Amfetamīna sintēzes ziņojums (bet neizdodas, meklējot risinājumus)

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Esmu dzirdējis no cilvēkiem, kuriem bija tieši tādas pašas problēmas ar alumīnija foliju!!! Un, lai gan reakcijai, iespējams, vajadzētu būt spēcīgākai, jo plānāka un mazāka beigās ir folija, visefektīvākais veids bija saplēst alumīnija foliju 2x2 līdz 3x3 cm. gabaliņos un pēc tam ievietot tos elektriskajā kafijas pupiņu smalcinātājā un maisīt 20-30 sekundes, līdz parādās granulas.
Turklāt sākumā izmantotās sintēzes instrukcijas, iespējams, arī nebija vispiemērotākās! Bija vajadzīgi vairāki mēģinājumi, pirms beigās no sintēzes vispār kaut kas iznāca! Tas, iespējams, bija ļoti nomācoši..... :)
Tad izmēģināja sintēzes instrukcijas no video!!!
Vienīgā atšķirība bija tāda, ka dzīvsudraba nitrāta 2 vietā viņi izšķīdināja dzīvsudrabu slāpekļskābē un sintēzei izmantoja šo šķīdumu, nevis sausu dzīvsudraba nitrātu!
Eksotermiskā reakcija patiešām ir diezgan vardarbīga, ja neesat tai sagatavojušies un neesat piedzīvojuši kaut ko līdzīgu pilnā darbībā! Neskatoties uz to, to ir iespējams veikt ar 50 g. P2NP sintēzi ar pietiekamu dzesēšanu (un labu aerāciju un deaerāciju, manuprāt) to var veikt labi!
Jūs varētu mēģināt reaģēt ar savu izopropanola, P2NP un etiķskābes maisījumu uzreiz.
Tā kā PIRMĀ mēģinājumā, ievērojot videoierakstā sniegtos norādījumus, iznākums pēc divkāršas mazgāšanas ar bezūdens acetonu joprojām ir ļoti tuvs videoierakstā norādītajam iznākumam!!!!.
Jāpiemin, ka nevienam no sintēzē iesaistītajiem cilvēkiem, ieskaitot mani, nav nekādu priekšzināšanu ķīmijā!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jūs neveicat tīrīšanu ar A/B ekstrakciju pēc sisntēzes? Tad jūs noskalojat arī visus piemaisījumus.
Jūs runājat par efektivitāti un ar šķērēm sasmalcināt alumīnija foliju mazos kvadrātos? Jūs taču nerunājat nopietni?
Tā ir viena no sarežģītākajām un laikietilpīgākajām alumīnija folijas sagatavošanas metodēm, kādu es varu iedomāties.
Es nesaku, ka jūs kļūdāties, bet tā nekādā gadījumā nav efektīva.
Ja mazas cietas folijas bumbiņas ir tik labas, kāpēc neizmantot alumīnija granulas? Tas būtu ideāli, bet atkal neviens to neiesaka. Ja kāds varētu pateikt, kura fizikālā īpašība ir vissvarīgākā alumīnija samazināšanai ar P2NP, tas man ļoti palīdzētu.

Tā kā mans pirmais mēģinājums ražot amfetamīnu arī man izdodas, dažreiz vairāk dažreiz sliktāk, mani interesē fons, nianses, kam jāpievērš īpaša uzmanība. Es jau esmu mēģinājis tik daudz ko mainīt, nezinot precīzi, ko un kāpēc, tas tagad ir jābūt beigas, ja tad ir jābūt izskaidrojums izmaiņām, atšķirība, kas ir jēga, un ved mani tālāk, lai vienmēr iegūt to pašu daudzumu tādā pašā kvalitātē.

