Amfetamīna sintēzes ziņojums (bet neizdodas, meklējot risinājumus)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Labdien,
šeit ir mans ziņojums par amfetamīna sintēzi, kas diemžēl neizdevās pārāk labi, jo beigās iznākums bija neliels.
Vispirms par mani, es nesen saskāros ar šo forumu un jau biju nedaudz pieredzējis amfetamīna sintēzi.
Bet šeit es atradu kādu, kuram varēju uzdot visdažādākos jautājumus un kurš arī deva man drosmi šeit publicēt savu ziņojumu. G. Pattona kungs man ļoti palīdzēja, viņš vienmēr ir atvērtas ausis un atbild uz katru jautājumu, lai cik muļķīgs tas arī nebūtu.

Es neesmu precīzi aprakstījis katru soli, jo šim nolūkam daudz labākas ir instrukcijas forumā, es daudz fotografēju un lielākoties tikai izcēlu atšķirības no instrukcijām.

Es īsumā sniegšu savus likmes sintēzei un tad mēs sāksim tieši. Par A/B ekstrakciju un tai sekojošo acetona mazgāšanu es šeit nesniedzu nekādu sīkāku informāciju, vai nu zemāk esošajā ziņojumā, vai ņemiet no instrukcijām šeit forumā.

Likmes:
IPA: 2x 250ml
Etiķskābe: 2x 125ml
Ūdens: 2x 50ml
P2NP: 50g (5g+45g)
Alu: 60g
NaOH/ūdens: 250g/250ml
Dzīvsudraba(II) nitrāts: 0.5g

Esmu veicis 3 sintēzes, šī ar nākamajām fotogrāfijām bija pēdējā.

Amalgamācija tika sākta ar apmēram 2 litriem ūdens, alumīnija un dzīvsudraba sāli.
Pagāja vairāk nekā 40 minūtes, līdz reakcija bija gatava, diezgan vardarbīga reakcija, es nekad neesmu tik ilgi gaidījis.
Es fotografēju gandrīz ik pēc 5 minūtēm pēc dzīvsudraba sāls iebēršanas un pa starpbrīžiem kratīju. Jūs varat ļoti labi redzēt dažādas fāzes, tostarp reakcijas maksimumu un tai sekojošo norietu. No 25. minūtes temperatūra lēnām paaugstinājās un 35. minūtē sasniedza maksimālo temperatūru 70 °C.
8ltmLqVaRi
GiA3J9dHMw
DGCAI8O9S0
PedTkIQbHM
K2HWMBEe7N
5yYQrECTj4
6u8EvjqhOm
FpxMorlnuy
XV1gchGnaK
Pēc ūdens iztukšošanas es neizskaloju alumīniju.
Es pagatavoju 2 šķīdumus, uz pusi samazinot šķidrumu ieejas daudzumu, vienu ar 10 % P2NP un otru ar 90 % P2NP. Tas, kurā ir 10 %, nonāk tieši kolbā, lai sāktu reducēšanu. To, kurā ir 90 %, es ļauju lēni tecēt caur piltuvi, izmantoju augšējo maisītāju un vēroju temperatūru. Tomēr šoreiz reducēšana bija jāsāk ar nedaudz dzīvsudraba sāls. Es to atkārtoju arī beigās, apmēram pēc stundas.
YEIDcGVjmN
NmyK4DENZ7
Es parasti filtrēju reakcijas masu pirms kaustiskās sodas pievienošanas, jo pēc tam izmantoju dalāmo piltuvi, lai atdalītu fāzes. (nav fotoattēlu)
Es žāvēju šo fāzi pār MgSO4 pa nakti un pēc tam solu ārā.
Es vienmēr savācu visus šķidrumus, pirms tos pārstrādāju vai pārstrādāju. Kad pēc vakuuma filtrēšanas izopropanolu apgāzu kopā, pamanīju, ka kaut kas nosēdās mērglāzes apakšā. Es izmērīju pH vērtību visiem trim kopā pārbērtajiem filtrātiem, un tā bija aptuveni 6,5.
Un es nodomāju, ka pievienošu sērskābi un atkal filtrēšu, bet vispirms ieliku saldētavā un paskatīšos, kas notiks.
Tas, ko es redzēju pēc apmēram 3 stundām, bija pārsteidzoši (foto), es titrēju "atkritumu" šķīdumu līdz aptuveni pH6,0 ar papildu 7 ml 1:5 H2SO4:IPA šķīduma un filtrēju, iznākums bija optiski lielākais no visiem 4 šķīdumiem.
Es izmantošu skalu vienmēr tikai beigās, kad produkts ir patērējams, viss pārējais ir atkritumi, kas neinteresē.

