Lielākā mmc problēma! Zilais produkts

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Vai ir kāds veids, kā pēc tam notīrīt šādu dažādu krāsu pulveri (zilu, sarkanu)? Skalošana ar aukstu vai vārīšana karstā acetonā nepalīdzēs.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Es atklāju, ka etanols lieliski darbojas, lai atbrīvotos no zaļās/zilās krāsas
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Metilamīna pārpalikums var dot šādu krāsu. Pirms paskābināšanas jāpārliecinās, ka pēc reakcijas esat atbrīvojies no metilamīna.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vai zināt, kāpēc metilamīns var radīt krāsainus piemaisījumus? Esmu redzējis daudzus baltā mefedrona paraugus, kas piesātināti ar metilamīnu, bez jebkādas nokrāsas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Iespējams, tas ir vairāku faktoru kombinācija. Es nevaru pateikt droši.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Mēģināšu kaut kā speciāli izgatavot amīnketona sāls atdalīšanas pāri no šķīduma ar metilamīna piejaukumu. Ar mani sazinājās 5 cilvēki, visos gadījumos vainīgais bija bromketons.
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Kad man ir vairāki kilogrami netīru miltu, kā es varu mēģināt atbrīvoties no šī metilamīna?
 
View previous replies…

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Jā. Bet, kad šādu krāsainu pulveri izšķīdina dažādās ūdens un acetona kombinācijās, rodas sviests vai tāda auzu masa, kas filtrējot atkal kļūst krāsaina.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Metilamīna piejaukums pēc skābes pievienošanas šķīdumam un pulverim nedeva krāsu. Pārbaudīju dihlormetāna, brīvās bāzes + metilamīna piemaisījuma maisījumu, maisījumu pēc aminācijas, ūdens metilamīna slānis tika izmests, dihlormetāna slānis tīšām netika izskalots ar ūdeni. Dihlorūdeņražskābes pievienošana dihlormetānam nedeva krāsu, pulveris izšķīda uzreiz un bija gandrīz balts (ar nelielu dzeltenīgu nokrāsu). Ja nepieciešams, varu sniegt sīkāku informāciju par pieredzi ar fotogrāfijām.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Paldies par jūsu pētījumiem! Tā ir vērtīga informācija. Vai jūs varētu šeit pievienot dažus attēlus?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kreisais foto pēc skābes pievienošanas dihlormetānam ar brīvu bāzi un metilamīna piemaisījumu (speciāli). labais foto metilaminācijas beigas, pirms metilamīna ūdens slāņa atdalīšanas.
 

Attachments

  • hQwcv8Bb3Y.png
    hQwcv8Bb3Y.png
    846.3 KB · Views: 268

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Whis what u need get when u throw acid HCl
 

Attachments

  • MOfH76UJ0n.jpeg
    MOfH76UJ0n.jpeg
    5 MB · Views: 222
  • aHvyTeMkgV.jpeg
    aHvyTeMkgV.jpeg
    5.1 MB · Views: 476

zbro

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 4, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ja piesārņotājs ir aminoketona un 4-metilpropiofenona kondensācijas produkts, tad tie ir pirazīna heterocikliskie savienojumi (tie nav ketoni). Aminoketonu var attīrīt, izmantojot bisulfīta aduktu, ja maisījumā nav cita ketona, t. i., 4-metilpropiofenona. Cikliskiem ketoniem pievieno nātrija bisulfītu, iegūstot a-hidroksisulfonskābes sāli, kas nešķīst organiskos šķīdinātājos, bet vairāk vai mazāk šķīst ūdenī. Pirazīni nereaģē ar nātrija bisulfītu. Pieskaitot nātrija bisulfīta šķīdumu piesārņotajam maisījumam, veidojas adukts, kas ir cieta viela; šo aduktu var nofiltrēt un pēc tam to var sadalīt skābes vai bāzu iedarbībā, atgūstot izejas ketonu. Nātrija bisulfīta reakcijas izmanto, lai attīrītu BMK no maisījumiem ar citiem organiskajiem savienojumiem.
 
Top