Biosynth: Efedrīna izgatavošana mājas apstākļos

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Hallo es atradu šo pamācību tīmeklī. tā ir salīdzinoši veca, un var tikt izstrādātas jaunas procedūras. tā ir efedrīna ražošana no rauga. ar L-pac palīdzību reducēts metilamīns līdz efedrīnam un pseidoefedrīnam. vai ir kāds, kas to darījis? iespējams, kāds izstrādātu TEK, kā to viegli izdarīt mājās?

BĒRĪT ar L-PAC ražošanu!

Biotransformācijas procesi, kuros iesaistīts gan raugs (Candida utilis), gan piruvāta dekarboksilāzes (PDC) izmantošana L-fenilacetilkarbinola (L-PAC) ražošanai no substrātiem benzaldehīda un piruvāta, ir interesanta pētījumu joma!
L-PAC ir starpprodukts efedrīna un pseidoefedrīna ražošanā.
Tiks piedāvāti procesa modeļi ar benzaldehīda substrāta padeves profilu.
Hirālie vicinālie aminoalkoholi ir galvenie pamatelementi vairāku farmaceitisko produktu ražošanā.
Svarīgi savienojumi, ko var ražot no hirāliem vicinālajiem aminoalkohola prekursoriem, aptver virkni terapeitisko kategoriju, tostarp pseidoefedrīnu.
Patents US5834261

ir aprakstīts process, ko var izmantot, lai ražotu plašu ciklisko un aciklisko hirālo vicinālo aminoalkohola savienojumu klāstu.
Īpaši nozīmīga šīs metodes iezīme ir spēja kontrolēt absolūto konfigurāciju hirālos centros, kuros ir gan aminoskābes, gan spirta funkcionalitāte, lai iegūtu jebkuru no četriem iespējamiem stereoizomēriem ar augstu stereohīmisko tīrību.
Patents US5942644

(izdots 1999. gada augustā) ir saistīts ar iepriekš aprakstīto procesa patentu.

Šis otrais patents attiecas uz galvenajiem starpproduktiem, kas ir iesaistīti hirālo vicinālo aminoalkohoļu ražošanā. Šie savienojumi ietver hidrazīdus un hidroksamīnskābes, kas ir tiešie hirālo vicinālo aminoskābju prekursori.
Hirālo vicinālo aminoskābju ražošanas procesā kā izejvielas izmanto viegli pieejamus þ-ketoesterus.

Hirālo vicinālo aminoskābju ražošanai noderīgu þ-ketoesteru piemēri ir lēti savienojumi - acetoetiķskābes esteris un þ-keto-fenilpropionskābes esteris.

Šīs metodes centrālais elements šo hirālo vicinālo aminoalkohoļu ražošanā ir divu galveno posmu kombinācija, no kuriem katrs notiek ar labi definētu un kontrolējamu stereohēmisko iznākumu.

Pirmais posms ir þ-ketoestera keto grupas stereoselektīva reducēšana, lai iegūtu attiecīgo þ-hidroksiesteri.

Šo reakciju katalizē alkohola dehidrogenāze nikotīnamīda kofaktora klātbūtnē.

Tā kā 2-substitēta-þ-ketoestera abi enantiomēri ūdens šķīdumā ir viegli līdzsvaroti, šo divu stereoizomēru savstarpējā konversija notiek ātri.

Ketona reducēšana ar alkohola dehidrogenāzi notiek ar augstu stereoselektivitātes pakāpi, reducējot tikai vienu no diviem ketona enantiomēriem.
Ketona reducēšana ir augsti stereoselektīva, lai iegūtu vienu alkohola stereoizomēru.

Tādējādi šajā fermentu reakcijā vienlaicīgi rodas divi hirālie centri, un šī reakcija nodrošina stereohēmijas kontroli gan C-2, gan C-3 pozīcijā 2-substitutētā-þ-ketoesterī.