Tāpēc tagad man ir 4 iznākumi, nevis 3. Ja man būtu vienalga, turpmāk es arī visu saliktu kopā un noteiktu kopējo iznākumu.

Pagaidām izskatās, ka pirmā sintēze bija laimīgs trāpījums, jo tā tika veikta bez pilnīgas amalgamēšanas.
Arī tas, ka mana pirmā sintēze ir tīrākā, liecina, ka mans reakcijas maisījuma filtrēšanas veids pēc reducēšanas ir pareizais. Visas pārējās izskatās tik netīras un pretīgas, ka tas nevienam nav vajadzīgs.

Otrajā sintēzē es gaidīju amalgamēšanu apmēram 40 minūtes, bet tad pieļāvu kļūdu. Kad nomainīju apaļā dibena kolbu un 90 % P2NP šķīdums lēnām ieplūda, reducēšana nesākās. Es pārāk ilgi vilcinājos vai arī gaidīju, līdz atkal nolēmu pievienot dzīvsudraba sāli. Pārāk vēlu ieraudzīju, ka piltuve jau bija 2/3 tukša, man vajadzēja rīkoties pirms tam, tāpēc tagad man kolbā bija liela reakcijas masa, kas varēja kļūt par problēmu, ja es nebūšu uzmanīgs. Nodrošināju dzesēšanu un atnesu kaut ko, ko noķert karstajai zupai, kas varēja izšaut no atgaisoņa dzesētāja augšdaļas.
Un tā arī notika, reakcija nesanāca savaldīt, neskatoties uz dzesēšanu, tā gāja cauri dzesētājam un šļakstīja ārā pa augšu, ar spainīti, ko es uzliku virsū, tika novērsta visļaunākā, man nācās veikt tad tikai kādu tīrīšanu. Vai man atkal paveicās.
Arī šajā gadījumā pēc reducēšanas pirms sārmošanas veicu filtrāciju. Es domāju, ka krāsas maiņu izraisīja spēcīgā reakcija, kā arī mazākais iznākums, ko mēs šeit redzējām.

Trešā sintēze, 40 minūšu amalgamācija, dzīvsudraba sāls pievienošana, lai sāktu reducēšanu, bet šoreiz tikai ar 10 % apaļdibena kolbā, piltuvi šoreiz atstāju aizvērtu. Pēc sākuma, atdzesējot un padodot šķīdumu, es regulēju temperatūru līdz 60-70 °C un beigās atkal sāku reducēšanu ar dzīvsudraba sāli, kas arī bija veiksmīga.
Šoreiz sārmošana tika veikta pirms filtrēšanas, bet filtrēšana neko daudz nepalīdzēja, man nācās šo pelēko zupu iepildīt savā dalāmajā piltuvē, lai atdalītu fāzes.

Tādi bija trīs sākotnējie stāsti, katrs no tiem nedaudz atšķīrās viens no otra, bet tomēr izšķiroši attiecībā uz rezultātu. Tagad attēli no sālīšanas un nejauši atrastā ceturtā iznākuma.

