Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

ch3wbacca

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 13, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3

Pievienojot metālisku dzīvsudrabu 50 % slāpekļskābei un neieelpojot izgarojumus, pēc tam to izmanto, lai amalgamētu Al ūdenī vai spirtā.
Darbojas vienmēr, droši un ātri.
Ja tas tagad ir (I) vai (II) nitrāts, es atzīšos, ka nekad neesmu par to domājis.

Bet visi dzīvsudraba sāļi darbojas, šķīdība ir sekundāra. Dzīvsudrabs pats par sevi nav īsti trāpījums, bet mazliet slāpekļskābes vai nedaudz HCl un šķipsniņa nitrāta palīdz tam nostāties uz ceļa.

Amalgamācija ir kūka no dzīvsudraba puses, pie dzīvsudrabam pārmestajām problēmām IMHO praktiski vienmēr ir vainojams alumīnijs īpašā muļķīgā folijā, kas joprojām tiek uzskatīta par piemērotu.
Iegādājieties labas 99,9% Al granulas un amalgamācija būs vismazākā problēma, visa reakcija tad visticamāk būs bez problēmām.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Lielisks paldies.
Man ceļā ir dzīvsudraba nitrāts, bet, ja tas neizdosies, es dabūšu dažus termometrus!
Man ir dažas Al granulas pirotehnikai, bet tas ir diezgan daudz pulvera, vai man būtu labāk iegādāties kādu ar rupjāku graudiņu? ja jā, tad kādu lielumu jūs ieteiktu?
Paldies! Es tiešām esmu ļoti satraukusies, lai to izmēģinātu!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Rūpīgi izskalojiet Al vairākas reizes.
Dzīvsudraba saturs salīdzinājumā ar izmantoto galaproduktu, iespējams, arī nebūtu pietiekams, lai jūs saindētos , jo īpaši, ja jūs izskalotu lielāko daļu. Iespējams, ka visbīstamāk ir ar to rīkoties reakcijas laikā, nevis galaproduktā.
Bet pajautājiet pieredzējušam dalībniekam, un viņš, iespējams, varētu jums to izskaidrot, jo arī es esmu nespeciālists. :)
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dažkārt tas tā nav. Taču, ja ar to regulāri sadzīvosiet, teiksim, saprātīgās robežās, nevis katru dienu, ilgtermiņā tas var būt diezgan toksisks. Domāju, ka, pateicoties salīdzinoši vienkāršākam sintēzes procesam, lielākā daļa tirgū pieejamo amfetamīna sulfātu tiek ražoti ar šo sintēzi. Domāju, ka līdzīga proporcija iznāk arī otrādi, ja paskatāmies, cik daudz cilvēku neinteresējas par to, cik daudz dzīvsudraba paliek gatavajā produktā, starp tiem, kas to izgatavo un pēc tam izkaisa uz ielas.
Es ceru, ka BB formulētie principi būs piemēri, pēc kuriem turpmāk sekot nākamajām paaudzēm. Tas būs muļķīgs vārds, bet, manuprāt, vislabākais būtu, ja BB būtu izdevies radīt "modi", kas definētu jaunu laikmetu, no centieniem pēc kvalitātes. Ir gandrīz neiespējami ietekmēt to cilvēku attieksmi, kuri uz to skatās vienkāršāk un/vai tāpēc, ka par katru cenu orientējas uz peļņu... vai arī otru galējību, kuru pašu ierobežojumi kavē attīstību. Izņemot to, ka viņi būs spiesti sekot tendencēm un līdz ar to arī mainīgā tirgus vajadzībām.
Bet atgriežoties pie dzīvsudraba, es arī no tā baidos. Tiesa, man ir biedējošs piemērs, kas pagātnē notika ar kādu ģimenes locekli.
Dzīvsudrabs ir smags metāls, vairumā gadījumu tas pat netiek izvadīts no organisma, pateicoties tā pussabrukšanas periodam, kas ir vairāk nekā 20 gadi, kā tas ir raksturīgi smagajiem metāliem. Tīklā ir daudz metožu detoksikācijai, es pat atradu detalizētu aprakstu šeit, forumā, bet tas ir liels darbs. Ja tas mūsos uzkrājas, tas var radīt nopietnas problēmas. Mēs zinām, ka tas nonāk mūsu organismā katru dienu, tāpat kā svins un viss pārējais. Taču viena lieta, ka to saņemam netieši, un cita lieta, ka to darām kā ārstniecības līdzekli, no kura citādi varētu izvairīties.
Es neesmu ķīmijas inženieris, es tikai pieļauju, ka reakcijas laikā esošais dzīvsudrabs lielākoties paliek sārņos, kas veidojas no atdalītajiem slāņiem. Un atkārtotas mazgāšanas mērķis, cita starpā, var būt maksimāli palielināt dzīvsudraba piesārņojuma noņemšanu. Bet es domāju, ka nav garantijas, ka tas pazudīs pilnībā.
Nesaprotiet mani nepareizi, es nemēģināju jūs pamācīt. Es domāju tikai tos foruma dalībniekus, kuri interesējas par šo tēmu. Šādā veidā viņi var izveidot priekšstatu par to, balstoties uz vairākiem viedokļiem.😊✌️
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Pēc manas pieredzes alumīnija folija ir vislabākā alumīnija forma amalgāmai. Galvenais nosacījums ir tāds, ka tā nesatur nekādus svešķermeņus, tikai 99,9 % Al. Piemēroti ir arī alumīnija pulveris un granulas, taču tās reakcijai ieteicams ņemt lielākos daudzumos, un iznākums nebūs tik labs kā, izmantojot foliju.
 

