tērzēšanas ekrānšāviņus tikai tāpēc, lai pierādītu, ko teicu.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Tie ir īsti, nezinu, kas ar jums notika, bet ir aizdomas, ka visiem pārējiem ir pozitīvas atsauksmes.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Interesanti. Šķiet, ka jums patīk jautri pasūtīt no šīs Amarvel/Wingroup, kuras divi darbinieki pagājušajā gadā tika izdoti ASV un joprojām tur atrodas. Un policija laiku pa laikam viņus apmeklē, neļaujot izbraukt. Viņi pat reģistrēja jaunu uzņēmumu, mainīja atrašanās vietu, un šķiet, ka šī sliktā lieta viņiem ir atnesusi tik augstu reputāciju. Traka pasaule. Veiksmi, puiši.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Lūdzu, ņemiet vērā, ka telegram@AmarvelbioPārdevējs nav īsts amavelbio pārdevējs, tas ir krāpnieks:mad:, viņa ieradās izlikties par mani:mad:(Ja kāds varētu man pateikt, kā atbrīvoties no šī krāpnieka, es būtu ļoti pateicīgs).

Kas attiecas uz mūsu amerikāņu ziņām, mēs atbildējām daudzas reizes, bet tas mums nav nekādas ietekmes.
Klientiem ir asas acis, un viņi var pareizi izvēlēties, lūdzu, lai šie slēptie konkurenti mūs atkal un atkal nesvina. :confused:

KqIcl9rMLi
 

pelicansix

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kas tas viss ir absolūta muļķība. visi šie pārdevēji ir krāpnieki. visa šī tīmekļa vietne ir izveidota kā milzu krāpšana.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Jūs neko nezināt! Daudz labu pārdevēju šeit. Vai tas nozīmē, ka tā ir perfekta pasaule, nē. Jums noteikti ir jābūt policistam, kas cenšas iedvest bailes. Ejiet un noķeriet kādu īstu noziedznieku, ziniet, tādu, kas nogalina cilvēkus un izvaro mazus bērnus. Jūs esat vajadzīgs virsnieks, tikai ne šeit.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top