Es joprojām esmu atvērts jebkuram ieteikumam, bet lūdzu ar pamatojumu, labprāt arī pateiktu, kas ir nepareizi un kas nevar darboties un kāpēc tas nedarbojas.
Izmēģināt visu praktiski man nav jēgas lielā iespējamo variantu skaita dēļ.
Es ceru, ka jums ir kaut kāda sapratne par to.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Cilvēks mazgā alumīnija foliju pēc amalgelieren
3 X ar ūdeni, ar ko, iespējams, vajadzētu pietikt, lai atdalītu vēl esošos dzīvsudraba nitrātus.... , ja to dara uzmanīgi!!!!.
Jūsu Freebase ir klāt pēc vārīšanas procesa izšķīdināta IPA ! Tad dzīvsudraba nitrātam vajadzētu šķīst IPA, lai nonāktu galaproduktā, ja tas joprojām ir pēc alumīnija folijas mazgāšanas vai?

Un alumīnija folijai .... jūs vienkārši saplēsiet to lielākos un mazākos gabaliņos un pēc tam īsi samaisiet tos!!!!.
Šī ir labākā metode līdz šim ... neskaitot to, ka es arī sagriež ar nagu šķērēm 0,5 X 0,5 cm lielos gabalos, ja man nebūtu's citādi paliek, ja tas būtu mana problēma, lai mērķi!!!! ) Pirktās alumīnija granulas laboratorijai, iespējams, ir visideālākais risinājums, izņemot to, ka tas, iespējams, maksā divreiz dārgāk nekā sadzīves alumīnija folija un ka vēl viens pasūtījums, kas varētu padarīt jūs pamanāmus, nav vēlams.
Es arī atvainojos, ka neesmu pietiekami skaidri izteicies par dažām detaļām... tas nekad nav bijis mans mērķis!
Kopš pirmā sintēzes mēģinājuma saskaņā ar video instrukciju ( ar dzīvsudrabu slāpekļskābē anstadt dzīvsudraba nitrāts 2 sausā veidā) iznākums ir stabils kvantitātē un kvalitātē... manuprāt!!!! Es patērēju ilgu ilgu laiku katru dienu un ar pārliecību amfetamīnu ar šo rezultātu esmu 100% apmierināts!!! man vajag 3 līdz 4 mazas pēdas un esmu skaidrs ,aktīvs un Alkehol nekļūst par problēmu tik ātri!!!!
Tas arī viss, ko man par to teikt! Es gribētu apmainīties visu dienu šeit, bet mans pieejamais laiks ir ierobežots!
Mans padoms, ja kaut kas nenotiek, kā gaidīts ar savu sintēzi ... darīt to tieši tā, kā sintēzē, kas ir parādīts video.ka jebkurā gadījumā labāk nekā mēģināt sākt jautājumā, par kuru jums ir tieši uzskatīts, nav daudz ideju (es vienmēr pieņemu savu izpratnes trūkumu).
Sunny greeting´s........
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vispirms dzīvsudraba sāls tika izšķīdināta ūdenī, kad gatavās reakcijas masu padarīsiet sārmainu, dzīvsudraba sāls galvenokārt paliek ūdens fāzē.
Otrkārt, pēc sintēzes es VĒL KĀPIENI veicu A/B ekstrakciju, kurā fāzes atdalīju ar petrolēteri, tādējādi nodrošinot pilnīgu sāļu atdalīšanu.
Noslēdzošā mazgāšana ar acetonu atdalītu arī pēdējās atliekas. Es neuztraucos par dzīvsudrabu.
Es vienkārši iedarbinu smalcinātāju, vieglāk nevar būt.
Jūs būtu pārsteigti, ja veiktu nelielu izpēti, alumīnija cena kilogramā gandrīz vienmēr ir vienāda, neatkarīgi no tā formas, un ir arī citi veidi, kā pasūtīt granulas, ne tikai laboratorijas preču veikalos.
Es to izmantotu, ja kāds man pateiktu, kāpēc granulas būtu labāka izvēle. Lasiet, ka pirmo reizi no granulām, citādi vienmēr ir runa par foliju.
Tātad jūs domājat, ka slāpekļskābe ir slepenā sastāvdaļa, kas nodrošina pastāvīgu iznākumu un labu produktu?
Vai man jānopūlas, es to lietoju no sākuma un katra sintēze ir atšķirīga, dažreiz laba dažreiz slikta un dažreiz katastrofāla, tātad jābūt kaut kam citam.
Manas zināšanas par amfetamīna sintēzi sastāv no tā, ko esmu atradis izlasījis, un maniem vairākiem mēģinājumiem, gandrīz visos no tiem iegūstot kaut ko noderīgu. Tikai iespējamo procedūru vai modifikāciju skaits šķiet bezgalīgs, tāpēc es meklēju risinājumu, kas labi darbojas.
Kas mani uztrauc video, amalgama tiek veidota citādāk nekā instrukcijā, frībāzes ekstrakciju daru ar dalāmo piltuvi, tur nevajag obligāti ielej reakcijas masu, tāpēc pirms tam filtrēju un beidzot galaprodukts ir sniegbalts bez jebkādas tālākas tīrīšanas. Es uzskatu, ka tas nav iespējams, katra mana reakcijas masa bija iekrāsojusies un līdz ar to arī brīvā bāze. Pirms izsālīšanas vēl var tīrīt, bet tā atkal būtu cita procedūra.
Un netiek veikta A/B ekstrakcija, un netiek veikta acetona mazgāšana, šie divi soļi vienmēr ir jebkuras sintēzes, kas veikta bez frebāzes destilācijas ar tvaiku, beigas.

