Lielākā mmc problēma! Zilais produkts

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Labdien,
esmu lasījusi, ka daudziem cilvēkiem ir problēma, ka pēc adikācijas mmc kļūst zils. Kāpēc tas tā ir?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Tas notiek, ja jūsu broma vai joda ketons nav pilnībā reaģējis, noteikti kāda temperatūras vai varbūt reakcijas laika korekcija atrisinās šo problēmu, varu arī ieteikt, ka, kad sākat pilināt Hcl-acetona šķīdumu (1:5 ), pirms lietošanas turiet tos labi aukstus, kā arī mēģiniet ievietot savu vārglāzi ar MMC bāzi spainī ar sasmalcinātu ledu, lai bāze vienmēr būtu ļoti auksta, jo, pievienojot Hcl, temperatūra krasi paaugstinās, un tas arī varētu būt viens no faktoriem, kas jūsu kaķi padara zilu.
 

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Vai ir kāds veids, kā pēc tam notīrīt šādu dažādu krāsu pulveri (zilu, sarkanu)? Skalošana ar aukstu vai vārīšana karstā acetonā nepalīdzēs.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Tikai acetona palīdzība. Un izmantot tīru hcl 35%-38% ne 30%
 
View previous replies…

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Man jau ir mefedrona sāls, bet tā ir zili sarkana, un pat milzīgi daudz acetona atsakās izskalot krāsu līdz tīri baltai.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Es atklāju, ka etanols lieliski darbojas, lai atbrīvotos no zaļās/zilās krāsas
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Tas, kāda bija problēma, vairs nav svarīgi. Man ir daudz krāsaina 4MMC pulvera, un tā dēļ es nevaru to kristalizēt. Tāpēc es meklēju veidu, kā atbrīvoties no piemaisījumiem.


Vai, izšķīdinot šādu iekrāsotu 4MMC hidrohlorīdu karstā DCM, secīgi pievienot vienādu daudzumu ūdens. Apstrādāt ar sālsskābi (šeit jānorāda, līdz kādam PH vislabāk paskābināt, lai viss 4MMC nonāktu ūdens fāzē, bet piemaisījumi paliktu DCM. PH 4 vai zemāks?)

Pēc tam atdaliet slāņus un iztvaicējiet ūdens slāni, paliekot baltam 4MMC pulverim.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Piemaisījums ir aminoketona un 4-metilpropiofenona kondensācijas produkts, problēma ir tā, ka piemaisījums ceļo no slāņa uz slāni kopā ar aminoketonu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
godīgi sakot, tas ir grūti. man ir vieglāk pagatavot tīru bromketonu nekā ķerties pie netīra amīna.
iespējams, vairākkārtēja pārkristalizācija vai palaist caur hromatogrāfijas kolonnu, ir daudz iespēju.
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Es domāju, ka tas nedarbosies, jo krāsa ir kā krāsa un arī ies ūdens slānī.
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Tātad, kā es saprotu, neko vairāk es nevaru darīt, vai arī kādam citam ir kādas idejas?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Var destilēt ļoti zemā vakuumā. mazāk par 10 mikroniem.
Otra iespēja ir izvēlēties skābi un organisko šķīdinātāju tā, lai piemaisījuma sāls labi šķīst šķīdinātājos, bet mefedrona sāls ne.
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Pašlaik pēdējais, kas man nāk prātā, ir 1 g netīras 4MMC izšķīdināt 1 ml karsta ūdens. Pieņemsim, ka tad mums ir 500ml šāda šķīduma. Tad mēs pievienojam 250ml DCM, enerģiski maisām, pēc tam ūdens slānis, tiklīdz atdalīts, kristalizējas.

Es domāju, ka pēdējā cerība šajā gadījumā ir
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Es drīzāk mēģinātu vārīt sāli dihlormetānā, bez ūdens, varbūt periodiski mainot dihlormetānu uz svaigu. ir jākontrolē dihlormetāna krāsojums, ja krāsa nenonāk dihlormetānā, tad nav lielas jēgas. var mēģināt acetonu. tas viss ir perversija.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Metilamīna pārpalikums var dot šādu krāsu. Pirms paskābināšanas jāpārliecinās, ka pēc reakcijas esat atbrīvojies no metilamīna.
 
View previous replies…

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Kad man ir vairāki kilogrami netīru miltu, kā es varu mēģināt atbrīvoties no šī metilamīna?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Metilamīna piejaukums pēc skābes pievienošanas šķīdumam un pulverim nedeva krāsu. Pārbaudīju dihlormetāna, brīvās bāzes + metilamīna piemaisījuma maisījumu, maisījumu pēc aminācijas, ūdens metilamīna slānis tika izmests, dihlormetāna slānis tīšām netika izskalots ar ūdeni. Dihlorūdeņražskābes pievienošana dihlormetānam nedeva krāsu, pulveris izšķīda uzreiz un bija gandrīz balts (ar nelielu dzeltenīgu nokrāsu). Ja nepieciešams, varu sniegt sīkāku informāciju par pieredzi ar fotogrāfijām.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Paldies par jūsu pētījumiem! Tā ir vērtīga informācija. Vai jūs varētu šeit pievienot dažus attēlus?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kreisais foto pēc skābes pievienošanas dihlormetānam ar brīvu bāzi un metilamīna piemaisījumu (speciāli). labais foto metilaminācijas beigas, pirms metilamīna ūdens slāņa atdalīšanas.
 

Attachments

  • hQwcv8Bb3Y.png
    hQwcv8Bb3Y.png
    846.3 KB · Views: 268
Top