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Sveiki,

Vispirms paldies :) Un daži jautājumi zemāk.

1. Jautājums par skābju koncentrāciju ?
  • 50 ml etiķskābes(koncentrācija ?)
  • 2 ml sērskābes(koncentrācija ?)
Es uzmeklēšu youtube, kā to pagatavot, jo mēs nevaram to dabūt, kur es esmu.

2. Izopropil ?
Vai "IPA izopropanols izopropilspirts 99,9 %" būtu piemērots?

3. 1-fenil-2-nitropropropēns ?
  1. Vai tīrības pakāpei ir pārāk liela nozīme, vai man tas ir jāpārkristalizē vairākas reizes. Tā kā es to, iespējams, saņemu no kāda cita.
  2. Vai es varu pievienot 50 gramus 1-fenil-2-nitropropropēna 10 gramu vietā, vai man būtu jākoriģē citu eksperimentā norādīto ķīmisko vielu/savienojumu daudzums?
4. Bezūdens acetons ?
Es nevaru dabūt bezūdens acetonu, jo tā nosaukums ir bezūdens acetons. Vai es varu tā vietā izmantot šo Acetons 100 ml 99,9 % tīrs ACS/Lab grade augstas kvalitātes

Yields ?

Cik daudz amfetamīnu tika saražots pēc šī eksperimenta gramos, lūdzu?
(60-70 %) 1-fenil-2-nitropropēna?