Vēl īsi pie attēliem:
Jūs redzēsiet elektrisko pH-metru ar stikla korpusu un zondi, ko es izmantoju titrēšanai. Tā kā daži pieņem, ka ar šādu ierīci nevar pareizi noteikt pH, ja šķīdumā nav ūdens, salīdzināšanai izmantoju analogo veidu. Es to parasti nedaru, es uzticos ierīcei, jo es to pārbaudīju, pH noteikšana ir perfekta, manuprāt, nav nekā ērtāka titrēšanā, izmantojot šādu ierīci.
XEHhpwvu1G
QoC61KEe7v
LpWmw9Jznk
CWi3gUL0bM
RO4tU1opMb
2eMym3TbBJ
L3cNaxAOq8
2S8EVaUBL3
03BmYNAhU2
Četras pirmās ražas pēc pirmās sālīšanas.
W3GJ8ZHS2K
F347P56ROe
L6I1UrFZfC
SsAqK6iOyT
Es izžāvēju četras ražas un pēc tam sasmalcināju tās ar dzirnaviņu.
VBUFMWVrkT
7w8pay2Wz9
Tagad es izšķīdināju sāli ūdenī, nedaudz karsējot, tad nofiltrēju cietās daļiņas un ar pilienu sālsskābes šķīdumu samazināju līdz pH6.
Pēc tam šķīdumu 3 reizes izskaloja/izskaloja ar attiecīgi 30 ml, 20 ml un 10 ml petrolētera, tad šķīdumu atdalīja, izmantojot dalāmo piltuvi. Petrolēteri izšķīdināja. Pēc nepolāro piemaisījumu izskalošanas šķīdumu ar nātrija hidroksīdu palielināja līdz pH, kas lielāks par 13. Pēc tam šķīdumu atkal trīs reizes izskaloja/izskaloja attiecīgi ar 60 ml, 40 ml un 20 ml petrolētera un pēc tam atdalīja ar dalāmo piltuvi, pievienojot NaCl.
Pēc tam atdalītajam petrolēterim pievienoja MgSO4 un ielika saldētavā uz 3 stundām, tad MgSO4 nofiltrēja un petrolēteri iztvaicēja, izmantojot temperatūras kontroli uz karstās plates 40 °C temperatūrā.
FSeBcT3KGm
SHKBlJjOqF
Ky6JS7nCWF
VLZ7mSWjQw
UICojZx4RN
SQLiylCBtK
H0zaIdXBeL
G2owM7vxsR
M5WYjfzro6
Rz8nMZFfsO
Hal0iIb5xe
TGbRIVp0WM
WLR7gT63vx
ThiNPXbWr7
FQaqzC4ZO8
RNfZyGE2Qb
Tīru amfetamīna eļļu ielej vārglāzē, kas piepildīta ar izopropanolu. Pēc tam, tāpat kā iepriekš, to izsāla ar titrēšanas metodi, filtrē un žāvē. Pirms man bija eksikators, es vienmēr žāvēšanai izmantoju karstuma lampu, kas darbojas ļoti labi un arī samērā ātri.
EKb249SqvD
GHE75JeuhC
JsYU4I3eQ7
IEeVutOCli
XDTjRPs0qc
GzOsoxFb6h
739D8rfXU0
Visbeidzot tiek veikta acetona mazgāšana, tam es izmantoju dzirnaviņas un sietus, lai sulfāts būtu pēc iespējas smalkāks, lai iegūtu pēc iespējas lielāku virsmu labai tīrīšanai.
Atkal tika ņemta lampa, lampa jānovieto tik augstu, lai izstrādājums nesasiltu daudz vairāk par 60°C.
Loi5kMqjxH
NahlgGk92j
DE9kezLRIr
FOr4LPbjBT
TRAXHyipWN
1Q0XtMfC9h
Jā un diemžēl mans ļoti slikts rezultāts 18,5g, tas ir tikai 33% no 70%. Pat ne puse no parastā.
Tas ir vienkārši nomācoši. Es vienkārši nezinu, ko es šeit daru nepareizi, ka man ir tik slikti.
Pēc šī rezultāta es vairs nedarīju pārējos 3 produktus atsevišķi, bet metu tos kopā, kā rezultātā kopā sanāca aptuveni 20g. Kopumā ne pārāk daudz, bet ļoti tīrs produkts.