Paldies, ka veltījāt laiku, lai man atbildētu, un novēlu jums visu to labāko. Ja vēlaties kaut ko piebilst, esat laipni gaidīts.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Reakcija ir atkarīga no dzīvsudraba nitrāta kvalitātes.
Es pieņemu, ka daudzi cilvēki to meklē. Un tā kā tā ir aizliegta viela.
Man šķiet ļoti maz ticams, ka kvalitāte visur ir vienlīdz laba.
Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai visi dalītos ar visu šeit, forumā.
Lai būtu lielāka pārliecība par tās kvalitāti.
Šeit gandrīz neviens cilvēks nedalās ar noderīgu informāciju.
un tāpēc tās uzlabošanai ir nepieciešams daudz laika un resursu.
tam ir jānāk no abām pusēm. Tikai ņemšana nedarbojas.
personīgi es uzskatu, ka nav pareizi izmantot forumu bez konta izveides.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Viņi saka: "Ķīmijas un ķīmijas ķīmijas tehnoloģijas ir ļoti svarīgas, jo tās ir saistītas ar ķīmiju un ķīmijas zinātnēm: Ja maisījumu beigās padara sārmainu, sāls paliek ūdens šķīdumā! Kas apstiprina manu runu. Tā kā viens tad arī IPA izšķīdina tikai frībāzi no apakšējās pelēkās peļķes atdalās un ar atšķaidītu sērskābi sāls nogulsnējas!
Turklāt dzīvsudraba nitrātu Jūsu procedūras beigās kaut kā steidzami vajag izņemt, jo Jūs nedz alumīnija foliju pēc amalgamēšanas mazgājat ar ūdeni ..... un tālāk P2NP reakcijas laikā uz amfetamīnu pēc noteikta laika vairs NAV ko pievienot dzīvsudraba nitrātu reakcijas masai, jo reakcija pēc 60 min. acīmredzot samazinās! Man nav nekādu priekšzināšanu ķīmijā, un tas, ko es šeit rakstu, ir balstīts tikai uz manu viedokli pēc tam, ko esmu izlasījis viņu ziņojumos! slāpekļskābe, manuprāt, nav nekāda sakara ar slepeno sastāvdaļu, bet veicina to, ka kopā ar pievienoto dzīvsudraba nitrātu veidojas 2, ja es viss nav nepareizi. es to pieminēju tikai tāpēc, ka tas ir tikai reizes tik..... Es nedomāju, ka tas kaut ko maina uz galarezultātu, ja to lieto pareizi... saulaini sveicieni!!!
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
labi, mana pieredze ir, izmantojot PMK reducēšanu alumīnija amalgamā ar nitrometānu, lai iegūtu MDMA. Es izmēģināju vairāku veidu alumīnija foliju, bet vienīgā, kas deva pozitīvu rezultātu, bija īpaši smagā Reynolds zīmola, īpaši tie cepeškrāsns maisiņi (mūsdienās tos ir grūti atrast). neskatoties uz to, ka tā ir dārgāka, kvalitāte to kompensē, un, ja ir citi trūkumi, jūs varat izslēgt iespēju, ka tā ir alumīnija, izmantojot šo zīmolu
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Manuprāt, nav pareizi nojaust zemas iznākuma pakāpes iemeslu, nefiksējot starpmērījumus. Šī amfetamīna sintēzes metodika prasa zināmu pieredzi. Vieglāk ir risināt problēmas cēloni, novērtējot nepazemināto iznākumu.

