Question Labākās vietas, kur diskrēti ražot sintētiskās vielas

beast369

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai man to vajadzētu darīt saimniecībā, garāžā, treilerī nekurienes vidū...?
 

bakoi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, jūs varat to darīt jebkur, ja vien esat pārliecināts, ka NEKAS nāks. Ja jūs nodarbojaties ar ķīmiju ārā, esiet uzmanīgi ar gaisa temperatūru (ja dzīvojat, piemēram, Krievijas virzienā vai uz Marsa). Saimniecība man ir laba ideja.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Sintezēm var ierīkot laboratoriju privātmājas pagrabā. Vēlams, lai māja būtu nomalē, bez tuvumā esošiem kaimiņiem. Reaģentus un iekārtas vēlams piegādāt caur garāžu, lai tās nebūtu redzamas citiem cilvēkiem.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Centieties, lai vieta, kurā nevar izsekot līdzi, būtu tāda, ko nevar izsekot līdzi - pretēji citu viedoklim es to nedarītu savās mājās!

Varbūt pagaidām labs sākums būtu anonīma garāžas īre (maksājiet skaidrā naudā un izmantojiet viltotu personu apliecinošu dokumentu).
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Es to darīju @ mājās, un to, ko teica kokos, nedariet. ja jūs to darāt, nestāstiet to nevienam. (personīga lietošana)
Bet es esmu realy intrested to es gribu veikt mazas partijas 1L A, bet es domāju, ka mēs vai es likt uz leju dažas tērauda iekārtas darīt to dažas reizes un tad pārvietot.
Es domāju, ka tas nav possiible viesnīcā pienācīgas. varbūt leuckart ir. tāpēc man ir nepieciešams atrast tukšu platību, lai palaistu ģeneratoru un pārvērst bmk glicidate un tieši tvaicēti, bet manas bumbas nav pietiekami liels, lai iet Beļģijā tur ir, ko es zinu daudz tukšas vietas. Pagaidām meklē mājas pārdošanai vai birojus.
un pa to laiku domā par juridisko buisiniss.

tā man teica
es neesmu es, lai jūs zināt,
bet jau es domāju, ka
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Patiesība. Apmēram pirms gada pāris naktis nakšņoju vietējā viesnīcā. diezgan liela ķēde, pāris simti numuru, iekštelpu/āra baseins, sauna u.c., VISU nakti, apmēram ik pēc pusstundas, kā pulkstenis, sākot apmēram no 2:00 un beidzot 6:00, :blakus esošajā numurā tualete tika izskalota apmēram 5 reizes pēc kārtas, un es sajutu sālsskābes vai kādu citu smaku, kas to izdala, slikti! Es mēģināju to izpētīt un sapratu, ka blakus man nav nevienas istabas! Uz skrejlapām bija visas viesnīcas izkārtojums, un tur vienkārši nebija durvju, un nākamās durvis bija 2 durvju vērtas, lejup pa gaiteni. Visā viesnīcā tā bija vienīgā vieta, kas neatradās uz moduļa tipa mērījumiem starp durvīm. Mana teorija ir tāda, ka viņi bija ievilkuši caurulīti tualetē, lai izvadītu izgarojumus. Es esmu pārliecināts, ka tā ir iekšēja operācija. Tikai kāds, kas katru nakti visu nakti neatpūšas un nejauši atrodas blakus istabā, to būtu pamanījis.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Dažas zāles var pagatavot mežā dažu stundu laikā, piemēram, a-pvp 4mmc 3mmc 2mmc 4cmc 3cmc bk mdma. ātruma forma A-Oil.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
ko būtu visvieglāk izdarīt?
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Vai jūs zināt, vai šajā forumā ir pieejama bk mdma sintēze? un A-PVP sintēze?
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Varētu būt dīvaini, bet to ražošana īrētās mājās ar labu vai improvizētu ventilāciju varētu darboties
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
jā īrē māju, kas nav uz jūsu vārda ,
un izmantot aspiratoru ūdens strūklu tā lieliski. izmantot traukā un savienot šļūteni uz augšu un nodot to taisnība sifon (tur bija ūdens paliek pret nemieru smarža)ūdens kanalizācijas duša vai virtuve. un ieslēdziet ūdeni tagad un tad. dzīvokļos vai bija vairāki cilvēki, kas savienoti ar to pašu notekcaurules viņi varbūt kaut ko smaržo.
Vismaz smaka nenāk no (vislabāk ne no jūsu) mājas. jebkurā gadījumā es neiesaku to darīt mājās, kur ir citi cilvēki. kad viņi jūs arestēs, viņi jūs sodīs par cilvēku apdraudēšanu, es domāju, ka tas nav tā vērts, pat ja jūs zināt, ko jūs darāt. Vienkārši izmetiet Cobra pa gaiteni, lai cilvēki būtu modri, lai nepieļautu teroristu uzbrukumu, pēdējā daļa ir joks.
Kad ārā temperatūra ir komfortablāka, es domāju, ka neliels mērogs ir paveicams. degvielas ģenerators vai dažas automašīnas baterijas maisīšanai un ūdens sūknim. Es to nekad neesmu darījis, bet domāju, ka tas ir iespējams.
 
Top