Esmu atvērts jebkādiem ieteikumiem.
 

Attachments

  • yAr1SBPHZm.jpg
    yAr1SBPHZm.jpg
    34.5 KB · Views: 421
  • mq9jDOh6EH.jpg
    mq9jDOh6EH.jpg
    35 KB · Views: 385

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Paldies, ka dalāties ar mums savā pieredzē!
Es drīzumā grasos izmēģināt to pašu, tāpēc ļoti uzmanīgi tam sekoju līdzi :)

neesmu pietiekami profesionāls, lai sniegtu jums padomu; no otras puses, pamanīju, ka jūs nedarāt visu tāpat kā video, bet tas var būt līdzvērtīgi, nezinu.;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Esmu ļoti pateicīgs par jūsu detalizēto ziņojumu!
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
@Pennywise Vai jums ir jūsu p2np fotoattēls? Vai esat pārliecināts par P2NP kvalitāti?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Manam P2NP ir skaista dzeltena krāsa, un, pārkristalizējot to izopropanolā, man ir mazāk nekā 0,1 g zudumi, tāpēc es domāju, ka tas ir ļoti tīrs un tīrs.
OOIcrh9isf
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Paldies, ka veltījāt laiku, lai dalītos ar savu darbu un pieredzi!
Attiecībā uz iznākumu: atvainojiet, es neredzu, kāds bija jūsu neapstrādātais iznākums? Pirms A/B un mazgāšanas? Vai attīrīšanas procesā jūs zaudējāt daudz iznākuma, vai arī jūsu iznākums bija zems pat neapstrādātā produktā?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, tā ir taisnība, bet jūs atklāsiet, ka, izvēloties P2NP un alumīnija daudzumu, kas lielāks par 5 g, nav tik viegli noturēt reducēšanu kontrolē ar nelielu kratīšanu un vēsu ūdeni. Ar 20 g P2NP un 30 g alumīnija jūs sagaidīs nepatīkams pārsteigums, ja jūsu apaļā dibena kolba nebūs pareizā izmēra un jūs to neatdzesēsiet ar patiešām aukstu ledainu ūdeni, tā visu izspļaus no augšas, es jums apsolu. Šā iemesla dēļ es lēnām palielinu P2NP daudzumu kolbā, lai reakcija noritētu daudz lēnāk.
Cits jautājums ir, vai šis ir pareizais paņēmiens tagad un vai tas arī darbojas pareizi, kā es iedomājos.
Taču es šādā veidā esmu atrisinājis nekontrolējamās reakcijas problēmu.
Tas, ka reakcijas masu pirms sārmošanas vispirms filtrēju, ir tāpēc, ka dalāmajā piltuvē biezā zupa visu aizsprostotu. Manuprāt, tas ir elegantāks risinājums, arī sālīšanas laikā man ir mazāk netīrumu,
Manuprāt, priekšrocība ir tā, ka filtrs ir tikai kārtīgi jāizskalo.
Divi tīrīšanas posmi beigās man vienmēr ir bijuši daļa no sisntēzes. Un neko daudz ko citu es neesmu darījis citādi.

Kā jau mēģināju dalīties, nekad neesmu svēris starpposmus, kamēr neesmu pabeidzis tīrīšanas soli, svars nav interesants, jo tur vienkārši vēl ir netīrumi.
Es labprāt to nosvērtu, bet kāda jēga? Mani interesē tikai tīrs un tīrs produkts beigās, un tā es mēra panākumus.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nu, tas ir svarīgi, ja vēlaties noskaidrot, kas reakcijā gājis greizi, lai samazinātu iznākumu. Jūs to darāt, analizējot produktu katrā posmā, līdzīgi kā tad, kad mēģināt noskaidrot, kas nav kārtībā ar elektrisko ķēdi, mērot spriegumu un strāvu dažādās tās daļās.
Ja jūsu starpprodukta, neapstrādāta produkta iznākums ir daudz lielāks nekā galīgais iznākums, jūs zināt, ka ir daudz piemaisījumu. Tie var būt nereaģējuši, izžuvuši prekursori vai blakusprodukti. Kopā ar starpprodukta krāsu, smaržu un tekstūru var noteikt, kādi ir šie piemaisījumi un kura reakcijas daļa tos izraisa.
Tāpat ir labi zināt, cik daudz tiek izskalots dažādās attīrīšanas procesa daļās, lai labāk noteiktu, kādi ir šie piemaisījumi.
Bet, ja jūsu neapstrādātā produkta un galīgais iznākums ir nedaudz līdzīgi, tas nozīmē, ka pirms neapstrādātā produkta žāvēšanas esat izskalojis daudz nereaģējušā prekursora.
Ja jums nav nekādu mērījumu, vienīgais, ko varat darīt, ir akli spriest un mēģināt vēlreiz.

