Looking for a vendor Vai ir kādi RC pārdevēji no visas pasaules, izņemot Ķīnu?

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
jebkurš ieteiktais RC piegādātājs, kas nodrošina


Ķīna RC pārdevēji, es domāju, ka lielākoties tagad ir scam, bet eiropa pārdevējs BB foruma sarakstā nesniedz šos, kāds cits pārdevēju ieteikums?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Šīs vielas nav problēmu iegādāties Eiropā un Ķīnā, tās ir legālas. Tās nav psihoaktīvas (RC), tās tiek izmantotas kanabinoīdu sintēzē.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Jūs varat noslēgt darījumu ar legit ķīniešu ķīmijas uzņēmumiem par šīm ķimikālijām.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Ko darīt, ja (1H-indol-3-il)(2,2,2,3,3-tetrametilciklopropil)metanons cas 895152-66-6 ?

kāds ieteiktais pārdevējs varētu to nodrošināt? jo es pasūtīju no Ķīnas un tagad nav atbildes, dažreiz mēs vienkārši pasūtām visu vienā, nevis pasūtām no vairākiem pārdevējiem ar vairākām ķimikālijām.
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Ziniet, ja jūs varētu nokļūt Vācijā, jūs būtu bagāts cilvēks. Man no turienes ir vajadzīgi 2000 litri mēnesī. Man ir āķis, man vajag kādu, kas to slepeni nogādātu uz ASV. Es maksātu desmit dolārus par vienību virs izmaksām un izdevumiem. Tas ir labs ēdiens. 20 plaukti mēnesī, jūs varat darīt ok un ietaupīt melnai dienai. Veidot kontaktus tur. Ir vērts padomāt.
o o
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Turklāt jums būtu dažas
ne BASF, kas, manuprāt, ir diezgan labs ķīmisko vielu ražotājs.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Atvainojiet, bet man ir jābūt skaidram, ko jūs domājat, jums ir nepieciešams 2000L noids no Vācijas uz ASV?
 
Top