NĀKOŠAIS: Kā to dara zemes cilvēki.

~~~~~~~~~~KĀ TO DARA ZEMES CILVĒKI~~~~~~~~~~~~

Ja tavos nitemāros nekad nav metāliskas balsis, kas atskan pa skaļruņiem
pieprasa, lai jūs izmetat savus piecu galonu plastmasas spaiņus un iznākat ārā ar
rokām uz augšu, apsveicam... iespējams, tu esi uz Zemes.
Zemes cilvēki atrod daudz brīnišķīgu pielietojumu piecu galonu plastmasas spainītim, kā mēs drīz redzēsim.
Ikviens Zemes iedzīvotājs, kurš vēlas ražot L-PAC mājās, var atklāt, ka šīs utilitārās ierīces ir daudz vairāk vērtas nekā to zelta vērtība.
Lai ražotu L-PAC, izmantojot biosintētiskās metodes, vispirms jāizlemj, ko raudzēs spainīšos.
Savu pētījumu gaitā es atklāju, ka šķidrums, kas iegūts, sasmalcinot, sasmalcinot, presējot un filtrējot parastās cukurbietes, patiesībā ir vislabākā iespējamā viela, ko izmantot šai metodei, jo tajā ir dabīgi fermentu barības avoti, bet tas
nebūt nav vienīgais, saskaņā ar katra iemīļotāko tēvoci par sākumpunktu var izmantot pat ūdeni!
Pēc izmantojamā šķidruma iegūšanas var vēlēties to stiprināt ar nedaudz alus cukura.
Šķidrinātajam biešu ekstraktam 4,5 galonos var pievienot apmēram 5 mārciņas alus cukura, līdz cukurs vairs nevēlas šķīst, jo ekstraktā jau ir augsts cukura saturs.
Nākamā prasība ir pievienot raugu. Ne jebkurš raugs derēs.
Mūsu vajadzībām par labāko tiek uzskatīts Candida Utilis celms, tomēr ieteicams eksperimentēt.
Candida Utilis ir plaši populāra, un to var viegli iegādāties.
Strīdīgs jautājums ir rauga pareiza pievienošana.
Daudzi "eksperti" saka, ka jāpievieno tikai neliels daudzums, piemēram, pāris paciņas alus rauga.
Citi apgalvo, ka jāieliek tik daudz rauga, cik ir pievienotā cukura svara. Man šķiet, ka ieguvums no šādas rīcības būtu tas, ka process noritētu daudz ātrāk (trīs vai četras dienas, nevis trīs vai četras nedēļas), ja
pievienotu lielāku rauga daudzumu.
Raugs ir dārgs, ja to pērk pa vienam iepakojumam.
Lielākā daļa alus darītāju zina, kā palielināt rauga daudzumu.
Tiem, kas to nezina, ieteicams iegādāties alus darītāja rokasgrāmatu, kurā sīki aprakstīta šī metode.

Vēl viena nepieciešamā viela ir benzaldehīds.

L-PAC ražošana būs tieši proporcionāla izmantotajam benzaldehīda daudzumam. Paredzams, ka atdeve būs no 60 līdz 80 % no pievienotā benzaldehīda svara.

Kad nepieciešamie elementi ir sagādāti, var sākt biosintēzes procesu.

Pirmajā posmā sajauc barības vielu, kas ir šķidrums, un cukuru. Pēc tam maisījumam pievieno raugu.

Esiet uzmanīgi, lai izvairītos no maisījuma piesārņojuma!

Pēc sastāvdaļu sajaukšanas piecu galonu spainim uzliek vaļēju vāciņu. Pēc aptuveni stundas var sākties rūgšanas process, tomēr tiek uzskatīts, ka ir vajadzīgas vismaz 10 stundas, lai rūgšanas process pilnībā aktivizētos.

Pēc desmit stundām jāpievieno benzaldehīds. Šim barošanas profilam aprēķinātais pareizais daudzums ir 60ML.

Pēc benzaldehīda pievienošanas fermentācija jāatstāj vēsā vietā, prom no saules gaismas. Procesa laikā nedrīkst pieļaut fizisku triecienu, piemēram, triecienu un kratīšanu, jo tas palēnina procesu. Ja jums ir rokenrola grupa un mēģināt garāžā, neveiciet tur biosintēzes procesu.

NĀKOŠAIS: TAS DARBOJĀS! KAS NĀKOTEIKSME?

~~~~~~~~~IT IR DARBOJIS! TAGAD KAS? ~~~~~~~~~~~~~

Tagad, kad fermentācija ir pabeigta, jūsu piecu galonu spainī vienkārši peld efedrīna prekursors.
Tas jums tur neko daudz laba nedara, vai ne?
Nākamā lieta, ko vēlaties darīt, ir atgūt fenilpropanolu, kurā raugs ar benzaldehīda palīdzību pārvērta cukurus.
Visvienkāršākā atgūšanas metode ir izmantot centrifūgu, bet reti kuram no mums tāda ir pa rokai. Praktiskāka metode mazajiem ražotājiem ir filtrēšana.
Tagad, kad jums ir filtrēts šķidrums, ir laiks sākt fenilpropanola ekstrahēšanu.
Lai ekstrahētu fenilpropanolu, jāizmanto nepolārs šķīdinātājs; šeit jūs varat izvēlēties acetonu, tolulēnu vai ksilolu (personīgi izvēlaties acetonu).
Maisījumam jāpievieno apmēram 200 ml NP, tas jāsavirpina, tad jāļauj atdalīties, tad dekantē, jāsaglabā, tur ir jūsu labumi. Atkārtojiet šo procedūru trīs reizes.
Trešās mazgāšanas beigās šķīdinātājā jābūt fenilpropanolam.
Tālāk šķīdinātājs/fenilpropanols jādestilē, lai atdalītu šķīdinātāju.
Kad šķīdinātājs ir lielā mērā izsmelts, atkal jāveic destilācija, bet šoreiz destilācijas procesā jāizmanto vakuums. Jums vajadzēs izvilkt no 14 līdz 18 torriem, un jūsu produkts tiks iegūts kā fenilacetilkarbinols ar temperatūru no 105c līdz 155c.
Atliks tikai diezgan standarta reduktīvā aminācija, pēc kuras jūs iegūsiet tīru efedrīnu bez gak.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, biosintēze ir pārāk grūta mājas apstākļos. Lielākā daļa cilvēku nevar ražot l-Pac ar šo metodi.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/clean-green-ephedrine-manufacturing-process.410/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/l-ephedrine-synthesis-from-l-phenylacetylcarbinol-l-pac.1342/
 
