Amfetamīns no P2P (fenil-2-propanona)

longlivehank

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, Yusuf, kāds ir jaunākais statuss ? vai jūs varat gatavot metamfetamīnu ?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Sveiki, es mēģināju to pagatavot, bet tas neizdevās pēc 5 mēģinājumiem, man neizdevās, bet kad es gatavoju amfetamīnu, tas izdevās, es domāju, vai manam p2p bija problēma, bet es izmērīju viršanas punktu un tas bija pareizs p2p, kaut gan man ir video par metamfetamīna gatavošanu skaidri,un es to ievēroju, bet es neko nesaņēmu...
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Vai jūs veicāt n-formilamfetamīna hidrolīzi ar naoh+metanolu, vai hidrolīzi ar skābi?
Vai varat, lūdzu, publicēt īsu sintēzi, kā jūs veicāt no p2p līdz amfetamīnam? (lūdzu, norādiet reakcijas laiku un temperatūru)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Es nezināju, ka bazificēt, ko iespējams ar NaOH+metanolu ?
tātad jūs gribat teikt, ka pēc tam, kad divas stundas vārījāt N-formu ar HCl, jūs esat bazificēts ar NaOH+metanolu ?
nesaprotat????
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
cik daudz Naoh jūs izmantojat 100 ml N-formy
un cik daudz metanola jūs izmantojat Naoh izšķīdināšanai?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

tam nav nekādas jēgas vispār pēc tam, kad esam ieguvuši ph14, ja atkal pievienojam nekā skābi, ph atkal samazinās līdz 1 arī tad, ja pievienojam metanolu, ph atkal samazinās.

@HIGGS BOSSON @G.Patton

@Yusuf

sorry rediģēt nav iespējams
 
Last edited:

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Sveiki, sajaucu 40 mlp2p, 100 ml etanola, 25% amonjaka 200 ml, alumīnija foliju, 20 gramus, amalgāmai reakciju karsēju 3 stundas temperatūrā, 69-80 grādu. Pēc tam filtrēju un ieguvu baltu bez eļļas bāzes slāni, 25 grami, amfetamīnu gatavoju, sajaucot eļļu ar acetonu un pilinot sērskābi līdz ph6, un liekot ledusskapī, un pēc žāvēšanas un svēršanas ieguvu 8 gramus balta pulvera nogulsnes, bet, kad ekstrahēju amfetamīnu no ūdens šķīduma, ko ekstrahēju ar petrolēteri, ieguvu tikai 1 gramu... Es domāju, ka tas ir tāpat, draugi.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Veicot hidrolizēšanu, ir 2 iespējas, pirmā ir parastais vecās skolas veids ar HCL skābi, tātad n-formilamfetamīns + 37% hcl un vārīt 2 stundas.
Otra iespēja, kas tiek turēta tumšā noslēpumā (un es nezinu, kāpēc????), ir hidrolizēšana ar NaOH + metanolu, t. i., jūs ielejat n-formilamfetamīnu + NaOH šķīdumu + metanolu reakcijas traukā un pēc tam vāra to 2 stundas, manuprāt.

Bet kādam, kam ir pieredze hidrolizē ar NaOH + metanolu, vajadzētu noskaidrot situāciju un paskaidrot, kā tas īsti notiek.
@Hank Schrader
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Vakar es sagatavoju šķīdumu no 300ml metanola + 35gr NaOH, lai to atrisinātu, ir nepieciešamas 3 stundas, bet es domāju, ka šādā veidā tas ir daudz labāk.
jo metanols mums tik un tā ir vajadzīgs vēlākā stadijā, un tad jūs esat pārliecināts, ka šķīdumā nav palicis ūdens.

bet es domāju, ka jums joprojām ir nepieciešams HCl, lai vārītu ar N-formu trīs stundas.
Mans nākamais mēģinājums būs pēc tam, kad HCl + N-formy divas stundas vāra atsevišķi un basificē ar metanola / NaOH maisījumu.
un bez toluola, NEKAD VĒTĀK
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Tu neklausies draugs, es rakstīju, ka ir 2 veidi Hidrolizē tu atkal dari pa savam, tev atkal neizdosies!
Vāra N-formilu ar NaOH 50% šķīdumu + metanolu, proporcijā 1:1:1, un raksti šeit, ja ir kādi panākumi, lai mēs visi mācītos no šī eksperimenta.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Kā iepriekš pagatavot NaOH šķīdumu ar ūdeni vai metanolu ?