Es pamanīju, ka visos posmos gan bāze, gan pulveri izskatās diezgan tīri. Autors pievērš īpašu uzmanību attīrīšanas un ekstrakcijas procedūrai. Taču ir svarīgi paturēt prātā, ka katra attīrīšanas procedūra var radīt iznākuma zudumus un var būt nevajadzīga. Tāpēc es iesaku pirms katra nākamā mazgāšanas soļa produktu nosvērt. No pieredzes varu teikt, ka vairākkārtēja produkta mazgāšana var ievērojami samazināt iznākumu, bet nezinu, vai šajā gadījumā tas bija iemesls.

Kāda ir iegūtā amfetamīna aktivitāte?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Paldies par jūsu vārdiem, kā izmērīt produkta aktivitāti?

Un es vienmēr nosaku svaru tagad, pirms attīrīšanas procesiem. Es arī mēģināšu noteikt tīra amfetamīna daudzumu pēc ētera iztvaicēšanas.

Esmu arī jau pārbaudījis produktu starp dažādiem attīrīšanas posmiem, un jāsaka, ka bez pilnīgas attīrīšanas, izmantojot A/B ekstrakciju, kam seko acetona skalošana, produkts vienkārši garšo pretīgi. Arī pie domas par to, ko es tur iegūstu par taukainu un lipīgu sarkanu gļotu, man kļūst slikti, kad domāju, ka esmu paņēmusi netīrumus līdzi.
Protams, ja labu vielu samitrina ar šķīdinātāju un piemaisa kārtīgu kofeīnu un laktozi, no tās neko neiegūst, bet ne par to ir runa. Man vajag absolūti tīru produktu!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nu, viens no populārākajiem veidiem ir veikt rindu, vai ne? Pēc tam ziņojiet, izmantojot aptuveni pusi no vārdiem, kurus vēlaties lietot :).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ja patiešām ir tik viegli izmērīt produkta aktivitāti, saskaitot manu objektīvo viedokli, tad varu tikai teikt, ka tas ir ļoti spēcīgs. Pietiek ar nelielu daudzumu, lai organisms darbotos pilnā sparā. Jums nevajag gulēt, ne ēst, un jūs vienkārši esat tik ļoti apmierināts ar sevi un pasauli.
Es diemžēl vēl neesmu atradis veidu, kā subjektīvi pierādīt tīrību, lai varētu veikt procentuālu aprēķinu un izdarīt salīdzinājumus.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vienīgais, ko es teikšu šādai diskusijai, ir:
Alumīnijs ir alumīnijs un paliek alumīnijs, neatkarīgi no tā, kāds nosaukums tam tiek uzrakstīts.
Es labprāt iesaistīšos diskusijās par virsmas laukumu vai tilpuma blīvumu, bet ne par to, kurš ražotājs uzraksta savu nosaukumu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nē, visticamāk, vienīgais īstais veids ir spektroskopija. Tam ir tiešsaistes avoti, kur jūs vienkārši nosūtāt paraugu un saņemat atpakaļ spektroskopijas profilu, pat attiecībā uz nelegālām narkotikām. Par maksu, protams. Bet spektroskopijas profilā jūs varat viegli redzēt, vai jums ir kādi pīķi, kas neatbilst references profilam.
Es paskatīšos, vai varu atrast tiešsaistes resursu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Atvainojiet, tas bija šajā vietnē, protams, :).
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/analytical-laboratories.533/

