Question Labākais veids, kā pārkristalizēt P2NP kristālus

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Kāds ir labākais veids, kā pārkristalizēt P2NP kristālus, lai iegūtu tīrību? Kādu šķīdinātāju vajadzētu izmantot?

Vai ir kādas citas detaļas, kas jāņem vērā?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
man ir grūtības atbrīvoties no visām aktīvās ogles pēdām no P2NP kristāliem pat ar vakuumfiltrāciju, izmantojot acetonu un/vai šķīdinātāju, kurā tā tika izšķīdināta.

Vai kāds var man pateikt, kā es varu pilnībā noņemt aktivēto ogli no P2NP kristāliem?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Atkal izšķīdina visus kristālus un izmanto nelielu daudzumu flokulanta, filtrē karstu vai vismaz siltu.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Es pamēģināšu. kādu flokulantu jūs ieteiktu?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Es izmēģināju flokulantu. vispirms izšķīdināju P2NP metanolā, pēc tam pievienoju flokulantu tādā daudzumā, kas bija vienāds ar P2NP daudzumu, kāds man bija. maisīju to 1 stundu aptuveni 120C temperatūrā, pēc tam ātri pārlēju to mērglāzē un ieliku saldētavā. pēc izņemšanas nākamajā dienā tas bija dzidrs tumši zaļgans šķīdums, kurā nekas nekristalizējās, bet uz dibena bija mazliet melnu nogulšņu. (es izmantoju nelielu P2NP daudzumu - aptuveni 100 mg).

Es domāju, ka man būs jāaizmirst ogles solis, ja es nevarēšu noņemt visas tās pēdas.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Flokulanta jēga ir aglomerēt daļiņas, lai tās varētu filtrēt.
Turklāt aktīvā ogle ir jālieto gabalos, nevis pulverī.
Bet jums ir taisnība, labāk sākt no jauna.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jā, atvainojos, ka aizmirsu pateikt, ka šķīdumu filtrēju pēc izliešanas no vārošās kolbas un pirms ievietošanas saldētavā.

es nezināju, ka aktivētajai oglei jābūt gabaliņos.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Atvainojiet par manu nezināšanu, kāpēc jūs vēlaties pārkristalizēt P2NP kristālus? tik zema tīrība ir jūsu kristāliem? Esmu runājis ar vienu Ķīnas piegādātāju no Alibaba, kas piedāvā 99% tīrību.
Es domāju, ka jūs pats veicāt P2NP ķīmisko sintēzi.
paldies!!
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
nē, to tikai ieteicams darīt, ja ar to gatavojaties veikt amfetamīna sintēzi, jo amfetamīna iznākums acīmredzot ir ļoti atkarīgs no P2NP kristālu tīrības, tāpēc ieteicams veikt atkārtotu kristalizāciju.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
AKTIVĒTĀ OGLE P2NP????? Es savu gatavoju ar nitrozbenz GAA un ciklo, kā no tā iegūt aktīvo ogli? Atvainojiet, vienkārši interesanti.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
To izmanto tikai P2NP tīrīšanai, nevis sintēzes procesā.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
vai kāds var ieteikt, kā atbrīvoties no aktīvās ogles traipiem manas Buknera piltuves iekšpusē? es mēģināju nātrija hidroksīdu un tīrīšanas šķīdumu, ko atradu BB, kas ir izgatavots no nātrija hidroksīda un etilspirta, bet nekas nedarbojas.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vai jums ir šādas mazas metāla bumbiņas, apmēram 50 gabaliņi, ko izmanto arī vīna karafēm? Tā jūs panākat mehānisku tīrīšanu ar berzi, ja ar birsti nepietiek.
Un ņemiet 35% HCL plus etanolu, attiecība 1:3 un dodiet visu laiku iedarboties, pagaidām man viss ir izšķīdis.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jā, bet traipi ir uz sieniņām starp filtra plāksni un apakšējo šļūtenes adapteri, tāpēc fiziski nav iespējams tos sasniegt. hcl šķīdumu iepriekš neesmu lietojis, tāpēc paldies par to. pamēģināšu un redzēšu.
 
Top