Turklāt, lai labāk kontrolētu reakciju ar amalgamu, izmantojot lielāku P2NP un amalgama daudzumu, jums vajadzētu izmēģināt vienu vai vairākus no šiem soļiem:
1. Ieguldiet līdzekļus spiediena izlīdzināšanas piltuvē un veiciet pievienošanu lēnāk.
2. Zem reakcijas trauka ir piemērota sāls/ledus vanna vai arī reakcijas kolba ar apvalku, kurā var regulēt sāls ledus ūdens plūsmu.
3. Izmantojiet biezāku alumīniju. Reakcija nebūs tik strauja un būs vieglāk kontrolējama. Tas var arī palielināt iznākumu, ja problēma ir nereaģējis prekursors.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Tikai uzzināt, vai esat mēģinājis lietot mazākus daudzumus, kā tas redzams videoklipā?
piemēram,
10 g 1-fenil-2-nitropropēna;
100 ml izopropilspirta;
12 g alumīnija (sagrieztas sadzīves folijas veidā);
0,1 g dzīvsudraba nitrāta;
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Paldies par jūsu pārdomām, arī es nākotnē izsvēršu starpposmus, lai varētu atbildēt uz jūsu neatbildētajiem jautājumiem.

Uz jūsu jautājumiem:
1) Es izmantoju šāda veida piltuvi, lai kontrolētu padevi.
2) Man vienmēr ir sagatavota liela bļoda ar ledus sālsūdeni, kas ir atdzesēts līdz -21 °C, un, ja temperatūra ir pārāk augsta, es arī atdzesēju. Lielām reakcijas masām pat ar šo dzesēšanu vairs nepietiek, kontrolēta padeve, manuprāt, pagaidām ir vislabākā ideja.
3) Es izmantoju rūpniecisko alumīnija foliju, kas ir daudz biezāka par parasto virtuves alumīnija foliju, šai ir 36 μm. Bet nākamajam ruļlim būs 50 μm.
Protams, es sāku ar maziem daudzumiem, lēnām iejutos un lēnām palielināju daudzumus.
Ir bijuši arī labāki iznākumi, bet man tas vairāk izskatās pēc veiksmes, nevis ka tas varētu būt saistīts ar manu darba veidu vai izmantotajām metodēm, bet es tam neticu. Būs kaut kas tāds, kam man jāpievērš lielāka uzmanība, ko vēl neesmu iedomājies.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Pie 30 g rno2 un papīra plānas sagrieztas folijas ir droša recepte pārplūšanai hehe. kad es pārsniedzu 5 g substrāta, es ar rokām sapinu savu alu bumbiņu, veidojot ne pārāk vaļīgas, ne pārāk ciešas bumbiņas. palīdz kontrolēt reakciju, var būt nepieciešams nedaudz karstuma, lai to novadītu līdz galam, bet ne visu laiku.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Arī veiksmei vienmēr ir sava nozīme. Organiskā ķīmija galu galā ir kulinārija, un tāpat kā ļoti pieredzējušam pavāram vienmēr izdosies pagatavot suflē, vienkārši sajūtot, kad ir laiks to izņemt un kā sajaukt sastāvdaļas, mazāk pieredzējušam pavāram puse no gadījumiem neizdosies, kliedzot un nezinot, kāpēc :), Aleksandrs Šulgins teica: "Organiskā ķīmija ir cilvēkiem, kuriem patīk gatavot".