Es arī pirms tam jautāju, ja es pievienoju NaOH šķīdumu N-formai, vai man tas atkal ir jānovāra, un viņi saka, ka nē.
jo temperatūra nedrīkst būt augstāka par 60 °C.

Man tas ir bezjēdzīgi, bet cilvēki šeit to saka.
Es personīgi domāju, ka šīs sintēzes var darboties tikai tad, ja šķīdumam pievieno HCL gāzi.
bet to ir ļoti grūti izdarīt.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Es nemēģināju veikt šo hidrolizēšanas veidu ar naoh+metanolu, tāpēc jums pašiem būs jāveic eksperimenti.
šķīdumam nav nepieciešams pievienot hcl gāzi, jums ir vajadzīgs amf. sulfāts, nevis amf. hidrohlorīds.
vispirms ir tikai jāsagatavo leikarts (ko jūs jau esat pagatavojis), pēc tam n-formils ir jāvāra vai nu ar hcl skābi, VAI naoh+metanolu, lai veiktu hidrolīzi.
pēc tam veiciet galīgās reakcijas tvaika destilāciju, un voila, jūsu tīra brīvā bāze ir gatava.
 

turk

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, tvaika destilācijai jūs vienkārši ņemat melno šķidrumu vai pievienojat vēl kaut ko citu?
Jūs neizņemat ūdeni, ko izmantojat naoh ?
Jūs visu tikai destilējat ar tvaiku?
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Vai etilētera vietā mēs varam izmantot petrolēteri?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

man nav pieredzes ar šo reakciju
tāpēc, ja jūs to darīsiet, tad, lūdzu, rakstiet šeit forumā, lai mēs visi uzzinātu.
šai sintēzei beidzot jāredz dienas gaisma, jo pārāk ilgi tā tika turēta tumsā pazemes ainā.....
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
p2p- amfetamīns
Vai ir kāda cita efektīva sintēze?
Vai jūs varētu dalīties ar kādu efektīvāku sintēzi?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Baidos, ka tas ir tas amfetamīnam. benzilmetilketons ir vairāk piemērots metamfetamīnam.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Sveiki, draugs, kāds ir jūsu iemesls, kāpēc sakāt, ka jūs uztrauc p2p uz amfetamīnu, vai literatūrā nav minēts, ka erowid saka, ka p2p uz amfetamīnu var iegūt 99% tīrību, lai gan tas joprojām ir racemāts, vai varat paskaidrot.
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
Vai ir alternatīva dietilēterim (Et2O)?
Vai var izmantot DCM?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Nelietojiet toluolu, tas vispār nedarbojas .
Es domāju, ka tvaika galamērķis ir vislabākais.
mans melnais šķidrums pāriet gaiši dzeltenā šķidrumā.
bet tas prasa ilgu laiku, un mans pirmais mēģinājums nebija tik labs.
No 100 ml melnā šķidruma man bija tikai nedaudz.

Nākamajā mēģinājumā es izmantoju kolbu ar 3 kakliņiem, tai pievienoju bumbiera formas atdalītāju piltuvi un piepildīju ar ūdeni.
lēnām, pa pilienam ielej ūdeni kolbā, kur atrodas mans melnais šķidrums.
Katru reizi, kad ūdens savienojas ar melno šķidrumu, rodas tvaiks.
šis tvaiks refluksē un savāc to cilindrā.
 
Top