Ar cieņu
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Etiķskābe parasti ir atrodama veikalos, kas specializējas biškopībā, kopā ar skudrskābi, parasti pat ļoti koncentrētu. Tās tiek izmantotas cīņai ar parazītiem bišu saimē.
Tomēr, ja nepieciešams pasūtīt lielākus daudzumus, iztērējiet dažus dolārus arī par citu aprīkojumu, lai neradītu aizdomas.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
  • 50 ml etiķskābes(koncentrācija ?) 95-98%.
  • 2 ml sērskābes(koncentrācija ?) 95-99%.
  • Vai "IPA izopropanols izopropilspirts 99,9 %" būtu labi? Jā
  • Tīrība ir būtiska, tāpat kā prekursora svaigums. Ideālā gadījumā jābūt gaiši dzelteniem kristāliem. Ja ir brūni, tumši fenilnitropropropēna kristāli, pietiek tos vienu reizi pārkristalizēt no izopropilspirta.
  • Ja vēlaties palielināt slodzi 5 reizes, tad proporcionāli jāpārrēķina visi pārējie reaģenti. Bet es iesaku pirmajās sintēzēs ievietot mazus daudzumus, piemēram, 10 g.
  • Jā, tas būs bezūdens, jums ir augstas kvalitātes acetons.
  • Ja ņemam vērā iznākumu gramos, tad, ieliekot 10 g fenilnitropropēna, var iegūt 6-7 g amfetamīna sulfāta.
 
Last edited by a moderator:

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Liels paldies.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Runājot par prekursoru tīrību, vai es sajauktu ar izo, filtrējot piemaisījumus, un pēc tam iztvaicētu vai sasaldētu nogulsnes?
vai to vienkārši mazgāt ar izo? Mans p2np ir diezgan brūns.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Ja jūsu p2np ir brūns, tad tas ir jāizšķīdina karstā IPA spirtā un pēc tam jāatdzesē saldētavā, līdz kristāli izkrīt. Tie būs jāsavāc uz filtra, un netīrais spirta šķīdums jāizmet ārā.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kāds būtu labākais veids, kā iegūt augstas tīrības pakāpes sērskābi? manā valstī ir ierobežota skābes, kas lielāka par 14,5 %, pārdošana.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Patiesībā šis veids nav pārāk labs augstas Tīrības sērskābes iegūšanai. Tā var iegūt nedaudz koncentrētu sērskābi, bet piemaisījumi būs tikpat koncentrēti.

Ja vēlaties iegūt augstas tīrības pakāpes koncentrētu sērskābi, tā ir jādestilē. Youtube ir simtiem video ar norādījumiem, kā to darīt. Tomēr tas nav ļoti vienkārši, un tam ir nepieciešams destilācijas aparāts, kas izgatavots no laba borsilikāta stikla, jo destilācija notiek temperatūrā virs 300 C.

Bet, ja viss, ko jūs vēlaties, ir izgatavot amfetamīna sulfātu no brīvās bāzes, jums nav vajadzīga augsta tīrības pakāpe, un šī metode ir piemērota.
 

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Kādu dienu arī man nāksies to izmantot ;)

.
 

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Jūs, jauki puiši :)

Kā šo procesu vai video varētu pārveidot, lai P2NP vietā varētu izmantot L-PAC ? Tas būtu super forši/veiksmīgi/pareizi/pareizi un trāpīgi.





P2NP1-fenil-2-nitropropropēns
Fenil-2-nitropropēns
C9 H9 N O2
L-PACFenilacetilkarbinols
1-hydroxy-1-phenyl-propan-2-one
C9 H10 O2
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Domāju izmantot fenilacetilkarbinolu, bet izrādījās, ka to ir diezgan grūti iegādāties, vielu neizmanto farmācijā, un Ķīnā un Indijā tirgū nav nevienas. Bet, pat ja to atrod, no tās ir jāgatavo efedrīns, ko var atjaunot metamfetamīnā.
 

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Es grasījos mēģināt izmantot šo rokasgrāmatu nākotnē, lai to L-PAC ? https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=12453.0.

Es esmu pilnīgs iesācējs ķīmijā, bet zinu, ka ar jūsu puišu palīdzību es varu salikt kopā visas detaļas :)

Tāpēc cerams, ka L-PAC ar iepriekš minēto procesu varētu būt lielisks jautrs eksperiments. :)
 

layman

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var mani informēt par to, par ko ir atbildīga GAA?
 

layman

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai ir kāds īpašs iemesls, kādēļ izopropanolam dot priekšroku etanolam?
 
Top