Bet liels paldies, ka mēģināt un dalāties savā pieredzē, tas ir ārkārtīgi vērtīgi. Es ilgojos, lai pieredzējušāki ķīmiķi arī ieskrien un sniedz atsauksmes.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Man ļoti patīk gatavot ēdienu, bet, lai gūtu panākumus, garšvielu izmantošanā ir nepieciešams vairāk intuīcijas. Gatavojot ar ķīmijas palīdzību, droši vien vairāk būs jārunā par tehniku un to, kā to īstenot, jo īpaši, cenšoties konsekventi sasniegt produkta kvalitāti. Ar veiksmi es drīzāk domāju reakcijas rezultātu, ka tas nav paredzams un vienmēr ir nejaušība, cik daudz P2NP tagad reducējas līdz amfetamīnam, vienmēr vienādos apstākļos. It kā es nevaru ietekmēt reakciju un man tā ir jāpieņem, kā nāk. Un es tam neticu, ir jābūt tehnikai, kas garantē, ka es vienmēr konsekventi iegūšu noteiktu daudzumu ar noteiktu kvalitāti.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kā jau teicu, es izmantoju nedaudz biezāku rūpniecisko alumīnija foliju un sasmalcinu to ar smalcinātāju, kas ir ļoti ātri un ļoti vienmērīgi. Nekad neesmu šeit izmantojis citus paņēmienus.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ja tā ir samīcīta folija, var rasties problēma. Lieli ķīmiskās kvalitātes alumīnija gabali (granulas) reaģē, kad tiek noņemta oksīda plēve un alumīnijs kļūst aktīvs, reaģējot ar ūdeni (skābi). Jūsu gadījumā rūpnieciskais alumīnijs nav precīzs jēdziens.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pagaidiet, man nevajadzētu lietot foliju? Es līdz šim vienmēr esmu to darījis tā, kas ar to nav kārtībā?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

jums ir atšķirīgs biezums alu folijas standarts ir 15 mikronu biezums
bet, ja jūs meklējat, jūs atradīsiet arī 5 mikronu .
Šis, manuprāt, darbojas daudz labāk ;-)
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
ok, tātad tas ir manas folijas dēļ, tad jūs varat arī to paskaidrot un arī pastāstīt, kāpēc, neskatoties uz foliju, ir iespējami pilnīgi atšķirīgi iznākumi, jo es nekad neesmu izmantojis citu nekā šo, un bija jau ļoti labas sintēzes ar daudz un labiem iznākumiem. Ja es saprastu, kāpēc biezāka folija ir iemesls, kāpēc mani rezultāti ir tik atšķirīgi, tas man ļoti palīdzētu. Cik esmu lasījis un sapratis, plāna folija reaģē daudz ātrāk un straujāk, atšķirībā no biezas folijas, kas reaģē lēnāk un ir vieglāk kontrolējama.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nu, es vispār domātu, ka reakcijai, kas noris līdz beigām pie nemainīgas, teiksim, 60 C, salīdzinājumā ar reakciju, kas ātri sasniedz 80 C, tad tiek atdzesēta, atkal uzsildīta utt. būs labāks iznākums. tikai mana domāšana, varbūt kāds var mani labot. vai esat mēģinājis pēc rno2 pievienošanas atsijāt uz vaļīga sieta un nefiltrēt? 2 reizes filtrēju pēc šī soļa uz papīra un abas reizes iznākums bija zems, bet tas var būt coinidence. mazliet Al ir labi pirms alkalizēšanas, tas vienkārši reaģēs ar sodu un izšķīdīs ūdens slānī.
Neuzsveriet to pārāk daudz, vienkārši turpiniet darīt mazos apjomos atkal un atkal, un drīz vien jūs iegūsiet pastāvīgu ražību.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Top