  • Like
Reactions: raw

lucidfear666

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jūs atradīsiet, ka tas ir tikai ekonomisksl lielā mērogā
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, Kopumā, kāds jūsu profesionālais viedoklis par labāko/vienkāršāko veidu, kā iegūt efedrīnu/pfed? Brūvēšana, Ekstrahēšana no tabletēm vai šī gāzēšanas metode, uz kuru jūs esat mums devis saiti? tas patiesībā izskatās lieliski, bet tas būtu neprātīgi grūti, vai ne? Mīļie sveicieni no Aus zemes :)
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
**Viktorijas universitātes, uz kuru jūs mums parādījāt saiti. "Gāzēšana", iespējams, nav pareizais veids, kā to pieminēt... 😅
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, Manuprāt, visvienkāršākie veidi ir ekstrakcija no tabletēm un augiem. Liela mēroga mērķiem vislabākie veidi ir sintēze no 1-fenil-1,2-propandiona vai L-PAC.
Kuru saiti jūs domājat?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Atkarīgs no reaģentu pieejamības. Gadījumā, ja vēlaties izgatavot metamfetamīnu, es gribētu ieteikt sintēzes veidu, izmantojot P2P.
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Tas, kas ir darbojies, ir bijis sarkanā-p/joda/pfed veidā. Galvenokārt no tablešu ekstrakcijas. Bet, ja jūs varat ieteikt labāku veidu, es esmu dzirdīgs. Un ja jūs varētu arī pateikt man viegli sintēzi p2p, kā arī tas būtu lieliski, coz im gatavojas lūgt haha paldies.
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Paldies, tātad abi šie tulkojumi ir p2p Metam. Vai jūs zināt vienkāršu veidu, kā padarīt p2p?
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Tāpat dažos komentāros esmu lasījis, ka ar p2p metodi nevar iegūt D-metu. Vai tā ir taisnība? D-Meth ir vēlamais rezultāts ❄🧊 Un paldies, ka veltījāt laiku, lai pārrunātu šo jautājumu, pilnīgi akadēmiski, es jums apliecinu. 😋
 
Last edited:

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
tātad jūs vienkārši aizstāt amfetamīnu ar racēmisko metu, un rezultāts būs D-mets? Forši! Bet D-Meth būtu sulfāts, vai jūs to varat padarīt par HCl?... Tātad D-Meth sulfāts? Vai pēc pārkristalizēšanas tas joprojām būs dzidri vai necaurspīdīgi kristāli?
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Turklāt, ja kāds gatavotu savu efedrīnu un pēc tam to izmantotu Maskavas vai hipofosfora ceļā, vai tā tiktu iegūts D-mets, vai arī būtu nepieciešams veikt šo vīnskābes triku? Veselu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vienkārši sērskābes vietā lietojiet sērskābes hidrohlorīdu.
jā, ar šīm metodēm jūs iegūsiet racēmisku maisījumu.
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
ok, satriecoši. Paldies
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Sveicieni!
Vai jūs varētu man parādīt, kā iegūt metamfetamīnu no
1-fenil-1,2-propandiona mājās?
Varbūt informācija jau ir šeit, forumā? Es nevarēju atrast :-(

P.S.
Atvainojiet! Es atradu jūsu ziņās! Paldies par ieguldīto darbu!
 
Last edited:

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Šķiet, ka šajā gadījumā tā nav noticis. Vai jūs varētu sīkāk paskaidrot?
Ideālā gadījumā būtu nepieciešams tikai vienu reizi iegūt celmu un pēc tam audzēt savu krājumu no tā.
Ja jūs nevarat ieteikt nekādus avotus (vai nevēlaties, baidoties, ka tie varētu tikt pārbaudīti), vai jums ir kāda informācija par to, kā audzēt pašiem?
Tas ir pilnīgs šāviens tumsā, bet, ņemot vērā, ka raugs, kas ir pietiekams alkohola pagatavošanai, dabiski aug uz augļiem, maizes utt., es domāju, vai, iespējams, Candida Utilis aug uz šīm cukurbietēm? Droši vien nē, bet tas noteikti būtu ērti.
 
Top