Jūs vienmēr varat viegli veikt kušanas temperatūras noteikšanu, bet tas neatklās, vai ir piemaisījumu pēdas, tikai to, vai esat krietni novirzījies.

Ja jums izdodas iegūt spektroskopijas profilu, bet jums nav standartparauga, PubChem vai Spectrabase vienmēr ir pieejami daudzu vielu tiešsaistes profili. Šeit ir amfetamīna sulfāts:

Šīs līknes ir kā materiāla pirkstu nospiedumi. Paraugu iztvaicē un caur tvaikiem izstaro gaismu. Kamera otrā pusē mēra, kādas gaismas frekvences absorbē tvaiki, un šo frekvenču kombinācija ir unikāla katrai vielai. Atbilde tiek iegūta kā līkne ar maksimumiem. Pēc tam jūs salīdzināt šos maksimumus ar parauga maksimumiem, par kuru jūs zināt, ka tas ir tīrs. Ja pīķi ir pilnīgi atšķirīgi, ir iegūts kaut kas cits. Ja paraugā ir papildu maksimumi, tie ir piemaisījumi.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es apzinos šo iespēju, es dotu priekšroku metodei, ko es varētu veikt pats pēc katras sintēzes.
Piemēram, es varu veikt TLC analīzi, kur pēc traipa lieluma varu noteikt, cik daudz ir amfetamīna un/vai vai ir kādas citas psihoaktīvas vielas, piemēram, kofeīns arī ir ļoti skaidri norādīts, bet laktoze nav.
Šīs metodes trūkums ir tas, ka man nav references parauga, kurā es varētu pateikt, ka manā paraugā ir vairāk, mazāk vai tikpat daudz amfetamīna. Šādu TLC testu komplektu piegādātājs diemžēl (pagaidām) nepiedāvā iespēju secināt precīzu daudzumu, kā tas ir, piemēram, attiecībā uz MDMA, kokaīnu vai THC.
Es varu tikai teikt, ka mani paraugi izskatās gandrīz visi vienādi, bet kāda tīrība paraugiem diemžēl nav. Es veicu TLC analīzi katrai savai sintēzei, paraugi tiek arhivēti, kā arī TLC kartes, lai vēlāk, iespējams, veiktu precīzāku noteikšanu.
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Piekrītu jums, alumīnijs ir alumīnijs un vienmēr tāds būs, bet alumīnija folija nav. varbūt tur, kur jūs dzīvojat, tās visas ir labas kvalitātes, bet tur, kur es dzīvoju, ne, es veicu testu, un tiešām ir atšķirība starp biezumu un citiem alumīnija folijā iestrādātiem produktiem, kas var ietekmēt galīgo rezultātu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es zinu, ka mana folija ir no 99,9 % alumīnija, kā norāda ražotājs. Folija ir biezāka nekā jebkura virtuves folija, kas izraisa lēnāku reakciju, tā tika sagriezta nelielos gabaliņos ar papīra smalcinātāju.
Kur būtu kļūdaina šīs folijas izmantošana?
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
jūsu gadījumā jūs jau esat pilnīgi pārliecināts par alumīnija folijas kvalitāti, tāpēc alumīnijs nav mainīgais lielums, kas jāņem vērā. varbūt citiem cilvēkiem, kuriem ir bijusi līdzīga problēma un kuri vēl nav apsvēruši šādu iespēju, tas varētu būt analizējamais mainīgais lielums.
 
Top